Skocz do zawartości

Siłownia


rafaelptak66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

haha bzdury opowiadasz , lekarzem jestes ? :) stary wiem troche na ten temat.

lekarza mam w domu :) Nie jeden już tak mówił, że wie troche na ten temat.

 

Na watrobe itp sa tez oslony/odbloki.

wątroba jest jedynym organem, który tak na prawdę potrafi sam siebie naprawiać. Za to NERKI nie posiadają żadnych mechanizmów, które zapewniają im regenerację (w takim stopniu jak wątrobie). Uszkodzisz nerki = jesteś skazany na dializy/przeszczep/ogromne ilości leków do końca życia.

Pamiętam takich, co po pół roku na siłowni szli w mete+prohormony (do tej pory się z tego śmieje - ukraiński metanabol firmy Reactor - z trupią czachą :D), a jako osłonke brali hepatil... - bo im kumple z siłowni powiedzieli, że będzie dobre.

Ostatnio spotkałem się z jednym z nich i mówił mi, że leczy się na wątrobę - najpierw meta, potem imprezy (wóda) wykończyły mu organizm... gość 31 lat.

 

Wiadomo, w drugą stronę, jak się wszystko robi z głową, po konsultacjach z lekarzem i fizjoterapeutą, przed i po cyklu badania, osłonka prawdziwa z apteki, na receptę, a nie hepatil i wszystko powinno być dobrze. Najgorsza jest samowolka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa to zmieniaj ćwiczenia, żeby właśnie uniknąć tego zastoju, bo cały czas szokujesz mięśnie innymi bodźcami, druga, jeśli nie robisz nóg, to zacznij je robić, przy szerokich partiach mięśniowych (nogi, klatka, plecy) pobudzana jest o ile się nie mylę przysadka mózgowa i zwiększona jest produkcja testosteronu, a myślę, że jego wpływu na wyniki siłowe chyba nie muszę opisywać :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze,że na nogi to ja nigdy nie ćwiczyłem jakoś nie chciało mi się tylko klata,biceps,garbik.

 

zacznij zatem tyrać też nogi, śmiesznie wygląda sylwetka jak cała góra jest wypakowana, a nogi jak u kurczaka

PS. nie tylko klatka ma wpływ na Twoje wyniki wyciskania, spore znaczenie też ma technika, ważne jest odpowiednie mostkowanie, aby uniknąć kontuzji barków, sama poprawa tricepsa też Ci pomoże

 

A może macie cos na odchudzanie? Ale zadna chemia.. Ja na siłownie nie moge chodzić-ograniczony wysiłek po operacji.

Teraz ważę 118kg przy 186cm.

 

Przede wszystkim, jeśli tego nie zrobiłeś to zmienić nawyki żywieniowe, spojrzeć na indeks glikemiczny (jeść rzeczy o niskim indeksie) tego co jesz, posiłki jeść cześciej a mniej, bo jak najadasz sie raz dziennie, a potem nic nie jesz, to jest to sygnał dla organizmu, żeby magazynował energię na długą przerwę i robi to w postaci tłuszczu, w ten sposób spowalnia się metabolizm. Inna sprawa, że nie można się też głodzić, bo nie w tym rzecz. Nie musisz chodzić na siłownię, aby były widoczne rezultaty odchudzania (a raczej redukcji, bo chyba chodzi, żeby pozbyć się samego tłuszczu, a nie połowy mięsni). <wystarczy, że pójdziesz nawet na spacer na godzinkę szybkim tempem, przebiegniesz się kawałek. Nie musi to nawet trwać bardzo długo. Nawet 20min zwykłych interwałów przyspiesza metabolizm na wiele godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze,że na nogi to ja nigdy nie ćwiczyłem jakoś nie chciało mi się tylko klata,biceps,garbik.

 

no i to jest właśnie najgorszy błąd, jaki można popełnić. Potem idzie nienaturalnie wyrośnięty gość na patykach wielkości zapałki. Od razu widać, że jak go mocniej kopniesz w kostkę, to się rozleci.

