Skocz do zawartości

Następny odpowiedzialny inaczej przy pakowaniu przesyłki... (!!!)


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chromowanie :)

 

Te pioneery co miałem na sprzedaż zresztą podobnie były wysłane, na szczęście pomiędzy były też kable rca i one troszkę amortyzowały uderzenia, po za kilkoma rysami na jednym piecu, resztę udało się usunąć pastą do polerowania metali twardych, po tym zabiegu wyglądały jak nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Widać koleś nie czytał tematu o pakowaniu :) Co zrobić, każdy predzej czy pozniej trafi na takiego pajaca... Jakby od dzis było wiadomo ze nikt sie z paczkami nie cacka...

 

Swoja droga sam trzese dupa, bo koles mi wysyla wlasnie suba w skrzyni mimo próśb o wysyłke w 2 paczkach, tyle ze glosnikiem w dół (moze na szczescie). Musze przypilnowac kuriera koniecznie osobiscie...

Tak szukałem z ciekawości tematu o pakowaniu i źle trafiałem z hasłami. Można prosić o link?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłałem już trochę głośników i jest to wina pakowania, to jak przewoźnik to traktuje to jedno, na aucie jest od cholery paczek, hamowanie, szybkie ruszanie paczki latają spadają norma niestety. Dziwnie może wygladać jak wysyłam głośniki powiedzmy jak ostatnio wysyłałem i karton był 3x taki jak powinien. Głośniki w jednym, styropiany, potem dużo wypełnienia z niszczarki popakowane w woreczki i poupychane mocno by nic nie latało i jak spadnie to nie ma prawa nic się stać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie na nie czailem :)

 

Nie ty jeden :hyhy: tylko w kulminacyjną chwilę odcięty został internet przez "komputerowców" bo nazwanie tych osób informatykami to śmiech na sali :mur1:

 

 

Swoją drogą szkoda głośników fajny Fs i Vas mają akurat do mojego 3d gdzie drzwi mają dużą objętość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę powiedzieć, iż gość zwrócił całą kasę włącznie z kosztami przesyłki :) Ładnie podziękowałem i pochwaliłem godną postawę wobec zaistniałej sytuacji.

 

Z jednej strony mam jedną ósemkę DLS'a za friko + "kawałek" drugiej, a z drugiej strony byłbym skłonny jeszcze trochę dołożyć, aby obie mieć sprawne.

 

chromowanie :)

 

 

A powiedz co z napisami na piecach? Jakoś je "odtwarzasz"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę powiedzieć, iż gość zwrócił całą kasę włącznie z kosztami przesyłki

Z jednej strony mam jedną ósemkę DLS'a za friko + "kawałek" drugiej, a z drugiej strony byłbym skłonny jeszcze trochę dołożyć, aby obie mieć sprawne.

No jak czytam takie teksty to ............ :dobani: . :cisza:

 

 

W 100% jak wyżej!!

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko się rafia na aż tak uczciwych allegrowiczów i to trzeba pochwalić, ale tekstu, że "mam jedną 8" za free" nie rozumie :/ Otrzymałem kiedyś źle zapakowany wzmacniacz - oczywiście uszkodzony, sprzedający wysłał mi następny - tańszy i powiedział, że różnicę odda, zamiast tego, ja dopłaciłem mu za ten uszkodzony i on był happy, a i ja wolałem dołożyć parę złoty i naprawić wzmacniacz, jak odsyłać i dorabiać PP :P Tutaj kasa zwrócona, zwracam towar, a jak nie to połowę oddaje człowiekowi i cieszę się, że tak podszedł do tematu, a nie po prostu nie olał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu się pieklicie?! Temat ze sprzedającym nie jest zamknięty.

 

Jeśli Passat się podejmie reanimacji i postawi go na nogi w względnych pieniądzach, odeślę gościowi różnicę.

 

uczciwosć zawsze procentuje...

 

Racja bez dwóch zdań.

 

No jak czytam takie teksty to ............

 

 

To nie czytaj :)

 

co do napisow to mozna jeszcze wydrukowac napisy na folii przezroczystej z klejem

wycinasz i przyklejasz tam gdzie powinny byc

 

Robiłeś to kiedyś? Na chwilę obecną chciałbym wizualnie postawić na nogi przynajmniej 4 nakamichi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle, każdy najmądrzejszy. Jak sprzedający napisał żeby tych głośników nie odsyłać to czego się czepiacie? Na siłę ma odesłać żeby wam zaimponować? Czy po prostu zazdrość zzera? Napisał ze jak zrobi to się rozliczy z gościem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uczciwosć zawsze procentuje...

