Skocz do zawartości

05.05.12 zawody AYA w Spandau k/Berlina


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 291
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...

Wracając do tematu AYA :) Dostaliśmy dziś pocztą naklejki :) Pierwszą naklejkę już przykleiłem, drugą dostanie TRUCK :) Chętnych na naklejki proszę kierować do mnie ilość ograniczona. Do wyboru czarne i srebrne :)

 

Tak jak dyskutowałem z Łukaszem, wypadałoby odesłać im nasze naklejki forum SCA, oraz diyaudio, chętnie EASCA też bym wysłał ale chwilowo czekam na kontakt z osobami od tych że naklejek, czyli kontakt Kamila, Łukasza. Kto ma dostęp do naklejek EASCA?

 

P.S. Naklejki są dla tych co byli na AYA i chcą je na swoich autach przykleić lub gdzieś w garażu nad swoim miejscem dłubania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskaż post z moją edycją , nie łamiący regulaminu.

 

http://www.strefacar...post__p__256185

 

ale już tej części gdzie Radek kłamie(rzekome uszkodzone woofery, które nie są uszkodzone i on to wie i parę innych osób), nikt nie edytował: http://www.strefacar...post__p__266683

 

Tak tylko wpadłem, skoro już tyle OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam luz, ale odpowiadam konkretnie - mój post edytowano, mimo że nie narusza regulaminu, nie zawiera nieprawdy i został edytowany tylko na zasadzie prośby bez choćby próby sprawdzenia jaki jest stan faktyczny.

 

Tylko tyle i aż tyle :wink:

 

Nie ma co się spinać, każdy sam wyciągnął/nie wnioski.

 

Niby mam to gdzieś, ale jak ktoś będzie chciał kupić woofery to może trafić na tę wypowiedź i ja mogę stracić realne pieniądze, ale co tam, przeżyję.

 

btw. ktoś coś wie o następnych zawodach tego typu za zachodnią granicą? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie Radek kłamie

zapamiętaj sobie raz na zawsze...nigdy nie kłamię!

Jak widać masz krótką pamięć bo moja wypowiedź tyczyła się tweeterów a nie jak się tu użalasz wooferów(których nawet na oczy nie widziałem). Skończ te lamenty bo robi się to już nudne.

 

Ps.to moja ostatnia wypowiedź w tym temacie.Nawet jak będziesz się żalił,płakał a nawet tupał nogami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps.to moja ostatnia wypowiedź w tym temacie.Nawet jak będziesz się żalił,płakał a nawet tupał nogami.

 

Nawet jak pójdzie na kolanach do Częstochowy to także nie? :)

 

Gdzie Twoje serce i chrześcijańska moc przebaczenia? :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapamiętaj sobie raz na zawsze...nigdy nie kłamię!

Jak widać masz krótką pamięć bo moja wypowiedź tyczyła się tweeterów a nie jak się tu użalasz wooferów(których nawet na oczy nie widziałem). Skończ te lamenty bo robi się to już nudne.

 

Ps.to moja ostatnia wypowiedź w tym temacie.Nawet jak będziesz się żalił,płakał a nawet tupał nogami.

Radziu szkoda gadać. Załamuje mnie ostatnio sytuacja na forum...

 

Nawet jak pójdzie na kolanach do Częstochowy to także nie? :)

Wpadajcie, spota zrobimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetl postUżytkownik truck dnia 26 maj 2012 - 16:08 napisał

Nawet jak pójdzie na kolanach do Częstochowy to także nie? :)

Wpadajcie, spota zrobimy :)

 

"Pan samochodzik" urodzony organizator? :wink:

Grunt to chęci i wprowadzenie ich w zycie...

Ja próbuję od miesiąca jakoś ruszyć "Lubuskie" i chłopaków z niego... ale chęci, chęci są... I na nich się kończy...

Bla bla bla.... "Mama ma okres" "dziewczyna rzuciła" , "Rektor udupił" "Szef wylał", "złapałem kapcia"... heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Radkowi chodzi o to, że będą przejeżdżać przez Częstochowę po drodze do Pilchowic...

 

Ja zrozumiałem co miał na myśli , Częstochowa, to nie Pilchowice, tylko poleciałem skrótem myślowym i spytałem czy ktoś z Was się wybiera? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...