To właśnie ćwiczenia wielostawowe najlepiej rozwijają człowieka. Nie tam pompowanie bicepsa 3 razy w tygodniu, tylko właśnie treningi nóg i pleców.

Najgorsze jest to, że potem taki zawodnik dźwiga 150 na klate, a w martwym ledwo 100-110, o przysiadzie nie będę wspominał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ladna z Ciebie Wielka Kur.a :D (bez obrazy oczywiscie!) U nas sie tak mowi na takich "bydlakow" :D

No to tak jak ja, 180 cm i 110kg wagi, miazga jak ch*j :dobani:

Ale od poniedziałku zaczynam chodzić 4x w tygodniu, trening sobie już przygotowałem, teraz jeszcze najgorsze, czyli dieta, bez żadnych dopalaczy będę jechać, legalnych i nie, na sucho na razie.

Warunki są, bo się trochę ćwiczyło, nawet ostatnio, ale tak mniej regularnie i w bicu wyszło mi 44 cm, chociaż ile z tego jest tłuszczu, a ile tkanki mięśniowej :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 3 miesiące trzeba ćwiczyć na sucho. I tak będzie "szło" do przodu. Dopiero po jakimś czasie można myśleć o czymś więcej. Wcześniej nie będziesz wiedział, co dają Ci suple. Od początku, według mnie, warto natomiast jeść BCAA/witaminy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat za jakieś 5 tyg. chce sobie zapodać kreatynę, cały czas ćwiczy, dłużej niż 3 miechy i robi sobie cykl, 8 tyg. na sucho, 8 tyg. kreatyna i 8 tyg. na sucho, potem trochę lajtu i dalej jazda na sucho.

Nie wiem czy tak ma być czy robi coś nie halo ?

Jego wzrost to 185cm i 79kg, wg mnie wygląda jak szczypiorek, ale sam sobie to zrobił, dieta Dukana i poszło mu 15 kg, teraz chce się "wypakować" :P

Ja znowu mam najgorszy problem z gruboscią nóg no i ten bembol, chociaż alkohol pijam sporadycznie, zawsze najszybciej w łapach nabieram tej dobrej masy i wyglądu, bary, plecy, klata idą tak sobie, a najgorzej właśnie nogi i brzuch, i dawno tych partii nie ćwiczyłem, ale trzeba się wziąc za siebie, bo szkoda przed 30 umierać :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swoją niunią Husky chodze codziennie na spacery, czasami chodze do parku 2-3h spaceru. Czasami lekko pobiegam by psinka też sie wyszalała.

 

czyli ruch masz zapewniony, a to już połowa sukcesu, możesz zwiększyć jego częstotliwość lub natężenie, aby nieco więcej się męczyć, jeżeli czujesz się na siłach :)

 

pozostaje Ci teraz druga sprawa wymagająca samozaparcia, a więc dieta

 

jak do obu tych rzeczy się przyłożysz to sukces murowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samą myśl o ćwiczeniach na nogi to już mi się nie chce iść poćwiczyć.Zrobię sobie z miesiąc odpoczynku od siłki i się zobaczy.Może jakieś suple zapodam no i te pierdzielone fajki muszę rzucic!!

PS.Johny Bravo zarąbisty gościu ciekawe ile brał na klatę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam elektronicznego, tyle, że nie jakieś badziewne po 20zł w TESCO, tylko coś porządniejszego. Już od 4 miesięcy na takim działam i mnie to odpowiada. Jakiś czas temu zapaliłem normalnego fajka "na spróbowanie" i mi nie smakował... Wróciłem do swojego elektr. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj maluchy :P , na siłkę chodzę z przerwami ladnych kilka lat , teraz mam przerwę przez dziecko i przy wzroście 190 mam 120 na wadze . Wymiary spore , oblewa mnie całego , w ostrym cyklu mam 105 do zawodów i tyle jest dla mnie idealnie . Teraz wchodzę w cykl wytrzymałościowo palący i zobaczymy jaki będzie efekt , a i dla pocieszenia dodam że nie trzeba chodzić na siłkę żeby se zdrowie zjeb... wystarczy basen :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...