Skocz do zawartości

Projekt Focus by CAS Szczecin ( i moim małym udziałem :P )


bury22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"chciałbym zobaczyć jak idzie zrobić słupki na 2 drogi z odpowiednią komorą , nie zasłaniając regulaminowej powierzchni szyby, gdyż mi się to nawet z kopułka nie udało, a z tego co pamiętam to wersja z 12cm rewelatorem i wystającym czułkiem SS raczej do małych nie należało."

 

 

Trucku mnie tez to ciekawi mnie zabrali 3 pkt za siatki za szybe i zabudowe bagaznika a u Burego podobnie było i miał maxa , co sie dziwisz ze sie pytaja ,moze kolega Bury ma jakiś patent i jako kolega sie podzieli :P powie mi ktos czemu nie mam opcji cytuj wrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 208
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Heheh... Dobra ja już nie zabieram głosu w tej dyskusji. Jednak tradycji stało się zadość... :rotfl:

 

ps. Uciekło zaś moje pytanie z wczoraj, dlaczego nikt nie napisał nic czy w tym temacie, czy tym z zawodów o swoich wrażeniach z odsłuchu aut w profi? Cały czas ktoś w nich siedział, pal licho zawody, dla mnie zawsze ważniejsze są wrażenia zwykłych słuchaczy i auto ma podobać się mnie jako właścicielowi, ale najprzyjemniejszą nagrodą jest widzieć tupiącą nóżkę, uśmiech u słuchacza i kilka ciepłych słów na koniec.

 

Jeśli chodzi o moje odczucia to :

u Ciebie Mirku spodobała mi się zmiana na górze wniosła nowy powiew do auta, więcej życia iskierek, czyli to czego szukałem wcześniej odsłuchując A3ki na Wiośnie, dobry ruch.

 

W aucie Burego skupienia, technika, głębokość i bardzo przyjemna średnica oraz góra, delikatna a kiedy jest potrzeba rzucająca detalami ma się wrażenie ,że tak od niechcenia, naprawdę mi się to podobało, dół nie mój, głównie ze względu , że jednak SS to nie moja bajka, co przetrenowałem u siebie, zbyt monotematyczny woofer. Ale brzmienie dojrzałe wyważone.

 

Zaskoczyło mnie także auto Adamu, niby wszystko po staremu, ale korekcja pasywna na średniaku pozwoliła go zupełnie inaczej pociąć i zrobiło się dużo przyjemniej, zawsze przeszkadzało mi to wygładzenie, równowaga , ale w moim odczuciu wycofanie wszystkiego po trochu na zasadzie, lepiej odjąć jak przedobrzyć, tym razem jednak Adam pokazał naprawdę dojrzale i przyjemnie grającego mondziaka. Również poszedł do przodu.Gratuluję.

 

Kaban, ładny wysoki ton, pełen mikrodetali, podobnie jak średnica, sypała szczegółem jak wściekła, ale nie do końca podobała mi się barwa wokali, były lekko wysuszone, zresztą już mówiem to Siergiejowi ,że jeśli by trochę ocieplili to brzmienie nawet kosztem "zaokrąglęnia" dżwięku moim prywatnym zdaniem nie brzmiałoby to tak "procesorowato" i prawdziwiej. Skupienia trochę rozmyte, ale za to dół pasma rewelacja, fundament, subbas, kapitalne!

 

Litwin, moje zaskoczenie tego dnia, główna rzecz jaka mi utkwiła w pamięci, naturalne nie wymuszone brzmienie, cholerna punktualność, wszystkiego w sam raz... Jak dla mnie. Dziwi mnie tak niska pozycja, ale to już nie pierwszy raz kiedy auto, które mnie zaskakuje i podoba się, nie jest na pudle, daleko nie szukając Xsara z zeszłorocznych ME, rewelacja a był 4 ty bodajże. No nic, widać nie mam "zawodniczego" profilu, jeśli chodzi o to co lubię. Być może poszło o utracone punkty  za instalkę bo jednak nie był to tak wypieszczony samochód jak pozostałe w profi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh... Dobra ja już nie zabieram głosu w tej dyskusji. Jednak tradycji stało się zadość... :rotfl:

 

 

Dla wszystkich zainteresowanych najlepszym sposobem na ME jest wsadzić nos oraz uszy w swój system i jedynie tam poszukiwać sposobu na korzystny dla siebie finał . A chyba każdemu jeszcze coś do zrobienia pozostało .

Z Tomkiem zaś nie chodzi  o jakieś minione krzywdy , ale o to , ze zawsze budując auto na zawody będzie  brał to sobie do serca , a i bacznie przyglądał się innym  :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh... Dobra ja już nie zabieram głosu w tej dyskusji. Jednak tradycji stało się zadość...

