Skocz do zawartości

Gofer By Pablo


pawellaby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 239
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Odpowiednia aplikacja, a potem strojenie tego wszystkiego Paweł to ogromna sprawa i raczej 99% tego forum tego nie potrafi :P

Coraz bardziej się przekonuje, że ze strojeniem jestem daleko w d...

Za parę lat ogarniemy !

ale wiadomo... mowa tu o total sq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mialem robic pomiary w aucie i placic tyle kasy zeby uslyszec cos czego nie slyszy 99 % ?

 

a jak kupujecie gotowe zestawy odseparowane to kazda zwrotnica z tego zestawu jest robiona pod wasze auto ?

 

Wiadomo nie jedziesz na zawody, tylko robisz pod siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie jakas masakra albo nie bedzie mi sie podobalo to wtedy bede kombinowal krecil krecil i jeszcze raz krecil i wynajmowal ache :D nie demotywujcie mnie na sam poczatek :D

 

Ja mysle, ze 3 way dla zwyklego hajera przodowego w Golfie to bedzie pikne granie :) Musialoby byc cos mega spieprzone, zeby japa sie nie cieszyla..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się te koła bardzo podobają :wink: ogólnie autko mi się bardzo podoba, silniczek widziałem w akcji w a4 i pasku b5 - fajnie się zbiera. CA w golfikach bardzo przyjemnie się robi :) Napisz, jak w tych drzwiczkach będą te R6A sobie poczynały, bo sam się zbieram na Golfa 4 w przyszłości :wink: Powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz, jak w tych drzwiczkach będą te R6A sobie poczynały, bo sam się zbieram na Golfa 4 w przyszłości :wink: Powodzenia.

 

To ja Ci powiem w ciemno, ze R6A jak wiekszosc wooferow w Golfie bedzie napierd***c jak karabin maszynowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miały i 150 KM i zdaje się 180 KM :) . Sorki za OT.

Dokładnie tak..

 

Co do R6A, wiem że potrafią przygłupieć :) Znaczy się, że to uniwersalny wooferek jest i do mniejszych furtek i do nieco większych :)

Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego, a R6a jest bardzo dobrym wooferem, więc... Nie ma co gdybać, bo okaże się jak już je wrzuci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano 21 minut temu Użytkownik bogus1984 dnia 20 marzec 2012 - 18:33 napisał Miały i 150 KM i zdaje się 180 KM . Sorki za OT.

 

Mialy tez 210 (209) i 224 konie - a to konkretnie w Leonie I'ej generacji (wspolna podloga co w golf iv, a3 I'ej generacji i octavia) w wersji Cupra R ;)

 

Sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy slyszalem polo? nie, ale widzialem ile pracy wlozył Paweł w budowe i jakie klocki wsadzał. szacunek:D

 

drzwi grac nie chcialy kopac a pracy sporo bylo wlozone, najprawdopodowniej moim nie wtajemniczeniem sie w temat prądu o ktorym postudiowalem dopiero po sprzedazy :D ale to juz nie ważne , przeszłość :P

 

jutro mam wolne w pracy tyko na badania lece tak ze jutro cos sie pomodzi :)! drzwi na pewno z 1 i 2 strony wroca na swoje miejsce : )! dystanse no i moze jakies kabeki ktorych robic nie cierpie... :mur1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzwi grac nie chcialy kopac a pracy sporo bylo wlozone, najprawdopodowniej moim nie wtajemniczeniem sie w temat prądu o ktorym postudiowalem dopiero po sprzedazy :D ale to juz nie ważne , przeszłość :P

 

Wlasnie o to biega. Juz nie chcialem mowic, ale po zdjeciach to myslalem ze mi cyce urwie a na zywo.. Ehh.. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...