Skocz do zawartości

VW Polo Classic by suzuki.gsx


suzuki.gsx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 426
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Łukasz, kawał pięknej roboty, gratuluję.

Teraz jak sęp czekam sobie co z Mehowem wsadzicie w te swoje komory , to może zmałpuję? :D



 

zgrabniejsze od moich

 

No trochę :wstyd:  uczeń przerósł mistrza, czy jak to leciało? :wink::hyhy:

A jak litrażowo finalnie wyszły komory w betce i zielonej landrynce? Zmierzyliście? Może w betce trochę więcej bo drzwi dłuższe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam litr więcej

hakunamatata obaj mamy strzał w dyszkę. :wink:

Ale Mehow ma litr więcej pod średniak,

ja mam litr, a on dwa.

 

Zmierzyliście? Może w betce trochę więcej bo drzwi dłuższe?

Jego są dłuższe ale moje szersze, czy jakoś tak, komory oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale Mehow ma litr więcej pod średniak,

ja mam litr, a on dwa.

 

Zapachniało dyskusją panów spod budki z piwem... Ja mam litr, Stasiek dwa = królowie bongo. :)

 

Zaś , w temacie, czy przewidujecie różnice między wooferami wynikające w jakiś sposób z większego/mniejszego litrażu, czy nie patrzycie już co do litra na pojemność, a zakładane Qtc będziecie starali się uzyskać za pomocą odp wypełnienia?

Cholernie jestem ciekaw, co tam zagra i jak zagra, jako ,że sam na razie jestem w czarnej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapachniało dyskusją panów spod budki z piwem... Ja mam litr, Stasiek dwa = królowie bongo. :)

 

Zaś , w temacie, czy przewidujecie różnice między wooferami wynikające w jakiś sposób z większego/mniejszego litrażu, czy nie patrzycie już co do litra na pojemność, a zakładane Qtc będziecie starali się uzyskać za pomocą odp wypełnienia?

Cholernie jestem ciekaw, co tam zagra i jak zagra, jako ,że sam na razie jestem w czarnej...

 

Marcinku, powiem Ci tylko tyle. Nie zachodż w głowe co tam wyląduje bo i tak to coś do okoła robi granie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Marcinku, powiem Ci tylko tyle. Nie zachodż w głowe co tam wyląduje bo i tak to coś do okoła robi granie :)

 

No wiem, wiem ,że komora i komora to nie tylko kawałek drewnianej paczki, wbrew temu jak wiele osób myśli... :wink:

 

 

KTR :hyhy:

 

Kaziu Toczy Rower? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Truck, u mnie wyląduje 3-way do kwoty 2000zł, moze ciut więcej. (ceny sugerowane detaliczne)

 

A ja także nie odczuwam ciśnienia na jakieś hi-endy na wooferze, myślałem wstępnie( jak rozmawialiśmy ostatnio) o revelatorze z domówki(przy dzisiejszych cenach to 1100 zł za nowy komplet w kartoniku), przynajmniej pierścień jest pod niego wykonany. Ale jeśli trafię fajny głośnik taniej, to dlaczego nie? Nigdy mnie logo samo w sobie nie rajcowało, jedyne kryterium to co gra, a czy to Alpine, Pionek, STX, czy Macrom.... pfff... Jeśli robi robotę? :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kaziu Toczy Rower?

:rotfl:

 

Kurczę, Tyle Roboty ...

:looka:

 

Kurde Łukasz widzę ze robota pali ci się w rękach

Dosłownie.

 

Truck, u mnie wyląduje 3-way do kwoty 2000zł, moze ciut więcej. (ceny sugerowane detaliczne)

Ja mam 3 way (cena nie detaliczna) za jakieś 500 zł.

Nie mam pojęcia ile w detalu chodzą moje przetworniki, oprucz wooferów.

 

Ale jeśli trafię fajny głośnik taniej, to dlaczego nie? Nigdy mnie logo samo w sobie nie rajcowało, jedyne kryterium to co gra, a czy to Alpine, Pionek, STX, czy Macrom.... pfff... Jeśli robi robotę?

I tu przydaja sie TS-y

Można wykumać co zagra najlepiej w danej komorze.

A często kosztuje ułamek tzw. hi-endów. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...