Skocz do zawartości

2 nowe głośniki 100mm i 2 120mm to cultowego mercedesa


mastaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Witam, mam okazję kupić to radio za 520zł, nowe

Kenwood KDC-5051U 6xRCA multicolor +Gratis Wroclaw (1997501547) - Aukcje internetowe Allegro

przyznam że bardzo podoba mi się jego design, będzie nawet pasował do beczki no i chyba ma wszystkie potrzebne zabaweczki w sobie (nie mówie tu o usb itp), opłaca się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście deh 88 świetny design, ale półka za wysoko :)

 

jak dla mnie tamto też pasuje, jednolity kolor podświetlenia, nie jakieś świecidełko do tego mogę zrobić podświetlenie żółte (pod deskę) no i całe czarne, żadnych polerowanych wstawek. Rozmieszczenie przycisków czy wielkość gałek tutaj nie gra roli, w w123 radio jest w najniższym punkcie deski rozdzielczej, więc dość mało go widać :)

 

alpine znów jest tyle tych modelów że nie wiem co brać, a na pewno radio musi być czarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mastaq daj sobie luz z tymi modami w audio. Tutaj wszyscy beda sie przescigac zaraz i narzucac zebys kupil najlepsze na jakie cie stac. PYtanie tylko czy sam wiesz co uzyskasz, czy chcesz za taki efekt nie malo zaplacic. Zaloz sredniej klasy (beda grac dla ciebie naprawde swietnie) glosniki i zostaw radio, zobaczysz, ze wystarczy tobie jesli nie masz "audioucha" do kazdego nszczegolu w pasmie. Zeby jednak zauwazyc te szczegoly, kasy, czasu i pracy wywalic trzeba nie malo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze, od dziecka otacza mnie sprzęt audio za grube pieniądze, teraz w moim pokoju obsługuje 2x głosniki donsai acustics + lampówka toshiby, a mój ojciec jest już szczególnie audiofilem, długo by tu wymieniać, stąd obawiam że będę za dużo oczekiwał od sprzętu za małe pieniądze, nie pozostaje mi nic innego jak założyć sprzęt i sprawdzić jakie audio w aucie jest dla mnie 'dobre'. Chyba kupię to radio kenwooda + 100mm focal'a + sony xm4045 + jl audio sub :] zobaczymy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówiłem ze nie gra, tylko ze nie ma opóżnień a bez nich jest kiszka. Bez względu na to czy masz sprzęt za 500 czy za 5000 zeta.

Już nie wspomne w jaki sposób przefiltrujesz te 10tki Beckerem, który nie ma filtrów odpowiednich i xmem który ma stały na 80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...