Skocz do zawartości

Afterparty po pikniku czyli impreza na Śląsku.


Kiedy przyjadę  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która data bardziej mi pasuje

    • 4-8 sierpnia
      2
    • 11-15 sierpnia
      2
    • 18-22 sierpnia
      18
    • 2-5 września
      13


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów!

Nawiązując do pikniku, który na wszystkich zrobił ogromne wrażenie, chciałbym zorganizować kolejne wakacyjne spotkanie na Śląsku.

Nikogo nie zmuszam do przybycia, ale myślę, że można dalej pobawić się w świetnym gronie i spędzać długie godziny na rozmowach.

Termin? Do dyspozycji cały sierpień, ewentualnie pierwszy tydzień września.

Planowane miejsce: Leśne domki letniskowe w miejscowości Władysławów ok. 30 km od Częstochowy w stronę północy Polski. Z Łodzi ok. 120 km, z Warszawy 220 km, z Katowice 100 km, Kraków i Wrocław ma ok. 170 km.

 

Wypowiedzcie się w temacie, mamy czas, żebym mógł coś zorganizować, jeżeli w ogóle będą jacyś chętni. Musiałbym tylko wcześniej znać liczbę domków do zarezerwowania, w domku jest 6 łóżek do spania, do dyspozycji max. 4 domki. W jednym wyśpi się spokojnie 10 par.

Cena to 50 zł za dobę od domku + prąd.

 

Dodatkowo jest około 500 m do rzeki Liswarta, przy której jest mała plaża.

Ok. 1 km są sklepy oraz bar.

Edytowane przez greg-si
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie jest obojętne, bo ja mam wakacje, może to być nawet i cały tydzień, a ktoś może dojeżdżać i odjeżdżać w międzyczasie gdyby tylko ktoś chciał.

 

Morfi, twoja propozycja jest bardzo ciekawa, ale w tym terminie idę na wesele do kuzyna i niestety nie dam rady.

 

Chciałbym, żebyście wszyscy przyjechali, dlatego chyba trzeba zrobić jakąś ankietę.

 

Kamil, 50 zł to płatność od domku bez ograniczenia liczy osób. Może tam spać nawet i 25 osób (przetestowane :D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiem, że ciężko jest trafić tak, żeby wszystkim pasowało, więc proszę moderację o dodanie ankiety (jeżeli jest taka możliwość) z datami:

4-8 sierpnia

11-15 sierpnia

18-22 sierpnia

 

Na wszystko liczę po 5 dni, jeżeli ktoś ma ochotę przyjechać na trochę dłużej to ma taką możliwość.

Co do ostatniego terminu, to można przedłużyć od 18 do 26 sierpnia, ponieważ z racji imprezy, na której muszę być 27 i 28, nie mogę nic zorganizować w tych dniach.

 

Ewentualnie w grę wchodzi jeszcze 2-5 września.

 

Nic obiecać na 100% teraz nie mogę. Z przyjazdem nie ma problemu. I standardowo plus siostra heh

Z moją siostrą zapewne nie będą się nudziły :)

 

Dodam, że liczę na przybycie przynajmniej z 5 osób ze Śląska, wiem, że na Mazury niektórym się nie chciało jechać (bądź tez nie mogli), ale te 100 km można przebyć choćby na jeden dzień + noc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...