Skocz do zawartości

Passat B5FL by laser


laser
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Laser a kto robił ci pierścienie z alu pod R6a bo całkiem fajnie Ci to wyszło?No i jak Ty to robisz,że takich fajnych "pomocników" sobie zorganizowałeś bo mi jakoś nikt nie chce pomóc?

Chyba juz wiadomo :)

 

Ale lipa

Dajcie spokój :(

No no kolega :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te pierścienie, to będzie marka za jakiś czas :wink: albo już jest, jak widać :D

 

btw. Laser - ten kawałek, na którym testowałeś wf zaraz po zamontowaniu - co to jest, bo mam na końcu ucha/języka i nie mogę sobie przypomnieć? Parę razy puszczałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te pierścienie, to będzie marka za jakiś czas :wink: albo już jest, jak widać :D

 

btw. Laser - ten kawałek, na którym testowałeś wf zaraz po zamontowaniu - co to jest, bo mam na końcu ucha/języka i nie mogę sobie przypomnieć? Parę razy puszczałeś :)

To było chyba coś TABU ale nie pamietam powiem Ci szczerze.

 

Nie przejmuj się Buremu tylko pingpong skacze o te pierścionki. :wink:

Jest w wawie z tego co wiem to pozwole mu dotknac ich jak sie moze spotkamy hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w wawie z tego co wiem to pozwole mu dotknac ich jak sie moze spotkamy hehe

 

O matulu... wiesz czym się kończą te Wasze spotkania na macanie pierścionków? :wink::rotfl:

Polecam się od razu zaopatrzyć w 2KC. :D

Chodzi już nawet anegdota... Jedzie Bury na "szkolenie" do Wawy i... wraca świeży jak pojechał... Z Wawą się pogada za tydzień jak... dojdzie do siebie po ostrym balu... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki :zdrowko:

spoko

 

O matulu... wiesz czym się kończą te Wasze spotkania na macanie pierścionków? :wink::rotfl:

Polecam się od razu zaopatrzyć w 2KC. :D

Chodzi już nawet anegdota... Jedzie Bury na "szkolenie" do Wawy i... wraca świeży jak pojechał... Z Wawą się pogada za tydzień jak... dojdzie do siebie po ostrym balu... :lol:

jak to ktoś powiedział "ojtam ojtam" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba juz wiadomo :)

 

No no kolega :D

Nie przejmuj się Buremu tylko pingpong skacze o te pierścionki. :wink:

Napiszę krótko , Łukasz ty fujaro :D

 

Laser bardzo fajna sprawa :) , bardzo ładne słupki i pierścienie .

 

Bury jakie wyznanie :rotfl:

Bury co do muzyki to sie nie wypowidam ale czyżby nowa milość? a co na to żona? :D

Chodzi już nawet anegdota... Jedzie Bury na "szkolenie" do Wawy i... wraca świeży jak pojechał... Z Wawą się pogada za tydzień jak... dojdzie do siebie po ostrym balu... :lol:

Nie ma jak zalogować się na strefe u kolegi zapomnieć się wylogować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...