Skocz do zawartości

STX 18-140-4 AWX + T.STX.2.1.200.8.N.A.PC.X vs Morel Tempo 6


PanJarek2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A nie słuchałeś w/w ;)

Słuchałem i dla tego temat to istna parodia.

Dan ciii.... Jeszcze nie pora

Pora na co?Zastanawiałem się dlaczego tw. Macrom'a tak słabo wypadł.Miałem kupić ten model ale po odsłuchu zrezygnowałem.Niedawno jednak dowiedziałem się że to nie jego słuchałem...więc jest znowu na liście zakupów.

 

Tu nie chodzi ile to dla kogo parę groszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pora na co?Zastanawiałem się dlaczego tw. Macrom'a tak słabo wypadł.Miałem kupić ten model ale po odsłuchu zrezygnowałem.Niedawno jednak dowiedziałem się że to nie jego słuchałem...więc jest znowu na liście zakupów.

Możesz coś więcej napisać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano 46 minut temu

 

Wyświetl postUżytkownik Raadek dnia 26 sierpień 2012 - 22:28 napisał

warto dołożyć te parę groszy?

 

Wyświetl postUżytkownik Raadek dnia 26 sierpień 2012 - 23:32 napisał

Tu nie chodzi ile to dla kogo parę groszy...

 

To ja nie wiem.

A ja nadal nie wiem o co komu chodziło i chodzi .

Czy to co słuchał Radek było tym co mu sugerowano / usiłowano zasugerować , czy tez słuchał czegoś zupełnie innego i stąd wynika jego niska ocena efektu odsłuchu ?

Wiesz coś na ten temat Gargamelu ?

A może wiesz kto wie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsiadłem posłuchać macromów bo chciałem takie kupić.Znając historię marki spodziewałem się innego brzmienia.Rozczarowany odpuściłem zakup.Teraz wiem że słuchałem czegoś innego i prawdopodobnie przy okazji takowe nabędę.

bo ja bym sluchal nie ogladal...

Jak byś chwilkę pomyślał...oglądając poznałbym że to nie to czego się spodziewałem.Tak czy owak nie wiedziałbym że siedzi tam jakiś stx bo go na oczy nie widziałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

to albo siedziales dlugo na czyms tupu focal, albo masz bardzo lagodny sprzet

 

aktualnie popiskują wysokie z zestawu Helixa DB62.1, no i ciężko jest

oj to nie ta klasa sprzetu

oczywiscie polowa forumowiczow zaraz bedzie sie nasmiewala ze przeciez to istny hi-end mial byc...

ale to poprostu dobry glosnik za odpowiednie pieniadze

gra to duzo lepiej niz najtansze zestawy, ale jeszcze mu daleko chociazby do domowych glosnikow za niewiele wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli powinienem być zadowolony po przesiadce na STXy? Nie lubię jak mi coś wierci w ucho, a moje Helixy niestety to robią. Druga sprawa to zwrotnica. Czy stosując aktywkę w 9853 będę miał ucięte pasmo w prawidłowy sposób, czy może procek w radiu jest dedykowany tylko do głośników 4-omowych [sTXy są 8-omowe]. A jak z ich porównaniem do forumowego hitu - Missionów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zapewne jak napiszę, że do jakichś tam np. Focali, to wywiąże się ostra dyskusja :D

Nie... pomijam już jakość oraz wierność w odtwarzaniu detali, chodzi mi o ilość tejże średnicy. Nie chciałbym się wpakować głośnik z ubogą średnicą, w końcu mam 2-way...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie z czym ma grać, jak średnicy ma być dużo to jest jeszcze 15stka

Z tym co w podpisie:) 15stka znowu ma inne minusy... Być może zdecyduje się na te 18 AWX. Jest to niewątpliwie ciekawa propozycja.

A i śmieszy mnie jak ktoś porównuje stx do astry, a tempo do mercedesa patrząc na cenę. Kupując 2 woofery stx'a mamy już prawię cenę całego zestawu tempo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...