Skocz do zawartości

Audi A6 -> czyli Kwiat Polskiego Car Audio :) v2


pavliq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 455
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

One jeszcze nie wiedziały co to norma ROHC :)

 

Mi się za obiło o uszy,że to jedne z pierwszych gdzie zastosowano "ekologiczne" metody lutowania stąd ich problemy po latach z mało kosztownymi, za to upierdliwymi zimnymi lutami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się za obiło o uszy,że to jedne z pierwszych gdzie zastosowano "ekologiczne" metody lutowania stąd ich problemy po latach z mało kosztownymi, za to upierdliwymi zimnymi lutami.

Te eko są o kant d :D A te stare szpyrytusem tylko sie myło i chodziło latami :rotfl:

 

Kwiatku, już progress ukończony w 100%?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może następnym razem jak będę w 100licy na szprocie to tez będziesz to będzie mi dane popatrzeć i posłuchać :wink:

 

:ok: jeszcze raz gratulacje :ok:

 

dziękuję :) na szprota tym razem postaram się stawić, będzie można posłuchać, potupać i pobłyskać ledami ;)

 

z prawej masz idealne miejsce na turbinkę, dołożył byś tylko kratki w rogach bagażnika i pionki miałby miły przeciąg

 

w każdym pionku siedzą po 2 wentylatory.

Żeby się włączyły trzeba je naprawdę konkretnie "wypałować" (kilka godzin grania), naprawdę nie ma problemów z przegrzewaniem się. Ba - mają więcej miejsca niż miały, a więc i automatycznie chłodniej.

 

Mi się za obiło o uszy,że to jedne z pierwszych gdzie zastosowano "ekologiczne" metody lutowania stąd ich problemy po latach z mało kosztownymi, za to upierdliwymi zimnymi lutami.

 

nie do końca - problemy z lutami wynikają z takiej a nie innej konstrukcji. gdyby można było kupić nówkę to też bez problmu by się urywały. Zrobione w ten sposób, że przy którymś tam montażu puścić musi - niestety. Ale i w naprawie łatwe

 

Te eko są o kant d :D A te stare szpyrytusem tylko sie myło i chodziło latami :rotfl:

 

Kwiatku, już progress ukończony w 100%?? :)

 

ukończony nie będzie nigdy :) ale zabudowę można uznać za "zamkniętą" (w jakiś 90%) :)

 

trzeba spota praskiego ogarnac

 

a można :) parę miejscówek jest w okolicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może rozwiniecie, dla reszty, a nie tak półsłówkami?

 

Obejrzałem pobieżnie póki co, ale i tak robi wrażenie... wielkością, układem sprzętu (np. część gdzie są piece i kondki - wszystko symetrycznie etc.), pomysłem (zmieniarka mnie rozwaliła, genialnie proste i funkcjonalne rozwiązanie), pochowanymi bardzo ładnie kablami (zero kabla na wierzchu :) ), no i te ledy... :) Trzeba zobaczyć na żywo :) Jest potężna i świecąca, a przy tym jednocześnie dyskretna jeśli się chce, skromna i estetyczna... Ja np. jestem przeciwnikiem świecenia wszelkiego, a u Kwiatkowskiego tak to zrobione jest, że się sam zacząłem zastanawiać nad rozświetleniem Zapów u siebie :)

 

Co do grania - góra kompletnie nie z mojej bajki, jakoś mnie nie porywa - nie wiem czemu, ale musiałbym więcej posłuchać bo z proca słuchałem chwilę, a potem sprawdzałem jak gra (a raczej nie gra) ajfon po podłączeniu do stacji :) Za to brzoskwinie na dole robią sami wiecie co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Za to brzoskwinie na dole robią sami wiecie co ;)

 

Kulturalne SQLowe granie. :wink:

 

a potem sprawdzałem jak gra (a raczej nie gra) ajfon po podłączeniu do stacji :)

 

No to zobaczymy na za jakiś czas co Jabłko zagra u mnie, bo także będzie jako źródło ale nie analogowo tylko po światełku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się chyba domyślam o co chodzi, ale nie będę psuł niespodzianki :P Sam szykuję kilka :D

 

Się czaicie tam w tej Wawie, aż strach na wiosnę odwiedzić jak się to spiskowo-konszachtowe towarzystwo wysypie z niespodziankami to same "hajendy" podjadą. :wink::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo fajna zabudowa ladnie schludnie i jak nie trzeba to nic nie widac - jakies znajome ulozenie piecykow i kondkow widze;p

 

I nawet tej samej tasmy smd uzylismy;)

 

Powiedz co t za klamki na klapkach?

 

Co do woofera (nie wiem czy w avancie jest tak samo) ale w lewym boczku jeszt znacznie wiecej miejsca niz w prawym i mozna by bylo powalczyc z BR;) Mi sie nie chcialeo babrac z zywica bo nie mam warsztatu teraz... I tak bylo wystarczajaco ciezko to skonczyc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...