Skocz do zawartości

Gofer By Pablo


pawellaby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 239
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mogłeś przykleić wygłuszenie od środka drzwi.

Ponoć z tego co słyszałem lepiej spełnia swoje zadanie.

 

nie ma problemu odkrecic i przykleic : ) bede slyszal jak od zewnatrz spelnia swoje zadano : )

 

Ile ci poszło tej gąbki na boczki ?

 

troche ponad 1m2 : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 2 z 2 strony było by duzo mniej komfortowo to obklejać , jest tam np prowadnica do okien ktora nie jest mała i zakrywa sporą część tej blachy, ale troche maty zostało bedziem mysleć zoabczymy co zacznie brzeczec po 1 odsluchach :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe głośnikowe wsuwki tam wchodzą zakładasz wsuwkę taką jak na terminal głośnikowy i całą w termokurczkę :)

 

tak na to to ja wpadłem, ale... te konektorki glosnikowe maja strasznie malutkie miejsce na kabel hm...

 

a co do tej kostki to w jaki sposob to widzisz ?

 

 

z dzisiaj troche na szybko bo strasznie malo czasu mam... jutro 2 strona ! : ) + pociagne na sr i tw jeszcze : )

post-5116-0-37260500-1332964400_thumb.jpg

post-5116-0-11085200-1332964435_thumb.jpg

post-5116-0-75034800-1332964485_thumb.jpg

post-5116-0-77282200-1332964511_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetl postUżytkownik pawellaby dnia 28 marzec 2012 - 20:52 napisał

tak na to to ja wpadłem, ale... te konektorki glosnikowe maja strasznie malutkie miejsce na kabel hm...

 

Do tego wzmacniacza spokojnie wystarczy Ci dobre miedziane 2.5mm2 ;)

 

to od rozdzielacza pociągne taki kabelek do tego audioqueesta :) a do xeteca bedzie juz sporo grubszy :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

tak na to to ja wpadłem, ale... te konektorki glosnikowe maja strasznie malutkie miejsce na kabel hm...

 

a co do tej kostki to w jaki sposob to widzisz ?

 

 

z dzisiaj troche na szybko bo strasznie malo czasu mam... jutro 2 strona ! : ) + pociagne na sr i tw jeszcze : )

post-5116-0-37260500-1332964400_thumb.jpg

post-5116-0-11085200-1332964435_thumb.jpg

post-5116-0-75034800-1332964485_thumb.jpg

post-5116-0-77282200-1332964511_thumb.jpg

 

 

Ostatnie zdjecie, tak jakbym moje drzwi widzial;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak prawde mowiac to wrzucilem r6a w drzwi 2 tyg temu, wczoraj drugi raz aktywnie wlaczylem i jak na zestaw bez sub'a jestem zadolowony:) wczesniej mialem Utopie wrzucona, ale jej nie meczylem od samego dolu, r6ki stwierdzilem ze jak sie uda to wrzuce tak by suba wykluczyc. Puszczone sa na Signat Log 1, pod dxz958rmc:) poczatki sa obiecujace, zobaczymy co bedzie dalej... Moze jeszcze Utopie podepne pod Signat'a ale to sie zobaczy....

Od siebie dodam, ze jak na moje ucho to jestem gluchy, ale jakos te moje wymagania spelnia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nic tylko podlaczac i sluchac :) obecnia mam maly problem z drzwiami... cos sie zje-psulo chyba... wszystko bylo ok bo teraz nie mam klamek w srodku i ciaglkem normalnei za linke i sie ladnie otwieraly drzwi , od pasazera chodza idealnie a od kierowcy cos sie stalo.... nie da sie pociagnac tej linki juz w srodku w aucie aby drzwi sie otwarly... da sie jedynie jak kleszczami ja zlapie tak ciezko chodzi.. nie ma w ogole tego PYK ze drzwi sie otwieraja . a od zewnatrz jak lapie za klamke to otworze ja na maxa i musze szarpnac drzwi aby sie otwarly ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...