Skocz do zawartości

Siłownia


rafaelptak66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie powiedzcie mi jedno, żona mnie męczy aby jej kupić wioślarza do domu - bo na aeroby nie chce już jej się jeździć jak wróci z pracy, w sumie to się nie dziwie bo najbliższy klub jest na osiedlu a tam min 30min jazdy w jedną stronę, takie korki i cena 120-150/miesiac max 2x na tydzień, albo zwykła siłownia za 60zł ale same śmierdzące koksy na niej.

 

Wracając do tematu, warto się czyms takim zainteresować? czy lepiej jakąś dobrą bieżnię (taką 3-4,5k zł)

 

te dwa są obok mnie w sklepie, jeden magnetyczny, drugi magnetyczno powietrzny.

 

 

 

Z doświadczenia wiem że jak jest w domu to się za bardzo potem olewa. Jak jest kupiony karnet to trzeba śmigać. Moja jak chodziła to chodziła. Jak kupiła orbitrek to już zapał zanikł i się kurzy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem że jak jest w domu to się za bardzo potem olewa. Jak jest kupiony karnet to trzeba śmigać. Moja jak chodziła to chodziła. Jak kupiła orbitrek to już zapał zanikł i się kurzy. :)

 

+1

 

Przerabiałem w domu wszelkiej maści sprzęt do treningu - to tylko dla tych, z najsilniejszą wolą i samozaparciem. To samo wśród 99% moich znajomych, 1% stanowi kumpel z liceum, który się tym zajmuje zawodowo (gdyby ktoś chciał może zniżkę na dietę czy trening - mogę go zapytać: http://www.trener-personalny.pl/ ) choć i tak z tego co kojarzę, to w znakomitej większości ćwiczy poza domem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pojedzie na siłownie to motywację ma do robienia czegoś, u mnie w domu było coś co się nazywało "narciarz" do tego rower i teraz zajmuje miejsce w garażu, długo nie pobyło. Podobnie mam z fotelem masującym najpierw każdy się masował, aż nie mógł wstać :P a teraz robi za wieszak na ubrania.

 

Jeśli masz miejsce, gdzie dasz tylko ten sprzęt i np. TV to pomysł może wypalić inaczej będzie tylko chwilową zabawką, a później "gratem" do przestawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z miejscem u mnie nie ma problemu, nawet na postawienie kpl. z siłowni, do tego nawet w upały jest chłodno więc można ćwiczyć.

 

Co do motywacji to wiem jak to wygląda, ale znam też tzw. suszenie głowy, tak więc wolę to kupić, tyle czy warto, czy lepiej bieznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu, warto się czyms takim zainteresować? czy lepiej jakąś dobrą bieżnię (taką 3-4,5k zł)

 

Powiem Ci że dla kobiety dobrą opcją na robienie cardio jak i kształtowanie pośladków dobre są schody

 

http://www.olimpfitness.pl/images/products/l/166_1266265678.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mi się udało w pół roku zjechać 26kg(120kg czystego chodzącego sadła;) )obecnie niestety znów prawie wróciłem do stanu wyjściowego bo zaniedbałem dietę i ćwiczenia:/ Obecna praca(kierowca tira UE) bardo ogranicza możliwości diety i ćwiczeń, mam nadzieję że w niedalekiej przyszłości uda mi się wrócić do zdrowego trybu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Mi się udało w pół roku zjechać 26kg(120kg czystego chodzącego sadła;)
Nam to miałem 117... Nie wróce do tej wagi chocbym miał nie żrec nic i mdleć z niedozywienia...

 

Paliłem faje jak głupi, rzuciłem bo nie mogłem znieść tego ze nie potrafiłem wyleźć na 4 pietro bez przystanku na schodach... Jestem z tego dumny.

 

Teraz kolejne wyzwanie do którego zmusiły mnie nocne pobudki w lecie na bezdechu, jakies nadkwaśnosci i zgagi z nikad... Wystarczy...


 

 


Obecna praca(kierowca tira UE) bardo ogranicza możliwości diety
eee tam to tylko ta sama słabość i brak silnej woli która mnie przesladować chciała kiedy zawiesiłem sie na 100/101 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...