Skocz do zawartości

Spot Lubuski


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 408
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pewne rzeczy można zrobić na pw, telefon itp. Koniec języka za ...., niestety ja ostatnio nie byłem wstanie słuchać więc nawet nie wiem co masz. pamiętam tylko że CDM "5" na średniaku :wink:



ostatnio byłem u Arka w jego miasteczku. cały dzień bawiliśmy się u niego w aucie :wink: musiałem mu "coś" oddać więc się widzieliśmy. przy okazji daliśmy info, gdyby ktoś chciał się wkręcić :wink:  jedno co, nastąpiły u niego wielkie zmiany...chodź ma jeszcze wiele "rezerwy" :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


no co, nastąpiły u niego wielkie zmiany...chodź ma jeszcze wiele "rezerwy"

 

Chętnie bym posłuchał ;P Tak czy owak, jak będzie coś "za niedługo" to pojawię się na 90% (10% zostawiam sobie w razie jakiegoś turnieju w basket, w końcu sezon ruszył) ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bardzo chętnie bym się spiknął,tylko u mnie problemem w sezonie letnim jest (tu pewnie żadna nowość?) dopasowanie się z terminami. Jak nie robota,to jakieś wyjazdy,imprezy , zawody, żużel itd.-zawsze coś. Nie mniej jednak jak zawsze jestem b.chętny i jak tylko miałbym wolne w ustalonym przez większość z Was terminie, na pewno wpadnę posłuchać co tam klecicie,podpatrzyć tajne patenty...:). Może pora zacząć sypać propozycjami terminów?

 

Nie głupim pomysłem byłoby spiknąć się gdzieś po środku z zach-pom,ale nawet jakby u nas się kilka osób spiknęło, to myślę że też warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


może jeszcze kolega "oli" się wkręci. z tego co wiem coś tam sobie kroi.

 

 

Eeeeee tam kroi...Od 5 lat jeżdżę z dziurami w tapicerce jakby się jakiś rzeźnik do niej dopadł, bez słupków z tweeterami na gluta i pajęczyną w bagażniku:). Ale PRAWDOPODOBNIE zakończyłem już kompletowanie sprzętu i PRAWDOPODOBNIE ten który mam jest docelowy. :rotfl:

 

 

Co do terminów,to mi najbardziej pasują niedziele.Na dzień dzisiejszy wolne mam:

1.23.06

2.30.06

3.07.07

 

Można powyższe daty traktować jako moje propozycje terminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście nie uważam łagowa za dobrą lokalizację. Wy jadąc macie szybciej świebodzin i mi też tam lepiej (z mojej strony do łagowa to totalne bezdroża)więc skupiłbym się na tej lokalizacji. możemy się ustawiać raz bliżej Was, raz bliżej GW np międzyrzecz, Skwierzyna.. no chyba, że będzie większa ilość do będziemy ustalać z nimi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Chłopaki a może coś bliżej szczecina?? ;)

jak będzie szczecin coś robił to ja się melduje, więc spokojnie.

 


jak bedziemy we 3 osoby to pośrodku dla 2 co maja najdalej od siebie

jakaś alternatywa.

 

Cześć panowie. Chętnie wziąłbym udział w spocie w okolicach FSW - sobota popołudnie lub cała niedziela, konkretna data bez znaczenia. 

no to jest 4:P wstępnie niedziela 30.06. nie wiem jak Wy ale na niedziele to chyba muszę zabrać kierowcę :zdrowko: :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...