Skocz do zawartości

Afterparty po pikniku czyli impreza na Śląsku.


Kiedy przyjadę  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która data bardziej mi pasuje

    • 4-8 sierpnia
      2
    • 11-15 sierpnia
      2
    • 18-22 sierpnia
      18
    • 2-5 września
      13


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

18-22 sierpnia mam wesele. Może się zjawię na jeden wieczór...

Zapraszam! :)

 

Bartolomeo, pisz ile kasy trzeba będzie szykować ?

Licz wszystko, tak jak K@mil zawsze wylicza przed piknikiem :P

Teraz to mnie zabiłeś :D Nawet nie liczyłem.

Jeżeli w domku ma spać ok. 7 osób, to wychodzi jakieś 20 zł za nocleg, do tego pasowałoby przygotować coś do jedzenia. Napoje chmielone i wysokoprocentowa woda we własnym zakresie.

Dokładną kwotę będę w stanie powiedzieć dopiero na miejscu, jak się wszyscy zjawią, wstępnie powiem Wam na początku następnego tygodnia, ale myślę, że nie będzie to więcej niż 45 zł.

 

A i jeszcze jedna sprawa. Zapewne większość pojawi się 19, czyli w piątek. Napiszcie kiedy dokładnie przyjeżdżacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedna sprawa. Zapewne większość pojawi się 19, czyli w piątek. Napiszcie kiedy dokładnie przyjeżdżacie.

Jak dobrze pójdzie to ja postaram się zjawić w piątek ok. południa, myślę że 12 lub 13 to najpóźniej.

A co do kasiory to tak z 50 dyszek jednak trza będzie liczyć, na zapas lepiej dać więcej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakość jak najbardziej, coś mi się wydaje, że tylko Śląsk będzie uczestniczył.

Organizatora nie wcięło, cały czas obserwuje. Szkoda tylko, że nikt jeszcze nie dołączy.

Jak się dowiedziałem Gilotyn@ nie dotrze, Balcer się nie odzywa.

Na ankiecie 17 userów odpowiedziało, że ten termin im pasuje, dopisało 7... (jak na razie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współrzędne geograficzne ośrodka:

51.016006,18.998295

 

Miejscowość Władysławów, Gmina Miedźno, Województwo Śląskie.

Gdy już będziecie w tej miejscowości, można zapytać się o drogę do Ośrodka Miejskiej Spółdzielni w Kłobucku, na pewno Wam powiedzą, ale tak jak mówię, lepiej jest zadzwonić do mnie, ja wyjadę i poprowadzę na miejsce :)

 

 

Mapka dojazdu: http://mapy.google.pl/maps?q=51.014582,18.998483&hl=pl&ll=51.014578,18.998473&spn=0.010152,0.027874&sll=51.017424,18.985226&sspn=0.056172,0.128059&num=1&vpsrc=6&z=16

 

 

Oraz przykładowy dojazd z Katowic "Gierkówką": http://mapy.google.pl/maps?q=51.014582,18.998483&hl=pl&ll=51.014578,18.998473&spn=0.010152,0.027874&sll=51.017424,18.985226&sspn=0.056172,0.128059&num=1&vpsrc=6&z=16

 

Mapy w Automapie oraz Nokia Maps mają bardziej szczegółowy zarys dróg, zapewne będą ulice, więc proszę się kierować na ulicę WRZOSOWĄ.

 

Już na miejscu proszę jechać ulicą Turystyczną, po przejechaniu kilometra, 150m przed ostrym łukiem skręcić w lewo w ulicę Nadrzeczną (droga leśna), jechać prosto, skręcić w drugą drogę po prawej stronie. Trójkątne domki to nasze miejsce pobytu.

 

Jeżeli ktoś będzie jechał taką właśnie drogą, to uważajcie na radary, bo jest tam wiele miejsc, gdzie są ograniczenia do 70 lub mniej i chowają się za drzewami często.

 

Zrobię zakupy typu kiełbaski, pieczywo jakieś zakąski, napoje itd, na to będzie zrzutka.

Gdyby ktoś chciał coś we własnym zakresie, proszę bardzo, jest lodówka, kuchnia gazowa, będzie grill :)

Alkohol (jeżeli ktoś preferuje) we własnym zakresie.

 

Na miejscu są dwa sklepiki (jeden ok. kilometra, drugi półtorej kilometra od naszego miejsca pobytu).

Gdyby ktoś reflektował na kąpiel w Liswarcie, może ze sobą zabrać kąpielówki.

Piątek ma być gorący, w sobotę troszkę chłodniej, natomiast w niedzielę słonecznie, ale nie gorąco. Ale pogoda lubi się zmieniać, więc nie wiadomo jak będzie, w razie czego można wziąć sobie jakieś cieplejsze ubrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wyjazd stoi pod znakiem zapytania. Lakiernik dupi się z robotą i nie wiem, czy będe miał auto na weekend...

W piątek dam znać, a w razie gdyby nie wypaliło zapłacę ile będzie trzeba za moje miejsce, chyba że znajdzie się ktoś chętny

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek (whitedevil), przyjedź z Damianem jeżeli nie dasz rady swoim samochodem.

Hellsin, mam nadzieję, że zawitasz.

Jeżeli ktoś chciałby wpaść, to zapraszam, chociażby na jeden dzień.

Udało mi się dorwać do internetu przez telefon, ale chodzi masakrycznie.

Ja już siedzę w lesie, tyle, że gdzieś indziej.

Polecam wziąć jakieś specyfiki na komary, bo lubią skubańce gryźć.

Jedzenia troszkę nakupiłem, oby nie brakło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...