Skocz do zawartości

Auto Moto Show Expo Silesia i IV eliminację EASCA


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

pierwszy raz widziałem żeby sędzia w maxi oceniał z fotela pasażera ... Tak naprawdę w sosnowcu uczyli nowych i dlatego były takie wyniki ... moim zdaniem co najmniej dziwne ...

 

AAA i tak a propo , wszyscy słyszeli moje auto i nie wiem czy wiecie ale okazało się że dostałem 2 pkt za głębokość sceny :krzeslem: , po 2 odsłuchu jak się nie zgodziłem z oceną podwyższyli na 14 :D , więc...

 

w moim aucie był gość który 1 raz oceniał jakiekolwiek auto :)

Z tego co mówisz wynika że przy pierwszym odsłuchu Twoje granie oceniał totalny ignorant - tak raczej trzeba go określić, nauka - nauką ale oceniać z siedzenia pasażera... :D Pod znakiem zapytania takie "sędziowanie" stawia obiektywizm oceny grania w aucie. Na myśl przychodzi powiedzenie, że "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia" :super:

Drugim razem ten sam sędzia odsłuch robił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje także i ode mnie dla w/w trójki oraz dla wszystkich tych którzy zdobyli garnek, no cóż moje CA popadło ze skrajności w skrajność, na poprzednich eliminacjach grało bardzo dobrze ( arkusz ocen ) a na tych bardzo źle ( arkusz ocen ) pomimo, że nie dokonałem korekty ustawień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje także i ode mnie dla w/w trójki oraz dla wszystkich tych którzy zdobyli garnek, no cóż moje CA popadło ze skrajności w skrajność, na poprzednich eliminacjach grało bardzo dobrze ( arkusz ocen ) a na tych bardzo źle ( arkusz ocen ) pomimo, że nie dokonałem korekty ustawień.

Czarny Leon?

Wydaje mi się, że tutaj nie chodzi o twoje granie, tylko o kompetencje sędziów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że słuchałem furę która była wyżej punktowana niż moja, pozdrawiam nowo poznanego kolegę, super gość ale wydaje mi się jak i nie tylko mi, że moje auto grało o niebo lepiej. Ale jak to się mówi o gustach się nie dyskutuje. W gruncie rzeczy to tylko zabawa i nie ma co się może niezdrowo podniecać szczególnie z mojej strony a swoje ca robimy dla siebie a nie da sędziów :)Choć na kolejnych zawodach zapraszam na odsłuch. Może za dużo browaru w dniu dzisiejszym z mojej strony :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoje ca robimy dla siebie a nie da sędziów

 

Robisz jak tam chcesz ale wzorzec "ogólnie zwanej poprawności brzmienia" jest jeden .

 

Jednak czy ten wzorzec jest szukany na tych "zawodach" to już inna kwestia , choć ponoć szukają na różnych fotelach więc nadzieja że chociaż się starają jest :padam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie małe sprostowanie jeśli na zawodach ocenia nowy sędzia zawsze jest pod opieką starego doświadczonego sędziego i odbywa się tak, że nowy sędzia kontrolowany jest przez starego i wielu przypadkach stary sędzia siada za kierownicę przed lub po odsłuchu młodego tak by wiedzieć czy nowy sędzia ogarnia temat.

A co do ocen w klasie mini muszę zgodzić się z kolegą Jarem, że coś nie hallo bo skupień to auto nie miało na 6 tylko na min 15!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jaki układ powinien być na podium

 

Jakieś układy były? ;)

 

Za luźne radio, luźnego suba i luźne kable w bagaju, w sumie mieli rację, tylko raz się do tego przyczepiali a raz nie

 

To czy takie coś przepuszcza się czy też nie zależy od tego czy jesteś groźny dla miejsca z góry upatrzonego dla innego auta czy nie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za luźne radio, luźnego suba i luźne kable w bagaju, w sumie mieli rację, tylko raz się do tego przyczepiali a raz nie

 

lepiej teraz poprawić niż na finałach cierpieć, ważne aby uchybienia były wyłapane kiedy jest jeszcze czas je naprawić.

u nas w amatorze kolejny raz ocena instalacji była rzetelna i dokładna a akumulator mi sie błyszczy do dzisiaj :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...że moje auto grało o niebo lepiej...

Może nie trafiłeś w gust sędziego, może nie takie klocki albo strojenie, miejsce odsłuchowe przy innym aucie pokazującym ile dB wyciska ... a może zupa była za słona :) Sędzia ma być obiektywny, a czy musi być sprawiedliwy? Chyba lepiej pozostawić ten aspekt oceny w klasie mini w spokoju. A słuchałeś auta, które pierwszą lokatę zdobyło, w końcu było udostępnione do odsłuchu, jaki setup miało? i inne takie...

 

A może inaczej.

Czy ktoś w ogóle siedział w twingo i słuchał tego co tam gra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy takie coś przepuszcza się czy też nie zależy od tego czy jesteś groźny dla miejsca z góry upatrzonego dla innego auta czy nie ...

Ty musisz jednak chyba cierpieć na coś poważniejszego, bo od dłuższego czasu jedynym Twoim "wkładem" do każdego tematu o zawodach (oczywiście wiadomo których) jest non-stop dosrywanie i jątrzenie nie wiadomo już w jakim celu. Skoro nic Ci z tego nie pasuje, to nie zawracaj sobie tym głowy i czekaj na kolejną edycję jakiejś swojej ulubionej imprezy czy też innego spota, podczas których nikt z tych wiecznie tutaj przez Ciebie odsrywanych, na pewno nie zniży się do tego poziomu, aby Ci tam przeszkadzać w upajaniu się tym co lubisz robić lub słuchać, na dodatek w tak sielankowej atmosferze. Problem tylko w tym, że każda bajkowa aura zawsze trwać będzie tak długo, dopóki nie zacznie się jakieś oficjalne ocenianie na punkty lub w inny sposób ustalanie kolejność miejsc kto jest przed, a kto za nim. Wówczas czar domowej herbatki pryśnie i rozpocznie się liczenie oraz jazda w stylu znanym wszystkim od lat. Skoro jest tylu wiecznie niezadowolonych, albo zainteresowanych inna formą zawodów lub innym sposobem (składem) oceniania, to dlaczego po prostu sami nie skrzykniecie się i nie zaczniecie oceniać się we własnym gronie według własnej szkoły lub innego widzimisię? Przecież do tego wystarczy kawałek darmowego parkingu pod Tesco i kilka kartek papieru. Wyjdź wreszcie zza tego ekranu i sam coś zrób ludziom w tym temacie, a dla odmiany ja sobie trochę podosrywam na temat co Ci z tego wyszło (a raczej co miało wyjść).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...