Skocz do zawartości

Octavia II by Bury


bury22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Małe nie są :)

 

Narazie tak jak pisałem , zabija dynamiką . Myślałem żę będzie okropnie ostra góra, ale okazało się żę jest bajka :) chyba najlepszy element dzwięku w tej chwili .

Borykam się z problemem rezonansu drzwi , bo niestety ciężko wyciągnąc woofer przed tapicerkę . Chyba kupie zestaw boczków i zacznę kombinować :)

 

Ale jest naprawdę dobrze ! Jest baaardzo dużo prądu , przy -25db nie da się wysiedzieć w aucie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Szanowny Panie Burku :wink: ! Najważniejsze nie pozwalaj nikomu mówić ze te słupki wyglądają jak kulfony:) Jak by coś, to mów ze według Twoich zdolności odsłuchowych, one dopasowane są do tego,co jest "dłuższe od mojego doświadczenia w CA" .... pamiętasz?.... i właśnie każdy ma swoje słupki do siebie dopasować :rotfl: :rotfl: :rotfl: Ma być idealnie!! Jak nie, to nie powinno grac! :hyhy:

A tak na poważnie , to gratuluje zakończenia pierwszego etapu robot. Jestem pewien, ze to gra na poziomie. Jak inny piecyk podłożysz pod gore, to dopiero poczujesz co masz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ty z tymi piecykami :P , dzieki Kaban ! :padam:

 

Wczoraj miały miejsce kilkugodzinne pomiary , i jeszcze dłuższe strojenie . Po tym wszystkim jest bombastic :D

Wyeliminowane buczenie w okolicach 200hz , zgranie całego systemu rewela . Banan na mordzie nie schodzi cały czas . O dziwo woofry grają mocno na desce , scena jest bardzo wysoko (w okolicy lusterka wstecznego ) . Wszystko bardzo fajnie się ułożyło . Kolega Asikson wczoraj na odsluchach nie mógł uwierzyć że drzwi mogą tak napier.... a zarazem grać baardzo jakościowo . Na szpilkach nie ma śladu ostrości w każdym zakresie głośności . Średniaki to bardzo mocna strona tego systemu , grają neutralnie i bardzo szczegółowo ( dzięki Siergiej ! ) . Naprawdę rewelacyjne przetworniki.

Zresztą wszystkim zainteresowanym mogę chętnie udostępnić na odsłuchy :)

Ja jestem narazie mega zadowolony .

Pozdraiwam

Bury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pieca na szpilkach mialem ten model i to naprawde super klocek, jesli ktos nie mial to niech nie krzywi sie tylko dlatego, ze to u-d.

Nie dziwi mnie zadowolenie Burego w ciemie bity nie jest :)

 

Dzięki Piotrek :padam:

mógłbyś zapodać jakieś normalne fotki? :) jakoś tak też mi sie widzi ten systemik -gratki

 

W niedzielę najpóźniej dodam fotki w dobrej jakości

Dobrze ze to napisales

No to chyba najważniejsza sprawa :)

 

 

Dziś zostałem mile zaskoczony , bo użyszkodnik którego zdanie w jakiś tam sposób szanuje :P słuchał mojego systemu ( jeszcze bez skupień) i .... No właśnie może coś napisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich ;)

Jakiś czas nie odświeżałem ... bo nie było co :P . Za sprawą kolegi wyżej ...

system,ciut pasywnie ... to by sie dopiero narobilo

się narobiło :P . System poszedł pasywnie na sekcji średnio wysoko . System dostał też na testy masę subów, i tak...

Po pasywce pojawiło się trochę nowych dzwięków i góra stała się jeszcze bardziej naturalna , środek troszkę uwypuklił , ale do ogarnięcia :) .

Na basie po przesłuchaniu nastu przetworników zostają 2 :) , infinity kappa perfect 12" dla fanu i brax 10.1 na zawody ... o ile się w budżet zmieszczę ...

 

Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...