Skocz do zawartości

Takie tam różne... :)


greg-si
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 562
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja dziś na krótko podpiąłem DLS'a A6 którego zakupiłem, oczywiście pod Infinity Ref 1250 który siedzi w bagaju i muszę powiedzieć że z lekka jestem w szoku, mało nie wypruł flaków z głośnika tak zaczął się ruszać, jak podepnę Re SE 10' podejrzewam że jeszcze lepszy efekt będzie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis w koncu opanowałem na maxa mozliwosci mojej zwroty... Doszedlem do tego jak spiac to tak aby miec kompletna i niezalezna regulacje kazdego głosnika na forncie . :P Ale jestem z siebie dumny :P Mam ochote na 3 way ale nie mam ochoty wypinac tego przed kazdymi ewentualnymi zawodami :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj miałem czołówkę z sporym psem.

wypadł zza samochodu który mnie wymijał,

skubany urwał mi 1/4 zderzaka (na szczęście lampa i maska całe) po czym wstał i uciekł.

jeszcze kagańcem przygiął rejestracje. toootalnie bezczelny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, tempo + 3 godziny polerki... efekt lustra do pierwszego deszczu (czytaj 15 minut po zakończeniu walki z ryskami i polerką spadł zapylony deszcz... auto do ponownego mycia i polerki...)

 

Dodatkowo spaliłem wzmacniacz... jednak 1,89 Ohm dla dłubanego 990-ATX to za dużo... ale ładnie dmuchnęło (ponad 144 bez strojenia, a po zestrojeniu niespodzianka ).

 

Obecnie w aucie siedzi już Kicker comp c 12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

decyzja zapadla- idzie nowy, grubszy i czysty IC (stary lekko sie pocil i pewnie syfa w nim sporo)

 

bedzie rowniez nowa chlodnia klimy - jak pech to pech, kamol zaladowal prosto przez kratke w rurke chlodnicy na samym zgieciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeee ja dzis mam tak nerwowy dzien ze ch... Nie dosc ze jestem chory i rozklada mnie zasrana grypa a chorobowego 30zł na dzien... TO "dziecko z przedszkola" wycofało sie z zakupu konsoli i nie mam na spłate debetu a to juz nie dobrze... Za czesci które musialem kupic do auta a to same pierdoły dałem 200zł, a gdzie reszta wydatków... ROZNOSI MNIE i piwo nie pomaga...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...