Skocz do zawartości

Granie Chevrolet EPIKA KABAN


KabanPower
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie tobie, Sergiejowi :)

 

Ja wiem ,że Siergiemu, przecież babciolot rozebrany, więc swoje ambicje przelałem na resztę reprezentacji Polski... :wink::ok:

 

Ciekawy natomiast jestem co Kaban zmieniłeś w Arc'ach, przecież to już nawet z półki wysokiej klasy piecyki i jeszcze "tuning"? Co kondensatory,opampy, przetwornice?

Co tam było w oryginale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle, ze koszt tuningu wzmacniaczej po kosztach zakupu podzespolów wyniosl prawie tyle, co cena detaliczna nowych wzmacniaczej.

P.S. Z obudowami nic nie robilismy, wiec wygladaja tak samo :P

 

A to nie lepiej kupić inny wzmacniacz niż kombinować z tym?

Po co kupowac nowy wzmacniacz, jak i nowego trzeba by bylo przerabiac? Czlowiek zawsze mysli, ze cos mozna poprawic nawet w najliepszem wydaniu urzadzenia. Na tym polega rozwój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle, ze koszt tuningu wzmacniaczej po kosztach zakupu podzespolów wyniosl prawie tyle, co cena detaliczna nowych wzmacniaczej.

Nie rozumiem po co taki zakup , dla mnie to paranoja przy tej skali zmian.

No chyba , ze wymieniasz dwa elementy których sztuka kosztuje 1200 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc nie wiem dokładnie co zostało zmienione w moich wzmacniaczach. Nie chce się mądrzyć, wychodząc przy tym na wszechwiedzącego głupka. Robił to mój partner i cel został osiągnięty i to najważniejsze.

 

Wdrapujesz się na wysokiego konia ;-))

Droga do góry, jest droga w dól!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga do góry, jest droga w dól!

:wink: , ja tego nie napisałem .

 

Prawdę mówiąc nie wiem dokładnie co zostało zmienione w moich wzmacniaczach. Nie chce się mądrzyć, wychodząc przy tym na wszechwiedzącego głupka. Robił to mój partner i cel został osiągnięty i to najważniejsze.

Zgoda , tylko nadal nie rozumiem , po co wybierać uznaną konstrukcję ( uznanego konstruktora ) a potem wycinać ją w pień i tworzyć inną w jej wnętrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink: , ja tego nie napisałem .

Nie ma co ukrywać, jestem podrostu ambitnym inwestorem-chobbista ( jak zresztą wiele użytkowników na tym forum). Moja wiedza kończy sie na tym jak podłączyć kabelek do wzmacniacza:) co do reszty to musiał bym zostawić swój biznes i zagłębić sie w rzekę wiedzy, analizowania i prob. Nie sadze ze moja rodzina wyżyła by z tego:)

Fajnie mieć taka furę pod dupa, ale oprócz zainwestowanych ambicji i kasy ja nie mam tu nic do gadania. Niestety taka prawdaL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink: , ja tego nie napisałem .

 

 

Zgoda , tylko nadal nie rozumiem , po co wybierać uznaną konstrukcję ( uznanego konstruktora ) a potem wycinać ją w pień i tworzyć inną w jej wnętrzu.

Panie Józku zawsze jest ten glupi nie dosyt:) poprostu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ukrywać, jestem podrostu ambitnym inwestorem-chobbista ( jak zresztą wiele użytkowników na tym forum). Moja wiedza kończy sie na tym jak podłączyć kabelek do wzmacniacza:) co do reszty to musiał bym zostawić swój biznes i zagłębić sie w rzekę wiedzy, analizowania i prob. Nie sadze ze moja rodzina wyżyła by z tego:)

Fajnie mieć taka furę pod dupa, ale oprócz zainwestowanych ambicji i kasy ja nie mam tu nic do gadania. Niestety taka prawdaL

No bez przesady , z wysokiego konia zawsze więcej widać , nawet jak potem nie utrzymasz się w siodle :) .

Tu miarą jest własna satysfakcja , podoba Ci się to jak postępuje system i tego się trzymasz , problemem w przyszłości może jedynie być punkt w którym kierunek zmian nie będzie zgodny z indywidualnym odczuciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady , z wysokiego konia zawsze więcej widać , nawet jak potem nie utrzymasz się w siodle :) .

Tu miarą jest własna satysfakcja , podoba Ci się to jak postępuje system , problemem moze byc punkt w którym kierunek zmian nie będzie zgodny z indywidualnym odczuciem.

:ok: Staram sie pilnowac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...