Skocz do zawartości

Auto Moto Show Expo Silesia i IV eliminację EASCA


Rekomendowane odpowiedzi

że tak powiem ... co ty zrobiłeś wielkiego ?? co dałeś z siebie ?? Ty masz własną szkołę ?? własne kartki ??

dostałeś wytyczne i jedziesz z szablonu tylko nie pod tesco ... lecz na pseudo wielkich imprezach ...

Oczywiście za darmo .... ma się rozumieć ... w wolnym czasie ... tak dla sportu ...

bez przesady ...

gadasz jak człowiek czyniący wieczne dobro ...

:...::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

że tak powiem ... co ty zrobiłeś wielkiego ?? co dałeś z siebie ?? Ty masz własną szkołę ?? własne kartki ??

dostałeś wytyczne i jedziesz z szablonu tylko nie pod tesco ... lecz na pseudo wielkich imprezach ...

A kto tutaj mówi o robieniu czegoś wielkiego? Miałem chwilową chęć, to ruszyłem d... bez przymusu, gotowca czy jakiegoś narzuconego szablonu, bo wszystko od podstaw ogarnialiśmy wspólnie. Jeżeli komuś takie coś odpowiadało, to się przyłączał, jeżeli nie, to miał to gdzieś, bo przymusu nie było i nie ma. W każdym roku ktoś odchodził, a ktoś inny przychodził, jednemu pasuje, a innemu nie. Nie wiem tylko co komuś to przeszkadza, żeby ciągle wsadzać kij w mrowisko. A co dałem od siebie? A czy musiałem coś dawać? Wszystko robi się samo a w weekendy leżę przed telewizorem. Regulaminy same się piszą, strona się uaktualnia automatycznie, sprzęt znaleźliśmy pod mostem, a wachę za kilkadziesięt tysięcy w sezonie sponsoruje Orlen.

Oczywiście za darmo .... ma się rozumieć ... w wolnym czasie ... tak dla sportu ... bez przesady ...

I widzisz, tego chyba jednak nie możesz ogarnąć, że czasem coś można zrobić właśnie: dla sportu, w wolnym czasie i za darmo. No może poza ostatnim przypadkiem, bo często trzeba jeszcze coś dołożyć. Teraz kalkuluj, a może odkryjesz jakiś ekonomiczny cud. :hyhy: OK, szkoda dalszych napinek. Można rozpocząć poszukiwania nowych celów do łojenia, bo mnie powoli zaczyna się to nudzić i nawet już upatrzyłem sobie nową rozrywkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie napisałem to w odniesieniu do Twojej wypowiedzi :) Nie lubisz być atakowany ?? a sam to zrobiłeś ... A dotyczyło to ludzi którzy ... właśnie robią to dla Siebie ... zbierają grosze do grosza by coś właśnie przy drzewkach sobie posłuchać ... nie jeździć na wielkie zawody i pokazywać co tam się wielkiego ma ... I jak mi to gra ... Tobie to może nie odpowiadać ... a innym wręcz przeciwnie ...

Dla niektórych sielankowa aura i picie herbatki jest ważniejsze niż mega splendor "Twoich" zawodów ...

 

czasem za darmo nie oznacza zawsze ... "WNP"

 

Nie mam nic do Ciebie i tego co robisz ... ale troszkę zastanów się jak piszesz coś o kimś ... bo może to dotyczyć szerszej grupy osób ... A to właśnie wynika z twojej wypowiedzi ... Bynajmniej ja to tak odebrałem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wszystko cacy, ale chyba częściowo źle odbierasz, bo ja wyrażnie wspomniałem o tym, że wyznaję zasadę aby każdy wybierał sobie to co mu odpowiada (imprezy, spoty, itp.), a ja uszanuję ten wybór i upodobania innych. Szkoda, że niektórzy jakoś nie mogą. Przypomnę kawałek napisany wcześniej do kogoś innego, bo gdzieś może uleciało:

"Skoro nic Ci z tego nie pasuje, to nie zawracaj sobie tym głowy i czekaj na kolejną edycję jakiejś swojej ulubionej imprezy czy też innego spota, podczas których nikt z tych wiecznie tutaj przez Ciebie odsrywanych, na pewno nie zniży się do tego poziomu, aby Ci tam przeszkadzać w upajaniu się tym co lubisz robić lub słuchać, na dodatek w tak sielankowej atmosferze."

Wolny wybór. Sielanka czy inna sasanka. Zwał jak zwał. To tylko kwestia słownego podbarwiania. Gdy mnie coś nie interesuje lub gdzieś mnie nie chcą, to na siłę się tam nie wcinam, a przynajmniej staram się innym tam nie mącić. Poza tym, jak już wspomniałem, ta zabawa coraz mniej mnie już interesuje i myślę o wstąpieniu do fanklubu Kononowicza.

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mojego autka niet na fotkach ;(

 

pewnie dlatego, ze stałeś w jakimś niewyznaczonym miejscu...

 

 

(...) Sobota to także zawody SQL organizowane przez EASCA Poland. Niestety, z powodu tego, iż samochody z tak skonstruowanymi instalacjami często z zewnątrz nie wyróżniają się niczym od seryjnych, ciężko nam było znaleźć zawodników startujących w tych zawodach. Szkoda po prostu, że nie zostało wyznaczone miejsce, gdzie znajdowały by się wszystkie samochody startujące w zawodach (...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Sobota to także zawody SQL organizowane przez EASCA Poland. Niestety, z powodu tego, iż samochody z tak skonstruowanymi instalacjami często z zewnątrz nie wyróżniają się niczym od seryjnych, ciężko nam było znaleźć zawodników startujących w tych zawodach. Szkoda po prostu, że nie zostało wyznaczone miejsce, gdzie znajdowały by się wszystkie samochody startujące w zawodach (...)

 

Zgadzam się w zupełności !!

 

Miejsca na hali było pod dostatkiem. Autka powinny stać wewnątrz tym bardziej że większość miała fajnie zrobione zabudowy i miała co pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zgadzam się z Wami a jak by to ładnie wyglądało pod wspólnym namiotem "BRAX TEAM"

 

byłem na imprezie, mam tylko jedno pytanie - dlaczego wciąż sędziowie powiązani są z autami które sedziują bądź "pomagają" sędziować niedoświadczonym ?

 

Na to pytanie nawet najstarsi górale nie znają odpowiedzi.

Dlaczego sędziowie oceniają swoje auta lub pomagają, dlatego jestem za tym by na finałach Mistrzostw Polski EASCA sędziowało dwóch sędziów jeden po drugim i wyciągnięta była by średnia z dwóch ocen, uważam, że na takiej rangi zawodach jak MP jest to zrozumiałe aby poświecić na to więcej czasu. A wtedy nie byłoby jakiś nie domówień.

W eliminacjach spoko niech będzie jeden ale nie związany z autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...