Skocz do zawartości

zestaw odseparowany 16cm do 800zł


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Podobno, wyczytałem, słyszałem... //

dziwne to wszystko...

przecież powiedzmy sobie szczerze, w każdym innym aucie, w każdej innej aplikacji itp. ten sam woofer zagra inaczej :P

a przebieranie w wooferach jest jak porównywanie mercedes, audi, vw, opel, mazda, bmw itd. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... mijają długie miesiące nim wyciśnie się trochę więcej z zestawu, który kupiliśmy; niech nie zniechęci nas przeciętny Kowalski, który poddaje się po pierwszej aplikacji :P

 

*jeśli jest to naszą pasją, każdy najmniejszy krok... cieszy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież powiedzmy sobie szczerze, w każdym innym aucie, w każdej innej aplikacji itp. ten sam woofer zagra inaczej

Dokładnie na to niema jasnej zasady.

Teraz podam przykład mazdy 323 buni e36 i opla corsy we wszystkich ten sam zestaw czyli R6a radyjko jvc i dls a3 a róznica taka w basie i kickiem ze maskara pojemnośc drzwi umiescowienie wofera też odgrywa znaczącą role.

W buni basu było aż nadtto kik słaby

Mazda basu mniej kik wiekszy

A corsa hmm tutaj jeszcze do konca powiedzieć nic nie moge bo drzwi są do delikatnej poprawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mam ostatnie ale wielkie pytanie :) czy lepszym rozwiązaniem będzie phase rs4 ( przód + sub ) czy alpine 3544 na przód i jakiś wzm na sub ? i który wariant moze powbierać mniej prądu i które będzie miało lepszą jakość :) żeby dało się posłuchać na postoju na zgaszonym silniku :) i drugie , jakie można kupić fajne dobrej jakości radio do 650 zł ? patrzyłem na alpine 9880r i CLARION CZ202E i już wam dam spokój :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahh wiedziałem że mnie nakierujecie na serie CDA :D ale chciałbym coś świeższego z usb i zeby nowocześnie wyglądało

 

a co do wzmacniaczy co było lepsze z podanych dwóch opcji ?

 

zraziłem sie do prądożeności wzmacniaczy , niedawno wymontowałem yakuze 12 :D + impulse sd500 (mieżone 595rms) 10 minut bębnienia i aku 75ah leży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpine 3544 z PO650 :rozpacz:. Mi się nie podobało. RS może fajnie plumkać. Z USB to JVC co pologreen podał. Z tańszych możesz poszukać jeszcze Pionka X924 lub X922 (z tym nawet nawet PO gra :wink: ) Jako alternatywę możesz poszukać Audio Art 240.4 XE, niby 4x60 ale.. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie wychyle z partyzanta i zaproponuje w uzywce poszukac MP5.16 + Proa Simplex25 (lub proa 26mkII) do tego skrobnac jakas zwrotke pasywna i na braki srednicy nie bedziesz narzekal tweeter jest niezly a i woofer bardzo uniwersalny

 

 

 

skądś znam ten zestaw ;) btw. tweeter mnie bardzo pozytywnie zaskoczył - moje granie. U Domatora oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...