Skocz do zawartości

Octavia II by Bury


bury22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 rok później...

bury22 sorry za odswiezanie kotleta - ale masz jeszcze jakies fotki odnosnie montazu woofera w drzwiach ? udalo Ci sie go wyprowadzic przed boczek ? U mnie drzwi sa zrobione przez bylego wlasciciela, ale wlasnie myslalem zeby dodatkowo boczek od wewnatrz okleic, no i wyciagnac ten glosnik przed boczek, tylko nie wiem jak sie w miare rozsadnie za to zabrac.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


bury22 sorry za odswiezanie kotleta - ale masz jeszcze jakies fotki odnosnie montazu woofera w drzwiach ? udalo Ci sie go wyprowadzic przed boczek ? U mnie drzwi sa zrobione przez bylego wlasciciela, ale wlasnie myslalem zeby dodatkowo boczek od wewnatrz okleic, no i wyciagnac ten glosnik przed boczek, tylko nie wiem jak sie w miare rozsadnie za to zabrac.
pozdro
Lepiej zrobić ciężką rzeźbę i dać woofer z przodu. Wg mnie po ciężkich bojach skoda i tak nie grała tak jakby zaaplikowany woofer był z przodu. Tylko Bury miał problem tego typu że ograniczony był nie swoim autem a firmowym. Myślę że, jeżeli nie byłoby to auto firmowe już po pierwszych odsłuchach poszedłby woofer do przodu. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2 drogach to umiejscowienie (przypominam woofer gra w d....) to porażka i raczej się nie naciągnie fizyki, ale w 3 przy niskim podziale wf/mid i tak jak Bury miał czyli dobrą aktywką na pokładzie można próbować, z tego co pamiętam czasów tam  było nawalone hoho, aby to się w ogóle spróbowało zgrywać z przodem... Ale zagrało.  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...