Skocz do zawartości

VW Polo Classic by suzuki.gsx


suzuki.gsx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 426
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 5 tygodni później...

Nadejszla ta chwila.

Gra, oj gra, i to jak.

Na szybko, maglowałem komory i głośniki :wink: ze 3h,

i powiem tyle co te przetworniki wniosły do systemu, to jeszcze nigdy nie uświadczyłem.

Sam nie będę pisał co słyszę, ci co posłuchają napiszą,

dla mnie rewelacja, trafiło w fun na 100%.

Mega przyjemność z słuchania.

Bardzo fajnie zgrały sie słupki z komorami.

Jeszcz muszę klapki z alu ogarnąć, bo mdf na szybką wżutę był.

Biedne fotki, resztę ogarnę potem.

 

 

 

post-5842-0-78159900-1368732531_thumb.jpg

post-5842-0-15327000-1368732546_thumb.jpg

post-5842-0-88703200-1368732554_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzi wyjeżdżam (zabrzmiało jak bym własną żonę żegnał :rotfl: ) na 6 tygodni do krainy DLS-a i bardzo żałuję, że pewnie posłucham dopiero na pikniku :wsciekly: .

Tak trzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie zgadywac szto eta :)

 

Powinno być uszojebne...Szybsze od Scanspeaków, tak jak Suzu lubi, sam jestem ciekaw jak to gra na żywo. :wink:

 

Pytanie ile informacji ze sobą niesie ten woofer? Bo jego rola na kicku się nie kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy :) , ciekaw jestem jak to zagra :)

 

słuchałeś już ? Jak reszta systemu ?

No właśnie nie słuchałem bo się minęliśmy dzisiaj. Bez wooferów zapowiadało się w każdym razie bardzo dobrze jakiś czas temu! Fajnie, że wybór padł na te i nie zmieniła się decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już za wami nie nadążam :D , rewelacja w tej cenie , a nie wiemy jak gra :P , burdel macie w tym archeo panowie :D

 

A tak na poważnie znam woofer ( tylko z opowiadań ) bo rozmawialiśmy dość mocno o nim z lk;ukaszem kilka tygodni temu , czasami mamy napady na telefon o 2 w nocy i gadamy o takich pierdołach ( ostatnio Ciekawa 20'ka od wavecora ) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już za wami nie nadążam :D , rewelacja w tej cenie , a nie wiemy jak gra :P , burdel macie w tym archeo panowie :D

 

A tak na poważnie znam woofer ( tylko z opowiadań ) bo rozmawialiśmy dość mocno o nim z lk;ukaszem kilka tygodni temu , czasami mamy napady na telefon o 2 w nocy i gadamy o takich pierdołach ( ostatnio Ciekawa 20'ka od wavecora ) :D

Ty weź czytaj dwa razy :D przecież pisałem, że słuchy mnie doszły, że sa zajebiste :) A jak muszą i są to w tej cenie będzie i jest rewelacja. Się obada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekałbyś dłużej to byśmy porównali :) Doszły mnie słuchy, że zajebiste są :)

 

 

Swoje też pewnie robią i komorki wykonane bez wyliczania sobie h i z "Michałowym" know how. :wink:

Będzie pewnie kawał dobrego grania tak czuję. :)

Ja jeszcze SS nie kupiłem więc... Może jak mi się u Suzu spodobają te wf to zmałpuję... :ph34r:  :wstyd:

Dawno już wiedziałem co w trawie piszczy odnośnie wf, tyle ,że tak się zbierałem z zakupem dla siebie ,że teraz mam możliwość posłuchać sobie tych Wave, i wybrać co bardziej pasi, czy SS czy W.

 

ps. Suzu nie czytam nawet co pisze , bo on tyle jeździł bez wooferów i poświęcił jednak trochę czasu na wykonanie tych komór ,że teraz pewnie wstępnie, to najarany jest na granie jak szczerbaty na suchary, to mu wszystko dobrze gra. :D Poczekam na opinię innych m.in Mehowa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...