Skocz do zawartości

zestaw odseparowany 16cm do 800zł


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownik disaster3 dnia 04 maj 2012 - 20:46 napisał

a ja sie wychyle z partyzanta i zaproponuje w uzywce poszukac MP5.16 + Proa Simplex25 (lub proa 26mkII) do tego skrobnac jakas zwrotke pasywna i na braki srednicy nie bedziesz narzekal tweeter jest niezly a i woofer bardzo uniwersalny

 

 

 

skądś znam ten zestaw ;) btw. tweeter mnie bardzo pozytywnie zaskoczył - moje granie. U Domatora oczywiście.

 

 

Czekam na zwrotkę od Łukasza, słuchałem jednej strony co prawda, ale już mogę stwierdzić, że będę zadowolony :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie mam tego zestawu ale pary razy słuchałem w róznych autkach i akurat srednica nie była najsłabszym elementem tych instalacji

a jak myslisz czy zestaw za 800 zł bedzie grał słabo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz ktos napisał ze nie ma srednicy a potem wszyscy to powtarzaja nawet nie słuchajac

i ty jestes nastepny :mur:

 

Już ktoś napisał że dźwięk i jego charakterystyka zależy w dużej mierze od aplikacji i miejsca montażu głośnika, w różnych samochodach drzwi mają różny litraż, są bardziej lub mniej dokładnie wygłuszone, lepszymi lub gorszymi materiałami a także w różnych miejscach głośniki są mocowane, te wszystkie czynniki wpływają na dźwięk, na forum możemy ci jedynie podpowiedzieć czy też przybliżyć które głośniki są warte uwagi, ale jak to będzie dokładnie brzmiało i czy cię zadowoli okaże się dopiero jak coś kupisz i wsadzisz na swoje miejsce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje przejrzec nasze instalacje bo pamietam ze ktos mial nawet kilka osob i popytac ich o zdanie , przypominam sobie ze w celice jakiejs ktos mial ale i nie tylko bo tez swego czasu jak ich dostepnosc byla wieksza byly proponowane , no i przemawia za nimi solidne wykonanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem a teraz chciałbym sie czegoś dowiedziec o piecu , czy jest godny uwagi ?

 

Rozumiem że chodzi o Phase RS4 ? Jeżeli tak to sporo jest o nim w internecie, z tego co pamiętam pisano że delikatnie wyostrza górę ale ogólnie daje dynamiczny i soczysty dźwięk a do jego największych minusów zaliczają się jego gabaryty, jednak że osobiście tego pieca nie słyszałem to radzę poczekać na opinię innych użytkowników który mieli z nim styczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R6A nie ma mało/słabą średnicę tylko ma dużo dołu. Jakby miały mniej dołu to i średnica by się bardziej uwypukliła. Zamiast pytać co zrobić aby ją poprawić najpierw je zamontuj i dopiero będziesz mógł stwierdzić czy to granie Ci odpowiada czy nie. Brat miał ten system i ze średnicą nie było problemu. Co nie zmienia faktu, że te woofery najlepiej się spiszą w systemie 3 - drożnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę się, wrzuciłem R6A do IV i całkiem fajnie to grało, co prawda nie haj ale to zestaw za ok 700zł więc jak na początek powinno Ci spokojnie wystarczyć, będziesz miał dobry dźwięk i jak będziesz chciał to i trochę kopnąć z woofera będzie można

 

A może z czasem dorzucisz średniaka... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat RS4 nie przypadł do gustu :( Dla mnie to był taki jeździec bez głowy. No i lekko ostrzył górę.

koledzy a jaką 4 kanałówke by można dostać za max 600-650zł żeby miała 4x ze 100rms , i ze 250 w mostku lub więcej przyjemna dynamiczna jakościowa bo ja tylko spotkałem tego phase

 

xris to ci zaufam :) , a potem jak mi cos się niebędzie podobało najwyżej się jakomś zwrotke sprodukuje i się odpowiednio potnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a jaką 4 kanałówke by można dostać za max 600-650zł żeby miała 4x ze 100rms , i ze 250 w mostku lub więcej przyjemna dynamiczna jakościowa bo ja tylko spotkałem tego phase

 

xris to ci zaufam :) , a potem jak mi cos się niebędzie podobało najwyżej się jakomś zwrotke sprodukuje i się odpowiednio potnie :)

Może xetec 4g-600 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z poborem mocy jest tak że im wszystko jest mocniej wysterowane tym większy pobór czy w każdej chwili tyle samo pobiera ? mam aku 77ah i chciałbym zeby też się dało troche posłuchac na postoju

 

np jak bym mu podpioł sub w ten mostek taki jak np jl audio 10w0 co ma bodajrze 150 rms , to niestanie mu sie krzywda ? czy może lepiej pod 3 kanał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...