Skocz do zawartości

Nie wejdą głośniki 13cm


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

w kazdym, ale cie skasuja na tyle ze ci sie odechce

Nie szkodzi mu :) Po tym co tu można poczytać, to niech lepiej jednak podjedzie do jakiegoś punktu montażu CA i tam niech zapyta o koszty. Teraz wyobraź sobie, że ja miałem z przodu 5" x 7" a mam 16,5 cm :rotfl: Albo to ukryta kamera, albo weź złóż kapitulację i pora płacić za luksus :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie znalazłem na allegro coś takiego:

 

http://allegro.pl/dystans-d15-audi-a4-od-11-1994-przod-car-a-4-i2203603744.html

 

te widze były by dobre tylko pytanie czy warto wydać te 28zł i plus przesyłka za te dystanse? czy lepiej zrobić nie do plastiku ino do drzwi jak wczoraj mówiłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pamietam to mowili ci o tym inni uzytkownicy miedzy innymi i ja .

 

Powiedziane miales wprost jak to zrobic i wytlumaczone jak dziecku . Zrob tak jak ci pisalismy a nie kombinujesz z tym tandetnym plastikiem i podejrzewam ze zaraz bedziesz pytal o bolce i inne tego typu pytania .

 

Moja propozycja jest taka przeczytaj wszystko ze zrozumieniem , przeanalizuj sobie i nie kombinuj tylko zrob to jak ci podano na tacy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK kurde tylko nie wiem dla jaj wezmę samą wiertarkę i mam taki blat z biurka komputerowego to on się nada co nie? i ta spróbuje w miarę jakoś kółko ponawiercać a potem się pilnikiem wezmie by równiej było

 

moze byc i te biurko na dystans / dystanse to jak zrobic po koleii juz ci napisano tutaj i podano na zdjeciach wystarczy przeanalizowac , nie masz innych narzedzi to dzialaj wiertarka tez sie da bez placenia , a jak nie to idz do stalarza z kawalkiem plyty niech ci wytnie dystanse 13 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze po zewnatrz byc kwadrat , trapez czy co tam wytniesz wazne aby wszedl w to glosnik w to kolko ktore wytniesz w srodku

 

Idz rob , dzialaj samo sie nie zrobi ani nikt za ciebie troche inwencji tworczej i checi . Jak to zrobic to masz juz podane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ten człowiek sobie daję radę w życiu ..... Czytać nie umie, pisać nie umie, myśleć nie umie, robić nie umie.... Jeśli takie osoby mają pracować na moją emeryturę, to ja naprawdę nie dziwię się, że jest jak jest i chyba na to rząd bierze poprawkę ....

 

Tylko krzywdy sobie nie zrób tą wiertarką albo biurkiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić,

 

koniec! nie robię nic głośniki do szafy auto będzie bez głośników a do tego jak kur. na złość pękło mi przy drzwiach to:

 

http://imageshack.us/photo/my-images/15/ddddddkq.jpg/

 

i teraz weż klej to krąpelka i tak odleci koniec! przy tym aucie nic nie robię nie bedzie ani radia ani głośników!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...