Skocz do zawartości

Słupki ....w sumie dużo OT


Piotr1987
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiem tylko, ze ladnie to pisac umiecie ale nic za tym nie idzie. Chcialem zobaczyc 3L NIEZAUWAŻALNĄ komore na slupku (cytat: nawet 3 l i tego nie bedziesz widzial).

 

Mozna zrobic i 20L na slupku co za problem, tez Ci wleje tam 20L ale co to dowiedzie?? Problem ujalem wyzej.

Przeciez Wy juz robiliscie takie rzeczy chcialem to tylko zobaczyc nic wiecej, popodziwiac Was. to chyba nic obrazliwego. No chyba, ze piszecie o czyms, czego nie wiecie, a tylko sie przechwalacie to juz inna para kaloszy.

 

Skoro tak innych rozliczasz to może ktoś kiedyś zobaczy Twój grający samochód?

 

No chyba że to jednorożec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dan124 moje auto gra jak stare safari z pijdzingami i co to ma do tematu?? Moze mnie oswiecisz??

 

Radku jak Cię to tak boli to dalej sobie patrz... Jestem amatorem, u mnie to musi trwac bo nie jest to moja praca. Nie czepiaj sie teraz mnie bo to Ty sie madrzysz nie ja, ja zadalem pytanie i odpowiedzi nie dostalem i nie dostane chyba, ze za pieniadze ale to juz ustaliliscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty już byś poszedł lepiej spać.

Nie da rady , dziecko płacze coś kolki ma ostatnio.

Daniel do tego trzeba mieć jaja.

Radziu naprawdę nie bądzmy dla siebie nie potrzebnie zgryźliwi :) Ja staram się jak mogę.

A Ty Gdzie Public Relations ogarniasz?

Nawet trafiłeś ale w zupełnie innej branży :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja powaznie chce zobaczyc 3 litrowa komore na takim jak ten slupku, ktory nie jest jakis wielki.

Bo takie pier... dla pier..., ze sie da to kazdy moze tu pisac. Konkrety Panowie konkrety.

Wezcie sobie sprawdzcie ile to jest 3 litry bo chyba wam sie cos tej niedzieli w glowach rypie skoro twierdzicie, ze sie da (tego nie neguje) no ale jak z tego kulfon nie bedzie to ja Święty nie jestem :P

 

 

 

Widzę ze bardzo mało widziałeś albo "ograniczasz" się do oglądania instalacji na poziomie forum, nie będę tłumaczył jak bym tą komorę wykonał bo nie sprzedaje swoich pomysłów chyba że to są moi dobrzy znajomi :) sory Ty nim nie jesteś i jak naprawdę nie wierzysz to zapraszam do marek zabierz gotówkę i wykonam Ci te komory wleje w nie 3 litry i nigdzie to nie wypłynie . Instalacja Car Audio to wyobraźnia której u Ciebie widocznie brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki skupmy się nad rozstrzygnięciem sporu 3 litrów w słupku civic'a.Nie ma co się na inne tematy spinać.

Piotrsaint,decyduj się chłopie.K@mil myślę nie będzie miał nic przeciwko przygarnięciu na kilka dni 2 tysi.]

Bo takie pier... dla pier..., ze sie da to kazdy moze tu pisac. Konkrety Panowie konkrety.

My jesteś gotowi a Ty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacja Car Audio to wyobraźnia której u Ciebie widocznie brak

Kolego ale po co te uszczypliwości . Nikt nie mówi o was źle dopuki sami się nie nakręcacie . Temat rozmowy był prosty ,dlaczego nie zastosujesz większej komory skoro masz możliwośći ?! Dobrze wiesz że w odpowiedniej komorze ten głośnik zagra lepiej i już . Cała a dywagacja nie miała by miejsca gdyby kolega piotrek nie usiósł się tak.

Swoją drogą widze że to ty odpowiadasz za robotę a on o niej bardziej opowiada .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolgiem tez sie da jezdzic... i jakos to wyglada.

 

A widze, ze Twoi dobrzy znajomi sa warci 1k za 1litr no ale to juz Ty powiedziales nie ja.

 

 

Ale ja napisałem w postach wyżej jak byś dobrze czytał, ze ja wyglądu słupka nie zmienię !!!

A mój kolega podał cenę dla niedowiarków bo jest nam to zbędne i wykonalibyśmy to dla takich niedowiarków jak Ty a wiesz trzeba sobie liczyć za rzeczy nad którymi trzeba trochę czasu spędzić a będą one zbędne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Widzę ze bardzo mało widziałeś albo "ograniczasz" się do oglądania instalacji na poziomie forum, nie będę tłumaczył jak bym tą komorę wykonał bo nie sprzedaje swoich pomysłów chyba że to są moi dobrzy znajomi :) sory Ty nim nie jesteś i jak naprawdę nie wierzysz to zapraszam do marek zabierz gotówkę i wykonam Ci te komory wleje w nie 3 litry i nigdzie to nie wypłynie . Instalacja Car Audio to wyobraźnia której u Ciebie widocznie brak

 

Tego rodzaju rzeczy miałem w swoim samochodzie 10 lat temu , głośnik z dyslokacją zasadniczej komory.

Czasami odnoszę wrażenie , ze dla większości"aktywistów" CA miało swój początek nie dalej niz 3 lata wstecz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą widze że to ty odpowiadasz za robotę a on o niej bardziej opowiada .

 

Napisałem już wyżej ze ja swoich pomysłów nie zdradzam ;) taki już jestem i nie muszę opowiadać o swojej robocie bo każdy jest z niej zadowolony, a jest to samo w sobie dla mnie dużym podziękowaniem jak komuś się podoba i chce się tym chwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...