Skocz do zawartości

Ile waży alufelga 15"


blackdragon8904
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślisz ze az tyle ? to by sie opłacało mi ale z tego co na necie patrzylem to niby nawet 6.9 niektórzy piszą tylko :(...

Bo wlasnie zalezy jaka felga i zastanawia mnie czy mozliwe by az taka rozbieżność moze byc między alu a alu 15"

 

Przeciez potrzebna ilość materiału na konstrukcje powinna być proporcjonalna, a te felgi co ma to ma dość "masywne" wlasnie taki typ jak na fotkach widać, ze pełne grube. Wiec moze ktoś z was ma dokładne "dane" i doświadczenia jak to wygląda.

 

Bo koleś mi wisi 180 zł i bym alu felgi na złomie to ok 5.5zł/kg wiec 36kg x 5.5 = 198 zł wiec byłbym na zero licząc dojazd do skupu złomu ale jak mniej to tylko dopłace do interesu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wazy 6kg x4 sz = 24 x nawet 6 zł to zaledwie 144 zł a on mi jest krewny 180 do tego musze jechac 10 km na skup złomu z tym :D (ok 10zł wydatku) fatyga i wogole to widze ze sensu nie ma ;P :)

 

Chyba ze komuś zdazylo sie jeszcze na skupie felgi sprzedawac 5 ramienne wyglądające tak jak w linku powyzej :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie, by trzeba je doprowadzić do stanu wizualnego takiego bdb. Bo są lekko podrapane na rantach. Da sie to zrobic - polak potrafi. Troche papierem, leciutko szpachla podkład, farba ale to juz znów czas i koszt min 60 zł i 3h w plecy

 

a proste raczej nie są bo wiem ze juz kiedys na wyważarce mówił ze duze odważniki musiał zakładac na nie bybylo ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są felgi 15, które ważą poniżej 5kg, Sprint Hart CPR na przykład, a są i takie które są mega ciężkie, OZ Superturismo około 8kg, OZ F1 Racing 8-9kg.

Te z aukcji mogą ważyć zapewne powyżej 6kg. Strzelam, że okolo 6,5-7kg. Skoro są krzywe to nie widzę tu interesu niestety ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...