Skocz do zawartości

Ford ka fatalnie mało basu


zomer1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

18 za 1kzl nie kupisz i nie zmieszcisz , ile buda ci wejdzie litrow do tego ka?

w jakich testach ma 1400W zarzuc jakims linkiem chetnie poczytam

tarantula ale jaka t4 czy t5?

do budy zamknietej nie kazdy glosnik sie nadaje tzreba brac tsp pod uwage a nie patrzec na to ile ma watufffff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T1 spokojnie przyjmie ok 700-750w rms . Przy 600w rms on gra ale to nie jest szczyt jego mozliwosci, dopiero zaczyna porzadnie grac jak moce sa wieksze niz producent przewiduje.

zgadzam sie w 100% i za duzo kombinujesz ten rf da Ci i jakosc i rozniesie jednoczesnie tego forda jak bedzie trzeba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem ludzie pisza glupoty:) poprostu kazdy sie musi w tej zabawie ciagle czegos uczyc:) ponoc masz kontakt z CA wiec nie kombinuj za wiele bo sie pogubisz:) wiesz chyba na co stac takie firmy ja RF i jej towarzyszace...nie kupisz czegos za kilka zl co im dorowna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a jezeli pisze ze ma 900w mostku to i tak nie ma 900 bo zawsze sa jakies straty. mam monobloka co ma 2000wat klasa D zacny wzmak przeciez i slyszalem ze ma 1800 max 1900...a lanzar to chyba inna poleczka wiec nie oczekuj ze to co pisza to prawda...na glosnikach pisza ze maja po 200wat alphardy 16cm...smieszne bo przy 30watach siadaja;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 500 nie:P zreszta jesli maja mniej to jak pisze ige nie duzo(on ma chyba wieksze pojecie w tym temacie z tego co wiem:P) wiec wiemy juz ile ma:) mozemy szukac glosnika;p

 

[ Dodano: 2008-08-13, 00:01 ]

przykladowo roznica roku produkcji nowy model itp

 

[ Dodano: 2008-08-13, 00:02 ]

moze nie model tylko nowe wykonanie modelu;P zmainy sa czesto tylko w polozeniu elementow. raczej podzespoly te same . mialem tak ze swoim tez mial kilka zmian nawet z zewnatrz z wejsciem kabli przykladowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie.. a ja znalazlem 2tyg temu gdzies na necie bebechy tego mojego kropka w kropke i tam w testach wyszlo troche wiecej niz na tym piecu co widac w innej galeri.. Licze na to ze ten moj bedzie ciut lepszy

 

[ Dodano: 2008-08-13, 00:03 ]

hifonicsowi zmieniali tranzystory na szybsze to była głowna zmiana :P

 

[ Dodano: 2008-08-13, 00:05 ]

Mam propozycje-wysle swoj piec do serwisu rockforda-niech go przebadaja.. :P bedzie kawa naławe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sadze ze nie musisz wysylac sam zmierz mu moce:) napewno ktos Ci powie jak:) mozesz zawsze prosto sprawdzic ile pradu pobiera razy wartosc napiecia uzyc jakiegos pulapu na straty napiec i miec jakis obraz czy za malo czy nie. wiadomo tak nie obliczysz bo strat nie obliczysz dobrze ale orientacyjnie zawsze cos:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie.. a ja znalazlem 2tyg temu gdzies na necie bebechy tego mojego kropka w kropke i tam w testach wyszlo troche wiecej niz na tym piecu co widac w innej galeri

to pokaz ten test

 

zeby zmierzyc moc wzmcniacza rzedu kilowata trzeba posiadac konkretne zaplecze techniczne i wiedze na ten temat

 

a co byscie zaproponowali ze wzmakow do napedzenia T1 600watt(mysle aby zapodac 1000 ale w 4ohmach)

stare oriony,stare hifonics,ostatnio byl na balldero konkretny eton,audison,steg,audio system itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumiem dlaczego chcesz zamienic tego cruncha na opti......... z regóły jezeli ktos poczuje smak CA to stara sie iśc wyzej i wyzej i drozej i drozej..... juz nie jeden tu na forum przepuscił przez CA nie jedna fajną fure :P

uparliscie sie na tego OPTInie wiem czemu....

A co do głosnika to ja nie widze zadnego problemu bierz chocby i to .....

 

http://www.strefacaraudio.pl/sklep/product...33c214989ceb5fd

 

jest taki wybór ze az głowa boli samych PB masz chyba z 3 szt, nie liczac cruncha, rf, itd itp.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac to crunch mi sie nie podobał..podpinałem pod niego t2 w 1ohm i nie byłem zadowolony,w 4omach to nawet na 600watach ladniej grał ..Mysle moze o t1 ale 2x4ohmy i do tego monoblok moze pod titan-em hifonicsa?

 

[ Dodano: 2008-08-13, 08:37 ]

tu jakis inny link do opisu lanzara http://www.lanzar.com/citempage.asp?MODEL=RBOPTI500X2

 

[ Dodano: 2008-08-13, 08:41 ]

http://www.extremeaudio.de/index.php?main_...91ff20c8a3013b7

 

[ Dodano: 2008-08-13, 08:42 ]

wyzej kolejny link zapomnielem opisac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na temat lanzara juz opini kilka bylo:) co do tego chyba i tak bym szedl w kierunku monobloka po tym jak uslyszalem jak gra moj to otrzymalem do nich przekonanie. sama moc watt to nie wszystko. podzespoly odpowiedzialne za jakosc wykonania samego grania filtry itp swoje robia. nie robilem instalacji na dobrych 2 kanalowych ale stwarzam sobie wyobrazenie ze jednak mono to mono przeciez wlasnie po to robia te klocki. wiadomo dobry mono inna kasa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...