Skocz do zawartości

Ibiza I by Darek


Dareek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pojawił się subwooferek widzę :D Skrzyneczkę widzę ładnie policzyłeś, już wiem do kogo uderzyć, żeby mi pomógł w projektowaniu :D Ja również kończę paczkę pod 2 x RE8S4, już niedługo będzie :) Trzeba było STX brać :D, 2 x 8 " dla przykładu jak 10" nie było :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za nieduże pieniądze to wziąłem signata na spróbowanie :)

Nie ma problemu to przyjemność :D

Kurcze 2 x 8" jeszcze re :hyhy: pochwal się fotkami jak skończysz o i filmik nagraj :D

Dwa stxy hmmm, przydało by się pewnie ze 400rms :kwasny: Ale może kiedyś takie coś zagości :)

Mam skrzynkę na stx 10" i może tego spróbuję jak obecny sub pójdzie na sprzedaż :) teraz szukam piecyka na przód bo pod radiem to nie to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był na Forum VW mój były piecyk Soundstream USA 100, pięknie grał, zdaje się coś 120 PLN :) Pewnie jeszcze jest, był u Kolegi Passata na reanimacji, więc zrobiony na tip top :) Za te pieniądze reprezentował sobą bardzo dużo :) Jak skończę, to coś wkleję ;) tylko trzeba trzeci kabel zasilania położyć, pod wzmacniacz na suba, mam cyfraka sony 500 rms w 2 ohm, a ma wpaść na test Xtant 301a tutaj z Forum, zobaczymy co je lepiej rozpędzi - mam 25 i 16 mm2, trzeba kolejne 25 mm2, wolał bym jakieś jedno 50 - 70 mm2, ale szkoda tego wywalać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darus, luknij na moje wypociny :D Filmik może jak wyschnie zaimpregnowanie i będzie już w aucie :P Oczywiście dla ludzi z poczuciem humoru :D Na razie nie oklejam, bo są ważniejsze wydatki :)

 

DSC01147.jpg | bogib184 | Fotki, Zdj�cia, Obrazki Fotosik.pl

DSC01145.jpg | bogib184 | Fotki, Zdj�cia, Obrazki Fotosik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się zobaczy, a może srebrny X :hyhy: Ale na obecną chwilę jak będzie drut, to czarny Xplode w 2 łomy :hyhy: Z jedną sztuką robi co chce, że tak to ujmę :wink: Te pólkola to w sumie przypadek, bo źle dociąłem płytę i trzeba było jakoś to zreperować :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ni ma :rotfl: To i tak "krajzega" + wyrzynarka, nic więcej, a na dodatek sąsiada :rotfl: Jak się z czasem oklei, to i tak będzie ładnie, ja z wykształcenia ekonomista, a nie stolarz :rotfl: Co do X, to podchodzę do tego na chłodno, to nie hi-end ma być, a po prostu budżet liga i do słuchania i żeby trochę kopnęło, a tu potrzebny wydaje się większy prąd jak z X, czy piątego kanału Czerwonoskórego :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe popatrz ja też nie stolarz, a jak sprzedałem kiedyś suba to za te pieniądze kupiłem frezarkę :P :P :P

Nie no pod materiałem nie będzie widać, czepiam się :D

Czyli znając życie za chwilę będzie kolejny piecyk, a i tak prądu Ci pewnie braknie :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę nawet wszystko sprzedać i pomyśleć co dalej, piece, suby, skrzynię :) Może być rewolucja jeszcze, bo mam mętlik w głowie :) Prądu pewnie mało, trzeba alternator zanabyć niebawem, ale mnie na myślenie wzięło dzisiaj i nie wiem co będzie z gratami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...