Skocz do zawartości

Słupki ....w sumie dużo OT


Piotr1987
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Emil fakt faktem duzo fachowych instalacji to ty chyba nie wykonales. Wiec wez sie moze lepiej za robote a nie czytanie, Bo twoje wypowiedzi opieraja sie glownie na opiniach innych ludzi. Ile slupkow czy paneli tak naprawde w zyciu wykonales zeby moc dyskutowac o tym z Kamilem czy z Radkiem. Poprostu sa ludzie ktorzy maja troszke wieksze doswiadczenie niz Ty, bo doswiadzczenie wynika z praktyki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja powaznie chce zobaczyc 3 litrowa komore na takim jak ten slupku, ktory nie jest jakis wielki.

Bo takie pier... dla pier..., ze sie da to kazdy moze tu pisac. Konkrety Panowie konkrety.

Wezcie sobie sprawdzcie ile to jest 3 litry bo chyba wam sie cos tej niedzieli w glowach rypie skoro twierdzicie, ze sie da (tego nie neguje) no ale jak z tego kulfon nie bedzie to ja Święty nie jestem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poloz na stole tysiaczka za kazdy litr to zobaczysz

 

No to się cenicie panowie :) 6 tysi za słupki to musi być coś...

 

 

Mysle ze wiecej niz ty To takze bez uszczypliwosci

myślę że nic lepszego nie wymyślę jak zacytowanie

Czyli ja juz wszystko wiem o Twoich mozliwosciach jak widze tylko pisemnych bynajmniej nie manualnych. Mozecie sie dalej spinac.

Kolega w Lac audio za PR musi odpowiadać :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie problemy Olaboga:] Skończcie się licytować 3 strony... Pier**nia w bambus... i nic konstruktywnego. Gra, Gra wiec o co chodzi? JEsli nie wykorzystuje maksymalnego potencjału głośnika no cóż widocznie nie musi...

 

Dla kogoś ładne są blondi dla innych rude... a jeszcze dla innych murzynki. To nie jest wyścig zbrojeń. Każda Instalacja to Indywidualny Pomysł i wykonanie każdego z nas. Dla tych co się tak czepiali mogę napisać. Jak zakładałem Temat Po co Cabrio bez dachu auta sie nie na nagłośnić szkoda pieniedzy itd itd. W mojej opinii gra to dobrze. ale jest sporo do poprawy aby zaspokoiło moje oczekiwania.

 

Ja Autorowi życze wszystkiego dobrego. Auto widziałem podejście do tematu jest dość profesonalne tak więc nie widze powodu do wzajemnych prywatnych wycieczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co sie z wami dzieje... ale za malo was znam

 

mam pod reka slupki od lanci

wymiary slupka to 60x9cm (w przyblizeniu)

wystarczy odsunac go o skromne 5,5cm a otrzymamy komore 3 litrowa ;)

 

wniosek?

-tandetny glosnik ktory wymaga wielkiej komory (od 2 litrow mozna wsadzac 15cm woofer!)

-nieodpowiednie miejsce

-nieodpowiedni system do takiego samochodu

 

nawet nie zdazylem odpisac i juz 10 nowych postow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Autorowi życze wszystkiego dobrego. Auto widziałem podejście do tematu jest dość profesonalne tak więc nie widze powodu do wzajemnych prywatnych wycieczek

Nikt tu nie robił prywatnych wicieczek , forum jest po to by się wypowiedzieć , miałem jakieś zdanie do wyrażenia , ale widzę że tu beton , mają chłopaki swoje zdanie i nie przyjmują żadnej innej wersji do siebie tylko próbują udowodnić że nikt się nie zna oprócz nich . No bo przecież przed LacAudio to Ciemnogród w polskim CA był ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem tylko, ze ladnie to pisac umiecie ale nic za tym nie idzie. Chcialem zobaczyc 3L NIEZAUWAŻALNĄ komore na slupku (cytat: nawet 3 l i tego nie bedziesz widzial).

 

Mozna zrobic i 20L na slupku co za problem, tez Ci wleje tam 20L ale co to dowiedzie?? Problem ujalem wyzej.

Przeciez Wy juz robiliscie takie rzeczy chcialem to tylko zobaczyc nic wiecej, popodziwiac Was. to chyba nic obrazliwego. No chyba, ze piszecie o czyms, czego nie wiecie, a tylko sie przechwalacie to juz inna para kaloszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bym chcial zobaczyc zamknieta komore o pojemnosci 3 litrow, acha komore zrobiona na slupku w tej konkretnej Hondzie.

Co do szczelnej komory w drzwiach to chyba nie problem tylko szyba nie bedzie sie opuszczac i tyle.

 

 

Wiesz ja nie napisałem ze komora będzie na słupku :) wiec czytaj uważnie, da sie to zrobić i nawet teraz kiedy slupek jest skonczony :)

i spokojnie zrobię 3l jak zapłacisz za wykonanie tych komór to Ci to udowodnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...