Skocz do zawartości

Siłownia


rafaelptak66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

" a i dla pocieszenia dodam że nie trzeba chodzić na siłkę żeby se zdrowie zjeb... wystarczy basen " oczywiście że nie trzeba na siłke przecież można równie dobrze biegać, ćwiczyć sztuki, lub jakąś piłe... zależy kto co lubi a wyboru mnóstwo `
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja fajki rzuciłem tydzień przed Andrzejkami, bez żadnych tabsów, elektronicznych długopisów i innych "cudownych odurzaczy", paliłem 10 lat, normalnie pół paczki dziennie wypalałem ale tylko popołudniami, a przy alkoholu to szedł jeden za drugim, tak że na drugi dzień chyba na jedno płuco nie pracowałem:) przytyc nie przytyłem, ale chyba mam teraz słabszą głowę jak piję ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia, kolejny mit że 8 na siłę 12 na rzeźbę, czy inaczej. Wystarczy odpowiednio dobierać obciążenie i intensywność, a nie ilość powtórzeń...

I po co wam to przerzucanie tego złomy?Chcecie się nabawić dyskopatii,przepukliny czy nadciścienia albo innego cholerstwa?Pamiętajcie uprawianie sportu jest najczęstszą przyczyną kontuzji.

tia, a zawał najczęściej dostaje się od nic nie robienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tia, a zawał najczęściej dostaje się od nic nie robienia.

 

to popatrz sobie na ostatnie wydarzenia z boisk piłkarskich i nie tylko...życie w stresie .Ostatnio u mnie w pracy odeszło dwóch kolegów (zmarli na zawał)z przepracowania,a ja osobiście jestem po udarze mózgu.Wszystko jest dopuszczalne w granicach zdrowego rozsądku.A upawianie bb mam już za sobą ,trało to ok.10lat i nie powtórzył bym tego błędu już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trenuje już 8 lat i nie zamierzam przestać, właściciel na siłowni u mnie ma 72 lata, luźno robi serie siadów ze 180kg na plecach, i 200 w martwych ciągach, kiedyś trenował trójbój, jestem przy założeniu sport to zdrowie oczywiście z głową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot patrzę same pakery. Podstawa to 0 alkoholu no i fajki won. Dieta też, chociaż kolega który ze mną chodzi podobno je 2 razy dziennie. Śniadanie o 15 i obiad o 17 i nadzwyczaj dobrze mu idzie i siła i rzeźba. Jezeli chodzi o powtórzenia to masa 12-8-6 (12 powtórzeń ciężarek 60% maksymalnego) rzeźba 15, a siła od 2-6 powtórzeń. Co do sportu to jak ktoś ćwiczy z głową to kontuzyjny nie jest. Wcześniej akrobatyka i breakdance i cały posiniaczony i obity. A jak ktoś woli to może se kupić paczkę papierosów Sport bez filtra i tez sport. Kiedyś takie były.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o popatrz sobie na ostatnie wydarzenia z boisk piłkarskich i nie tylko...życie w stresie .Ostatnio u mnie w pracy odeszło dwóch kolegów (zmarli na zawał)z przepracowania,a ja osobiście jestem po udarze mózgu.Wszystko jest dopuszczalne w granicach zdrowego rozsądku.A upawianie bb mam już za sobą ,trało to ok.10lat i nie powtórzył bym tego błędu już.

to może czas zmienić firmę na inną, w której ludźmi nie orają pola zwanego rynkiem?

 

 

 

morfi to mi jeszcze powiedz jak sie leczy takie rzeczy jak skutki posterydowe to ci bede wdzieczny : )

a co tu leczyć? marskość wątroby? niewydolność nerek?

a może chodzi Ci o uszkodzenia stawów spowodowane przeciążeniami? Idź do odpowiedniego LEKARZA - nie rzeźnika!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem tyle badan co ty do koncazyczen nie bedziesz mial i wszystkie wychodza 100 % ok...

Nie chcę tu wnikać, co, kto, czego więcej, mniej - nie o to chodzi. Mój temat z nogą ciągnie się od 2005 roku i wiem, co to znaczy lekarz, szpital, nie móc chodzić przez pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...