Skocz do zawartości

Po prostu OFF TOPIC


mastah22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

hahah , u mnie dobrze sprawdzają się Contisportcontact 3 lub Dunlopy Sp01

Continental zlego slowa nie powiem, goodyear F1 tez chwale, generalnie gro opon ma swoje plusy jak i. Minusy, ale wspomniane Roadstone'y na mokrym mnie doslownie rozwalily... Chyba tylko gorsze sa bieznikowane... Dobry kumpel kiedys kupil letnie i po tygodniu oddal bo auto plywalo jakby po blocie sie jechalo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ktos wspomnial o toyo:d


mialem i nigdy wiecej nei chce miec heheheh

 

o kurka rozbiłeś RSa? z tego co widze to opona typu jodełka, dziadostwo z jakiej by fabryki nie wyszly, nie dosc ze sie ząbkuja i wyja to h.. trzymaja, u mnie siedzi 225/40/17 oD MICHELIN pilot sport3 i to najlepsza opona jaka mialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mamy znawce opon, który ocenia ich właściwości po wyglądzie  :wink2:

Ostatnio bardzo popularna na zachodzie Uniroyal Rainsport 2 też jest "jodłą", a jakoś w testach wypada dobrze, a na mokrym znakomicie.

 

 

W minionym sezonie kupiłem te Uniroyale do swojego Passata i do Asterixa żony.Nie mogę o nich złego słowa powiedzieć.Poza tym b.dobry stosunek ceny do jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzę teraz z domu i wkurwięte, jakiegoś padalca wczoraj w nocy chyba nogi mocno świerzbiły i mam połamane kompletnie lusterko kierowcy, pęknięty stelaż alu, obudowy brak lustro pobite i co gorsza, poniszczony lakier na drzwiach bo się odwinęło na poszycie tak energia rozsadzała jakiegoś kut...!!!

W pon może poproszę sklep mieszczący się w moim bloku na dole aby pokazali czy czasem ich kamera monitoringu nie łapała także mojego auta. Na policję nie zadzwonię bo i po co?

Jednym słowem znowu plecak na parę setek ( nowe kompletne lustro, lakierowanie drzwi)... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz same lustro to pal licho trudno się mówi, popatrzyłem na allegdrogo i uzywane kupię w okolicach 100 zł niestety plus lakierowanie obudowy, bo zielonego nie znalazłem, ale najbardziej mnie wkurzyło, że tak mocno musiał to kopnąć, że porysowało mi lakier na drzwiach, dobrze zaś ,że szyba nie poleciała...

Zip ja nie mam AC mam tylko mini casco w PZU(za stare już auto na AC), ale muszę zadzwonić w pon do kolegi z PZU i się dopytać czy obejmuje także akty wandalizmu.

Że też taki szmaciarz się nie wyżyje na jakimś słupku betonowym, tylko na aucie. Ale lepiej niech się modli aby go kamera ze sklepu nie złapała, bo to nie Wawa, więc większa szansa poznać co to za obsraniec a wtedy pozapyla z łapami w gipsie do wiosny bo ja w takich kwestiach się nie pierd... Z donosami na policję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh kiedyś wracałem noca z zona, przed nami szła grupa 4 gnojów ostro zagrzanych. Jeden z nich zaczał kopac lusterka, tamci zaczeli go odciagac ,mysmy zwolnili a on dał spokoj...na całe 20sekund.

 

Stał polonez, koles zasadził z kopa a jego kumpel...: "k...a debilu to przeciez fura Twojego starego..." ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...