Skocz do zawartości

Vectra A


michallll
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 228
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I polecam ten sposób każdemu kto ma problemy z proporcjami zwłaszcza w przypadku zywicy i małej tolerancji w ilości 1-3% utwardzacza w zależności od typu zywicy.

Jaka wychodzi żywica przy takich ścisłych proporcjach, jak szybko staje w kubku? Raczej trzeba się spieszyć czy naczekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka wychodzi żywica przy takich ścisłych proporcjach, jak szybko staje w kubku? Raczej trzeba się spieszyć czy naczekać?

Normalna. Masz wystarczająco czasu zeby ja wykorzystać. W ciepłym pomieszczeniu ok 5-10 min i potem zeluje. Ale to nie jest wazne tak bardzo jak to ze jestes w stanie lepiej ja kontrolować poprzez to ze czas do rozpoczęcia zelowania jest stały i powtarzalny. A przez to w razie potrzeby możesz go przyspieszyć lub zwolnić. Tez powtarzanlnie i pod kontrola. Nie ma sytuacji ze raz jest tak a raz tak :)

 

Ta co mam jeszcze , plus to ze stała w temp +5 , to jeszcze po 3 godzinach się nadawała do zabawy , więcej nie kupie tej żywicy , chyba wybiorę jedna z podpowiedzi przemcia następnym razem

 

musiala byc zlezana i stara. Albo wogole jakas lipna. Z tych na aukcjach Novol robi dobra zywice i jak mi moich Polimali zabraknie to zawsze sie Novolem posilkowalem.

 

W każdym razie do tych zabaw bierz poliestrowa a nie epoksydowa. Jest tańsza i łatwiejsza w obróbce co nie znaczy ze gorsza. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace nad słupkami stanęły w miejscu , za duzo szarpaniny ze skajem , a drugi nawet nie zaczęty , kiedyś tam skończę te słupki 

 

Wypadek losowy i cienko z czasem troche

 

Dzis kupiłem  za parę groszy filtr przeciw zakłóceniowy na zasilanie dla radia , zamontowany zaraz za kostka ISO , przyniósł mala poprawę ale nie wyeliminował problemu  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://s6.ifotos.pl/mini/Zdjcie003_nprqnpp.jpg

trochę mi wstyd je pokazywać ale . . . niech będzie

 

z innych rzeczy to wyciąłem fabryczne kratki zasłaniające wofery , ogółem więcej wofera i szersza scena

 

 

http://s4.ifotos.pl/mini/Zdjcie002_nprqnph.jpg

to tak trochę świątecznie , te rzeźby nie są mojego autorstwa

 

Myślę ze to na tyle jeśli chodzi o to auto ,aczkolwiek nigdy nie wiadomo może się coś jeszcze pozmienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I stało się , dziś odebrałem proxy t2 od Grzesia , jestem ciekaw jak mix najwyższej serii z najniższą u-dima się zgra , zapewne gorze wyjdzie na plus a reszta zostanie taka jak była 

 

poszedł lekki postęp na  strojeniu znów za sprawą podpowiedzi innych , ucięcie woofera od góry drugim rzędem na poziomie 1-1.2khz  spowodowało zredukowanie "dzwonków" na wysokich poziomach głośności głównie w utworach rockowych ,wiec z przyjemnością się ich słucha na pełnej głośności 

 

natomiast ciecie 1.6/18 nie spodobało się wcale , dzwoniło i piaszczyło dosyć znacznie  ,ucinanie niżej powodowało dziurę w średnicy

 

i jeszcze kwestia suba, jak na razie go nie ma  , wiec cztero-kanałówka Powerbassa leży sobie i chyba wyląduje na przodzie a DLS odwiedzi elektronika najprawdopodobniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy . . . szału się nie spodziewaj , może w zamkniętej by to lepiej zagrało , PB S-12 w BR zagrało sporo lepiej pod względem szybkości ( w mojej subiektywnej ocenie) 2 x M-124 w zamkniętej zagrało jeszcze szybciej i o wiele mocniej :)   ale do pod względem jakościowym to do vegi , bostona , itp to nie ma nawet co porównywać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prox'y założone , mniej więcej ucelowane , czasy i ciecia tez już trochę pozmieniałem pod nie .

 

Na plus wyszło wiele detali i powietrza , potrafią odtworzyć dużo informacji , scena jeszcze bardziej wyjechała do przodu 

Z racji większej ilości detali prox przyostrza gitary ale na pewno jest to do dopracowania no i potęguje to ostrawy i syczący Powerbass 

 

Ale dopiero minęła godzina zabawy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...