Skocz do zawartości

Corsa by MAXTZ


maxtz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 387
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

maxtz, będę musiał ten Twój rozpraszać poćwiczyć u siebie, bo intryguje mnie to :)

A ćwicz ćwicz ja wiem na pewno że nie szkodzi a czy pomaga :hyhy: ja mam za liche uszy :hyhy:

maxtz, to zwykla mata poucinana w paski i przyklejona ?

Dokładnie tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Twój cudowny rozpraszacz fal faktycznie działa, czy jesteś tylko bardziej spokojny z tego tytułu, że go zamontowałeś? :)

 

 

Ja uwazam ze nie szkodzi , ukrdlem pomysl maxtz i nie slysze roznicy ale tez mam liche uszy , ale nie jest to kosztowne ani pracochlonne wiec kazdy moze sobie kupic jedna mate , pociac i sprawdzic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie wkładałem na próbę gąbkę akustyczną, taką z wystającymi stożkami, ale nie usłyszałem różnicy. Pewnego razu jak wyjmowałem głośnik, zauważyłem że gąbeczka spleśniała :) mimo tego że wcześniej pomalowałem ją sprayem w celu zamknięcia struktury, widocznie zrobiłem to niestarannie :) Teraz pewnie wypróbuję patent by MAXTZ :hyhy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
I jednak nie ma siatki

Teraz fajnie to wygląda

Twoje tweetersy mnie zainspirowały :)

Będzie lepiej jak pójdą lepiej dopasowane i dopieszczone pierścienie :hyhy:

 

 

A mam pytanko bo widzę że w dziale sprzedam jest RMv41 zmieniasz coś?

Zobaczymy jak się sprzeda RM ale na pewno coś mocniejszego i bardziej jakościowego na woofery :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
mastah22, zgadza się głosniczki są nie do zajechania :(
mi sie tez nie udalo bo mam chyba odrobine rozumu ale mialem w lapach takiego który zdołąl komus :wyskoczyc z zawiasu : :(

 

Rafal__K,
:(
Mam jego któras płyte w jakims spadku odziedziczona, ale nie sadzilem ze jest taki stary :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh RE re i rex to chyba jednyne suby które miałem i którymi nie da sie w "bass i love you" zaklepać cewkami :( Na wszystko pozostałe juz musiałem uwazac...
mastah22, zgadza się głosniczki są nie do zajechania :(

 

potwierdzam u mnie tez dostaja ladne waty w br i nie narzekaja :(

 

maxtz, swietna robota :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...