Skocz do zawartości

IV piknik SCA 9-13.08.2012 Władysławów offtopic


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 427
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie płacz ziom, ode mnie masz karmi na wstęp a jak bedziesz grzeczny to reddsa :rotfl: .

Powiedzcie mi czy dobrze dedukuję by bryknąć płatnymi autostradami i z Gdańska zrobic trase w około 7 do max 8 godzin?

To moje ostatnie wypociny bo nie bede juz w sieci do pikniku,(suzuki bedziesz moim łącznikiem z forum) dlatego nieśmiało pytam o kolegę Italiano może by sie do Nas łukaszu dosiadł albo jakos tak.

 

Co do wypozyczalni chętnie dam poćwiczyć mojego suba :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie płacz ziom, ode mnie masz karmi na wstęp a jak bedziesz grzeczny to reddsa :rotfl: .

Powiedzcie mi czy dobrze dedukuję by bryknąć płatnymi autostradami i z Gdańska zrobic trase w około 7 do max 8 godzin?

To moje ostatnie wypociny bo nie bede juz w sieci do pikniku,(suzuki bedziesz moim łącznikiem z forum) dlatego nieśmiało pytam o kolegę Italiano może by sie do Nas łukaszu dosiadł albo jakos tak.

 

Co do wypozyczalni chętnie dam poćwiczyć mojego suba :hyhy:

 

Bardzo ku....a chetnie jego mac...... Tylko Sylwku moj drogi wszystkie znaki na niebie wskazuja na moja nie obecnosc...Normalnie tragedia.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy dobrze dedukuję by bryknąć płatnymi autostradami i z Gdańska zrobic trase w około 7 do max 8 godzin?

 

Zdecydowanie wbijaj na autostrade, z Gdyni do Łodzi da rade w 5h dojechac a z Łodzi do Czestochowy w godzine a z czestochowy na miejsce z tego co sie orientuje to juz bedzie rzut beretem :) (czasy ktore podalem jak najbardziej realne, sprawdzilem to w ciagu minionego miesiaca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Łodzi do Czestochowy w godzine

 

1,5 :P 1h=nie schodzimy poniżej 160 na autostradzie i potem na ograniczeniach walimy po 110-120 :P

 

z czestochowy na miejsce z tego co sie orientuje to juz bedzie rzut beretem :)

 

rzut tak, ale drogami gorszej kategorii = wolniej :P

 

p.s: chyba trzeba by wydzielić OT ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ku....a chetnie jego mac...... Tylko Sylwku moj drogi wszystkie znaki na niebie wskazuja na moja nie obecnosc...Normalnie tragedia....

A skoda, bo we trzech byśmy trochę pograndzili, no i weselej we furce, a tak borsuk pójdzie spać i dopiero będę miał jazdę. :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę ale niestety nie dresem :(

 

Raczył się skończyć silnik :(

To on miał już 1 mln przejechane??

Powiedzcie mi czy dobrze dedukuję by bryknąć płatnymi autostradami i z Gdańska zrobic trase w około 7 do max 8 godzin?

Dobrze :)

mnie udało się ostatnio z gdańska do częstochowy z dwoma postojami w 6,5 godziny.

 

Do osób jadących z północy przez Łódź/Piotróków Trybunalski, lepiej odbić na Nową Brzeźnicę, zaoszczędzicie wiele kilometrów i czasu, nie trzeba jechać do Częstochowy, bo będziecie się musieli cofnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przypomnieć że jutro mija czas na wpłaty ... Bartek musi mieć kasę aby wynająć ośrodek , bo nie będzie przecież wykładał ze swoich !

Fajnie więc by było żeby chętni przelali mu kasę (dane i konto są w pierwszym poście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...