 

Nie zawsze..

 

Ja nie dawno kupilem Hertze HV.. Przyszly z dziurka w zawieszeniu gornym :/ Kolezka mi napisal, zebym sobie je zostawil i mi odda hajs.. Glosniki sprawdzilem i oczywiscie graly w 100%. Moglem sie nie przyznawac i olac temat i miec w 100% sprawne Hertze i hajs. Oddalem mu glosniki i teraz w zamian czekam na hajs od innego goscia za uszkodzonego Kenwooda juz 2 miech :/ Kolezka mnie jawnie leje, a bylem u Niego w domu po ten wzmacniacz.. Smieszne pieniadze leci, a szyby w oknach kosztuja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle, każdy najmądrzejszy. Jak sprzedający napisał żeby tych głośników nie odsyłać to czego się czepiacie? Na siłę ma odesłać żeby wam zaimponować? Czy po prostu zazdrość zzera?

Potrafisz czytać ze zrozumieniem? Bo mi sie wydaje z masz jakis kłopot...

 

 

Ja nie dawno kupilem Hertze HV.. Przyszly z dziurka w zawieszeniu gornym :/ Kolezka mi napisal, zebym sobie je zostawil i mi odda hajs.. Glosniki sprawdzilem i oczywiscie graly w 100%. Moglem sie nie przyznawac i olac temat

I jaka jest analogia do tego tematu? Co byś zyskał poza głosnikami z dziura za które zapłąciłeś ?

Oddalem mu glosniki i teraz w zamian czekam na hajs od innego goscia za uszkodzonego Kenwooda juz 2 miech :/

No faktycznie , te sprawy sa powiazane...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jaka jest analogia do tego tematu? Co byś zyskał poza głosnikami z dziura za które zapłąciłeś ?

 

 

Moglem sobie zostawic sprawne glosniki i hajs :) Jednak oddalem, mimo ze gosciu nalegal zebym nie wysylal jak maja nawet najmniejszy feler.. Nie byla to nawet osoba z tego forum, ktos zupelnie obcy, ale widocznie mam jeszcze sumienie :wink: Nie opisuje takich rzeczy, bo nie lubie/umiem sam siebie chwalic :) Pewnie pamietasz, ze mialem HV stare i nie ma w moim temacie o nich praktycznie slowa..

 

No faktycznie , te sprawy sa powiazane...

 

 

Karma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jubyV8 robilem ale w przypadku domowego wzmaka

przygotowalem sobie szaglon w domu i wydrukowalem w copycenter

zaplacilem ok 10zl za strone a4

 

jak kupisz taka folie to na dobrej drukarce mozesz wydrukowac to w domu

 

robilem to tez z ciekawosci na filii adchezyjnej (czy jak to tam sie pisze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetl postUżytkownik tbrek dnia 17 kwiecień 2012 - 18:31 napisał

naprawa obudów i jak nowe.

 

Można wiedzieć jak je reanimowałeś?

 

Najpierw naprawił powłokę, potem cała procedura do chromowania, a na koniec zamówiłem specjalną folię do piaskowania, wycieli mi w niej napis na ploterze, zakleiłem cały piec i wyjąłem wyciete litery, koleś delikatnie wypiaskował napisy drobnym ziarnem, i cały piec był w chromie a napisy mat i lekko zagłębione.

 

Na fotkach poniżej mały przykładzik, tych piaskowanych nie zrobiłem zdjęc, a szkoda. Nieststy powłoki chromowanej nie potrafię poprawnie sfotografować, widać cienie i plamy, ale zapewniam że chrom jest idealnie gładki :)

post-3212-0-37957300-1334921156_thumb.jpg

post-3212-0-73712800-1334921169_thumb.jpg

post-3212-0-23546200-1334921183_thumb.jpg

post-3212-0-69781100-1334921199_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw naprawił powłokę, potem cała procedura do chromowania, a na koniec zamówiłem specjalną folię do piaskowania, wycieli mi w niej napis na ploterze, zakleiłem cały piec i wyjąłem wyciete litery, koleś delikatnie wypiaskował napisy drobnym ziarnem, i cały piec był w chromie a napisy mat i lekko zagłębione.

 

Na fotkach poniżej mały przykładzik, tych piaskowanych nie zrobiłem zdjęc, a szkoda. Nieststy powłoki chromowanej nie potrafię poprawnie sfotografować, widać cienie i plamy, ale zapewniam że chrom jest idealnie gładki :)

 

Ładna robota- dzięki za info :zdrowko:

 

A jak to jeszcze wygląda od strony $$$? Tak od A do Z jednej obudowy?

 

lklukasz, także dzięki za info :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...