Jeśli chodzi o moje odczucia to :

 

u Ciebie Mirku spodobała mi się zmiana na górze wniosła nowy powiew do auta, więcej życia iskierek, czyli to czego szukałem wcześniej odsłuchując A3ki na Wiośnie, dobry ruch.

Nie pisz tak bo raczej obiektywny nie bedziesz , przynajmniej mi sie tak wydaje ze obstawiasz jedna strone

 

A niewiedziałem ze jadąc z Bydgoszczy na miejscu pasażera az tyle wyniosłeś , moze cos o technice ? :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic o technice nie napisałem odnośnie Twojego auta, ale to co chciałem posłuchać, usłyszałem, nie wiem czy zwróciłeś uwagę, ale trochę gałką się bawiłem.. :)

 

 

 


Nie pisz tak bo raczej obiektywny nie bedziesz , przynajmniej mi sie tak wydaje ze obstawiasz jedna strone

 

Czyją niby? :chytry:  Nie imputuj niczego , bez konkretów. Jeśli uważasz ,że słabo z moim obiektywizmem, to śmiało , nie krępuj się , ale konkretnie, bez "wydaje mi się". :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic o technice nie napisałem odnośnie Twojego auta, ale to co chciałem posłuchać, usłyszałem, nie wiem czy zwróciłeś uwagę, ale trochę gałką się bawiłem.. :)

 

 

 

 

Czyją niby? :chytry:  Nie imputuj niczego , bez konkretów. Jeśli uważasz ,że słabo z moim obiektywizmem, to śmiało , nie krępuj się , ale konkretnie, bez "wydaje mi się". :wink:

masz na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich zainteresowanych najlepszym sposobem na ME jest wsadzić nos oraz uszy w swój system i jedynie tam poszukiwać sposobu na korzystny dla siebie finał . A chyba każdemu jeszcze coś do zrobienia pozostało .

Takie mam założenie,radzę też innym spróbować :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast może przybliżę genezę tego , dlaczego tak Tomek mnie wkurzył, tym swoim wyciąganiem kotletów i dociekliwością, czuję ,że to wcale nie chodzi o jego jakieś tam dawne krzywdy, a o Kabana, dla niego "bezpieczniejszym" przeciwnikiem jest Dziki jako znany, uznany i dobrze grający konkurent, ale już w tej chwili za wiele nie zmieni, zwłaszcza po tej przygodzie z kołem, zaś Bury skoro przegrał o parę punktów finały MP, może jeszcze próbować, dokonać kolejnych prac na ME i...ograć Kabana. Więc robi się co? Grzebie, krzyczy i brnie w kierunku "roszady" jak to Tomek napisał, aby wywalić Burego na trzecie miejsce i pozbyć głównego konkurenta na ME. Bo gwarancję kwalifikacji mają tylko 2 auta a reszta na dzikiej karcie, jeśli znajdzie się miejsce.

 

Toś już troszke przesadził, i zaczynasz kombinować jak nasi politycy, i jak zawsze masz w zwyczaju - znów kula w płot !  wyszukując wszędzie taniej sensacji, dla upudrowania wiekszych przekrętów.

 

Powtórze jeszcze raz, a przeczytaj to 10 abyś zrozumiał. Nakamichi dobrze to opisał, ja więcej nie muszę dodawać, widząc ostatnie słupki rok temu ciekawy byłem tegorocznej opinii o ich wielkości, szczególnie że było to brane jako "dość istotne zagrożenie" i każdy oberwał, teraz regulamin zrobił się ostrzejszy i nagle można oberwać punkt lub nie,  teraz zaznaczam - NIE WIDZIAŁEM ICH I DLATEGO CHCIAŁBYM ZOBACZYĆ CHOĆ FOTKĘ ,  i wyciągnąc sam swoje wnioski, ale Ty jak zwykle musisz się rozpisać , jak MC Giver urabiając z gówna bombę atomową.

 

Dodatkowo Kaban potrafił stracic punkt za brak kreatywności w swoim aucie, a patrząc na inne zabudowy, to kreatywny mógł być tylko Dzikowóz, i powinni oberwać wszyscy równo,

Choć dla mnie brak maskownicy to nie brak kreatywności a ewentualnie brak zabezpieczenia głośnika , jak to kiedyś było w EMMA.

 

EOT do czasu aż zobacze zdjecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Dodatkowo Kaban potrafił stracic punkt za brak kreatywności w swoim aucie, a patrząc na inne zabudowy, to kreatywny mógł być tylko Dzikowóz,

Nic dodac nic ujac , jak wszystkich rowno to równo

http://www.easca.de/community/index.php?page=Thread&threadID=695

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak MC Giver urabiając z gówna bombę atomową.

