Skocz do zawartości

Ford ka fatalnie mało basu


zomer1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

szczerze mowiac nie zwrocilem na to uwagi, bo ogolnie nie patrzylem na marke lanzar.. Ale ze moglem kupic okazyjnie tego lanzara to tak trafiło.. Dobrze ze przynajmniej wzmacniacz nie okazał sie taki najgorszy

 

[ Dodano: 2008-08-13, 16:28 ]

to ten piec

 

[ Dodano: 2008-08-13, 16:29 ]

co o nim mozna powiedziec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piec jak piec klasa ab wiec moze nawet zagrac tylko kup jakiegos normalnego woofera do niego a nie jakies wynalazki to bedziesz zadowolony ahaa no i wykarmic to pradowo tez nie bedzie latwo w szczytach 160A moze chapnac,generalnie bedzie poprzebowal sporoo wiecej A w porownaniu do gp2500 pracujacego w d klasie z 2ohm obciazeniem oczywiscie jesli moce tego lanzara sa faktycznie takie jak podaja

 

ps.ty masz ten piec wiec ty powinienes o nim cos pisac a nie nas sie pytac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ige, dopiero nadrobiłem zaległości i przeczytałem temat.

Przy wyłączonym silniku może być ponda 12V. Najbliżej patrząc u Wachcio sprzęt grał już jakiś czas i cały czas grał a na kondensatorze było 12.6-12.8V Wiem że kondensator to żadne mierzenie ale ja nawet u siebie mam 12.5V jak gra normalnie radyjko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

full bylo przez 3 min a ładowany był jakies 30min.. Teraz zaluje ze nie zrobilem filmu na wlaczonym silniku bo spedza to wam sen z powiek..

Zmienmy temat- co powiecie o kondensatorach?? Jesli uzywacie to czego-chetnie wyłucham opini..

W mojej kwesti skoro juz wiem ile mocy ma opti 500X2 to zostane chyba przy t1 15D2 rockforda ale w zamknietej skrzyni ewentualnie 2x t112d4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienmy temat- co powiecie o kondensatorach??
Kondensatory hmm przy takich mocach sa malo przydatne lepiej zainwestowanymi pieniedzmi bedzie wzmocnienie instalacji auta.

zdecydowanie tak. alternator wiekszy i moze drugi aku;] jednak ja tez mam 70A przy swoim sprzecie i nie powiem lubie dac mocniej i jeszcze nie mialem problemu z aku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zaluje ze nie zrobilem filmu na wlaczonym silniku bo spedza to wam sen z powiek..

no własnie przy taknim waleniu jeszcze nie spotkałem sie zeby kondensator szedł w góre podczas walniecia + 0,1 +0,3volta, zawsze co widziałem to ewidentnie voltarz szedł na dół i to solidnia - mówimy o wyłaczonym silniku, i o filmiku na którym widac kondzior i wartośc wzrastającą podczas walenia bassem.... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...