Skocz do zawartości

Nie wejdą głośniki 13cm


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem bezradny

 

dzisjaj rozebrałem boczek drzwi celem przymierzenia jak pasują dystanse i głośnik i co się okazało fakt dystanse są pod głośniki 13cm i do a4 b5 ale do wersji poliftowej bo w mojej głośniki przednie miały 11.5cm i zakupiłem i dystans jest za duży ale to mniejsza oto jeszcze tutaj kolega z forum:

 

http://imageshack.us/photo/my-images/440/49540363.jpg/%28ma

 

płaskie wejście czyli on moze śmiało 13 dystanse dać,a ja mam takie podwyższone jak pod górkę sami zobaczcie jak ja mam krótki filmik:

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dX_FtORNhGo

 

co zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

i tak wcale lepiej to nie zagra...

filmik dobry, aż korci mnie na diss :P

montaż takiego głośniczka jest prosty jak budowa cepa- wkręc śrubkę na jedno pasujące miejsce, potem na jakiś dobry klej albo zywicę doklej dwa pozostałe

 

Ale pamietaj !

Jesteśmy z Tobą, na dobre i na złe :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........ na poważnie mówcie

 

bo jak nie a ja jestem nerwowy bardzo to wezme schowam i będa leżeć i nie założe ich

 

300zł za głośniki i będą w szafie leżeć a w aucie nic się nie bedzie grać to będzie do piero wyczyn

 

 

 

Następne łamanie punktu nr 4 regulaminu skończy się ostrzeżeniem!

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma jak go osadzić bo nie ma do czego przykręcić

do byle czego tylko by spasował się z maskownicą a potem

wkręc na jedno pasujące miejsce, potem na jakiś dobry klej albo zywicę doklej dwa pozostałe

nic innego nie zrobisz. niestety musisz użyć swoich rąk lub komuś zlecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejny przypadek ogólnie, pierwszy raz spotykam się na forum z tak wielkim problemem.

Widzę, że na prawdę ciężko będzie go rozwiązać...

Skąd wziąć żywicę, skąd kilka zapałek, aj :rotfl:

W ogóle się dziwie, jak Ty ściągnąłeś tapicerkę !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale patent z filmem. Teraz zamiast pisać będziemy nagrywać filmy na youtuba i tylko linka dawać. Zostają ci 3 wyjścia. Albo przykleić ten głośnik albo dystans i potem głośnik. Albo do drzwi za boczkiem kawał blachy/mdf w tym dziurę i głośnik do tego. Lub podjechać do zakładu CA i ci zamontują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff :D Kolego - znajdź w dziale Nasze Instalacje temat Hehepack'a dotyczący jego Audi A3 - zobacz jak on na początku rzeźbił. Może coś to podsunie. Rozwiązań jest naprawdę kilka - trzeba tylko troszkę ruszyć głową - wbrew pozorom, to nie boli ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jak i filmik godny oskara :rotfl:

 

Kolego wywal ten kawal plastiku zwany " dystansem " i wez sobie dotnij jakis z mdf'u tak aby pasowal do tych otworow , albo wez kawalek blachy przykrec ja do karoserii drzwi i celu dystansem ktory dotniesz do otworu w tapicerce , a najlepiej zaplac komus co ci to zrobi bo czytajac ten temat od podszefki to nie wiesz co i jak i z czym i do czego , bez obrazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak nie to moze nie lepiej kupić dystans kółkowy z mdfu i wtedy na 3 do bolców go a do mdfu na 4 głośnii? ale dup.. nie bedzie równo leżał

??

kółkowy=okrągły?

 

1 zrób boczek na płasko od wewnątrz

2 wyceluj dystansem

3 przytwierdz dystans do drzwi

4 przykręć głośnik do dystansu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...