 

Ja nie biję piany jak Ty Tomek, gdzie nawet 50 zł na gaz Ci się nie chciało dać aby przyjechać sobie do Bydgoszczy, posłuchać i wtedy się wypowiadać o autach, które pomacałeś, posłuchałeś na zywo.

To kto tu kręci aferę koperkową, ja czy Ty? A ja Ci powiem tak... srał pies te słupki. Miało być spokojnie jak w całym sezonie to nie... Jak nie bardzo jest o czym pogadać to się szpera i pobije pianę o durnych słupkach... Jeszcze raz się więc spytam, jak Wam się podobały auta startujące tego dnia w zawodach? Jak grały? To dla mnie ważniejsze od miejsc, czy punktu w tą czy w tą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 




Ja nie biję piany jak Ty Tomek, gdzie nawet 50 zł na gaz Ci się nie chciało dać aby przyjechać sobie do Bydgoszczy, posłuchać i wtedy się wypowiadać o autach, które pomacałeś, posłuchałeś na zywo.

Przecież Tomek wyrażnie napisał na na temat grania sie nie wypowiada bo go nie było czego ty  człowieku nie kaman !!!


 

 


To kto tu kręci aferę koperkową, ja czy Ty? A ja Ci powiem tak... srał pies te słupki. Miało być spokojnie jak w całym sezonie to nie...

Jest regulamin dla wszystki jednakowy tak czy NIE !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od afer koperkowych to Ty tu jesteś specjalistą, nie raz już się wykazaleś i z podkulonym ogonem był przeskok na inny temat, tak więc odpuść Wać Pan, a ja tak jak napisałem , słupki bym chciał zobaczyć.

Nie pisałem nic o brzmieniu bo mnie ono nie interesuje, nie pisałem o kreatywności zwrotnic z tego samego powodu, tylko słupki, TYLKO Słupki.

 

I bronić Kabana nie muszę, obronił się sam jak widać, bez mojego PR na szeroką skalę wsparcia przed finałami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Wiesz co faktycznie , ale znajdz jakies jego foty ni ma ???

 

Kto jak kto, Mirek ale dopytujesz się o foty, skoro siedziałeś w tym aucie i słuchałeś go na żywo... To po co Ci zdjęcia? Gdybym ja miał startując tego dnia wątpliwości co do konkurenta, ze ma coś nie zgodne z regulaminem, to co masz za problem sobie wyrwać kartkę papieru odrysować i przeliczyć czy spełnia regulaminową powierzchnię w cm2? Prawo do złożenia protestu, i ponownej oceny na polecenie JD przysługuje każdemu. Dlaczego z tego nie korzystacie? Zamiast od razu na gorąco rozwiać wątpliwości, to się kręci dyskusję parę dni po zawodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo sie obraże :P

 

Nie przesadzaj, jestem w stanie wydać te 70zł + stracić na jakiś obiad i od tak sobie w wolnym czasie podjechać - tylko wcześniej się zdzwonimy :)

 

Marcin , ale tą dyskusję Ty nie potrzebnie jak zwykle rozwijasz.. Jak sędziowie nie dopatrzyli to trudno, a może sprawdzili i jest OK,  jak zawodnicy odpuścili, ich strata, ja chciałem zobaczyć zdjęcie, Ty z tego zrobiłes aferę, jak zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bijecie pianę poniewczasie. Kończę dyskusję. Miłego dnia.

Zrozum Tomek do czego zmierzam, czas na interwencję jest w dzień zawodów, wtedy to cokolwiek zmienia, po garnkach to już można sobie co najwyżej, pomiziać się wirtualnie w dyskusji. Nie szkoda Ci czasu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szkoda mi czasu , czy Tobie nie szkoda na pisanie od rzeczy, nie czytając o co chodzi.


 

 


Jak ten motyw już się wyczerpał , to może ktoś napisze coś więcej o samym graniu autek na finale, zamiast wylewać dziecko z kąpielą .

 

Nie ten temat na tego typu wywody, już i tak jak zwykle śmietnik powstał z głupiego pytania o zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz gdzie to dokleić ?

 

 

 

Może stworzyć jakiś nowy wątek, pt. "Coroczna tradycja po finałach"? :D I co roku coś tam się doda z "żali".. :wink:  A tak na rozluźnienie... Połączenie jakiego w kraju chyba nikt nie próbował... Brax 2.1 i szpilka F1, oczywiście poparte fundamentem polskiego CA oprócz papiaka czyli "glutem" na ciepło, made in Truck Land. :cwaniak:

 

ps. Jest więcej niż 100 cm2, czy nie? Heh.. :)

 

post-4530-0-59830800-1379520729_thumb.jpg

 

post-4530-0-44817600-1379520738_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...