Skocz do zawartości

Passat B5FL by laser


laser
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dobrze sie złoił co... :P

 

Sam nie wie co gada ;)

Nie powiem te 3 szybkie u Ciebie rozlane w proporcji " na zabarwienie bo mało Coli " troszkę mnie przycieły . Najdroższy kebab w moim życiu( Łukasz: " chodźcie chłopaki na zajeb.stego kebaba " ... 4 szt. 92zł :D ) i kontrol w drodze do Hotelu :D

 

Ale na 2 dzień chłopaki postarali się wpadli do mnie i dali posłuchać swojego systemiku , nie powiem bajera , za tą kasę szooook :D , nie wiem gdzie można o nim coś skrobnąć bo nie chce śmiecić laserowi .

 

 

ps. Laser to chyba pierwszy mój pobyt w Wawie ostatnio nie zakończony ostrą imprezą u Ciebie w Chacie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdroższy kebab w moim życiu( Łukasz: " chodźcie chłopaki na zajeb.stego kebaba " ... 4 szt. 92zł :D ) i kontrol w drodze do Hotelu :D

 

Stawiałeś to Cię wziął do wersji de lux po warszaffsku... :wink:

 

ps. Laser to chyba pierwszy mój pobyt w Wawie ostatnio nie zakończony ostrą imprezą u Ciebie w Chacie :D

 

Widocznie wyciągnął wnioski z przedostatniej... :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Lasera imprezy zawsze wglądają bliźniaczo :D , ostre bongo , a potem Dan , Łukasz i ja przy kompie drzemy mordy która muza jest najlepsza :D

 

Monotematyczni jesteście... Dlatego ja wolę zwiedzać domki... :rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

ps. Gdzie puder sieją tam siwy dym... :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem te 3 szybkie u Ciebie rozlane w proporcji " na zabarwienie bo mało Coli " troszkę mnie przycieły . Najdroższy kebab w moim życiu( Łukasz: " chodźcie chłopaki na zajeb.stego kebaba " ... 4 szt. 92zł :D ) i kontrol w drodze do Hotelu :D

 

Ale na 2 dzień chłopaki postarali się wpadli do mnie i dali posłuchać swojego systemiku , nie powiem bajera , za tą kasę szooook :D , nie wiem gdzie można o nim coś skrobnąć bo nie chce śmiecić laserowi .

 

 

ps. Laser to chyba pierwszy mój pobyt w Wawie ostatnio nie zakończony ostrą imprezą u Ciebie w Chacie :D

no nie powiem zawiedziony byłem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Fajny szeroki słupek i dobrze to wyszło, tzn nie wiadomo czy dobrze bo to nie efekt finalny ale po Pawle mozna spodziewac sie ze bedzie to dobra robota. VWoja droga trzy pary rąk i cały wieczór plus noc nad jednymi słupkami ? :D Ojjj zajeło wam to troszke :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny szeroki słupek i dobrze to wyszło, tzn nie wiadomo czy dobrze bo to nie efekt finalny ale po Pawle mozna spodziewac sie ze bedzie to dobra robota. VWoja droga trzy pary rąk i cały wieczór plus noc nad jednymi słupkami ? :D Ojjj zajeło wam to troszke :P

kto powiedział, że nad słupkami? :)

dopiero o 22.30 zakupiono całkiem zgrabne rajstopy na słupek, dłubałem swoje auto w tempie żółwim (gazownia), słupki lepił Laser z Emilem, z doskoku coś tylko pomagałem :)

a minka - tak zupełnie jakbym dzień wcześniej też noc zarwał ;)

 

z ciekawostek - rano załapaliśmy się jeszcze na akcję trzeźwy poranek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...