Skocz do zawartości

Wybór zestawu odseparowanego z wyższej półki


Rzeźnik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam zestawów odseparowanych, a jako że nie było tematu o takich z wyższej półki to zakładam temat.

 

Proszę pomóc bo to będzie decydowało o tym co włożę w drzwi i słupki

 

Tak więc proszę o propozycję, nie pytajcie o budżet, bo on jest do ustalenia, potrzebuje informacji, tak więc prosił bym o podanie swoich 3 faworytów - wg kolejności w jakiej sami byście je kupili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to mi chodziło, czekam na inne propozycje.

 

aha oczywiscie polka dobra dls, sa w zasiegu, podejrzewam ze znajdzie sie jeszcze troche aha ten zestaw to bedzie x2 (przod i tył) bo mialy byc pb 3xl, ale nie wiem nic o nich, i moze znajdzie sie cos lepszego :P

 

[ Dodano: 2008-08-08, 01:13 ]

no powiedzmy ze ok 1k na zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że jeśli wysoka półka to może coś pokroju PHD, Bose, DLS z serii Ultimate, RF, Nakamichi, Orion, Dego, Peerless, Focal itd. Firm, które robią sprzęt wysokiej klasy jest naprawdę dużo i nie wiem czy jest sens wymieniać wszystkie modele, które uważa się za high-end :> Nawet tak znane firmy jak Alpine, Clarion, Pionner, JBL i inne znane również robią sprzęt wysokiej klasy, bardzo drogi więc nie wiem czy jest sens tak sobie wymieniać i wymieniać http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif

 

Jeśli Tobie chodzi sprzęt do 1k to tak prawdę mówiąc nie jest to typowo profesjonalny high-endowy sprzęt :P W przedziale 1k to ja bym wybrał do rodzaju muzyki, którego ja słucham Dego SP-650 lub DLS MS6A. Jeśli chodzi o PB 3XL-6C to są to głośniki po prostu dobrej klasy, które zagrają przyzwoicie (na tle konkurencji wymienionej wyżej http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif ). Natomiast w swojej klasie cenowe są w czołówce :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...