Skocz do zawartości

Passat B5FL by laser


laser
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

No i udało się w "długi" weekend wykleić drzwi :hurra:

 

Było trochę zabawy bez napinki półtorej dnia roboty wkońcu gril i bro też miłe dla człowieka hehe

 

Radze uważać na obsadzenie linki od klamki do zamka gdyż zatrzasneły mam się drzwi z założoną tapicerka ( ale dobrze ze był w pobliżu "fachowiec" który nam pomógł :ok: )

 

A tak wyszło

 

No i teraz wiem dlaczego było warto.

 

 

No i bym zapomniał.

 

Wielkie podziękowania dla mojego przeszkadzacza-pomagacza :D

 

Dzieki.

post-6190-0-66351200-1309217178_thumb.jpg

post-6190-0-13221400-1309217180_thumb.jpg

post-6190-0-09212500-1309217182_thumb.jpg

post-6190-0-10018500-1309217184_thumb.jpg

post-6190-0-12896400-1309217186_thumb.jpg

post-6190-0-63575500-1309217574_thumb.jpg

post-6190-0-38530500-1309218085_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Doktorat na ten temat powinieneś napisać.Nie powielaj tych bzdur bo ktoś faktycznie w to uwierzy.

 

ja w to wierze, więc w czym problem? Podobnie jak Ty też miałem trochę czasu te woofer'y w kilku aplikacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i podłaczyłem samego xeteca na razie i robi wrażenie jak dla mnie soundstremy sa mega (stara klasa)

może brakuje trochę wykopu na suba ale nie ma co narzekać coś dorzucę w przyszłości nie źle w sumie kontroluje kiki i środka nie brakuje

pokombinowaliśmy w ustawieniach p945 i jest nie źle jak na moja budżet ligę :wink2:

 

a jutro porównamy z r6 i z mission bo to całkiem fajny głośnik jest ( dzięki Raadek )

 

Co by tu nie mówić ile uszu tyle zdań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogles sobie nie obklejac tych otworow do wyciagania szyby (ja je lekko podkleilem silikonem) i srub do zdejmowania tej blachy wrazie "w" jak by trzeba bylo ja wymienic lub by sie cos z zamkiem dzialo.Blache rowniez dalem na silikon i sruby montazowe.Ot tak zeby nic nie dmuchalo :wink: No i z plastikiem trzeba troche powalczyc zeby nie skrzeczal :mur1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cos to zostało troche maty to sie zaklei.

No mialem juz jazde ze mi sie drzwi zatrzasnely jak juz bylo wszystko zlozone bo linka przy zamku wyszla z mocowania ale sie udalo ogarnac.

walcze jeszcze z tapicerka ale jest juz niezle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiara to jedno a powielanie tej popeliny to drugie.

 

hmmm - tak jak napisałem - miałem r6a, uważam, że to naprawdę fajny woofer, miałem go w 2way'u i drugi raz bym go tak nie wrzucił, poprostu poszukał bym innego woofer'a. Inna sprawa, że może z innym tweeterem by się lepiej zgrał, ale jakoś nic mi do głowy nie przychodzi. EOT - moja opinia i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlsiki założyłem ale tylko tweetery gdyz r6a sa za głebokie i musze dystanse powiekszyc bo glosnik chaczy o trzymak szyby.

Zastanawiam sie czy nie wyciagnac glośnika poza tapicerke przy okazji. Jak myslicie?

post-6190-0-36517000-1310455828_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlsiki założyłem ale tylko tweetery gdyz r6a sa za głebokie i musze dystanse powiekszyc bo glosnik chaczy o trzymak szyby.

Zastanawiam sie czy nie wyciagnac glośnika poza tapicerke przy okazji. Jak myslicie?

 

a bo te dystanse były robione z myślą o jeszcze dołożeniu jednego aluminiowego :)

obecnie (chyba) u Dan'a w dresie ;)

 

jakbyś potrzebował daj znaka, bo gdzieś tam się jeszcze towaru wala na parę jedną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bo te dystanse były robione z myślą o jeszcze dołożeniu jednego aluminiowego :)

obecnie (chyba) u Dan'a w dresie ;)

 

jakbyś potrzebował daj znaka, bo gdzieś tam się jeszcze towaru wala na parę jedną.

 

to jak sie spotakmy to pogadamy na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...