Skocz do zawartości

III Piknik StrefaCarAudio - Marózek 15-17.07.2011


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, chciałem zgłosić jeszcze 2 chętnych:

 

- jeronimo

- sylweek

No to zaj*biście. Bardzo się cięszę że wpadniecie.

No i co niedawno było jakieś marudzenie że mało osób przyjedzie. A szykuje się naprawdę gruby piknik, oby tylko działeczka to przeżyła :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 471
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rzeczywiście ...(bo tak mi się dróżka spodobała, że dzisiejszej nocy ponownie mijałem Marózek :super: ) były słychać dźwięki poważnie ciężkiego sprzętu drogowego :ok: .

 

Hamulce są ...dla mięczaków hi hi.

 

Mam cholerny problem z alternatorem, całkowity brak ładowania :mur1: . Dobrze, że ten wekend mam wolny i już działam ostro (się wk... i wybieram się po inny alternator :mur: ) mam nadzieję, że zawitam prawdopodobnie nie będę zbyt długo ale to jedyna okazja w roku spotkać się z prawdziwymi facetami :hyhy: dlatego robię co mogę by być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam to tylko ja będę ze Śląska ...no bo tego pana spod Częstochowy który tak się wyrywał że też jedzie to do Śląska nie możemy zaliczyć ... Bartek tylko się nie denerwuj :hyhy:

 

 

Gdzie zgłoszenia Damiana, Ache , Tomka, no i Morfiego , bo to prawie już "nasz" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a wystarczyło żeby sobie "turbognoje" pokupowali a stawili by się wszyscy :rotfl:

 

Widze, ze moje teksty juz sa "ogolnopolskie" :rotfl:

 

Ja sie chcialem w koncu wybrac mam gazownie na pokladzie, wiec koszta mnie nie przerazaja.. U mnie znowu problem tkwi w tym, ze robie kurs spawacza i mam go praktycznie codziennie.. Poza tym urlop dopiero w sierpniu :( A szkoda.. Chcialem poznac Warszawiaczkow i Ich granie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie zgłoszenia Damiana, Ache , Tomka, no i Morfiego , bo to prawie już "nasz" ;)

 

zostałem przywołany do tablicy. Chętnie bym pojechał, furka nowa już jest (nie "turbognój"), ale granie tam to seria i pewnie do sierpnia tak to pozostanie (nie ma najmniejszych szans, abym cokolwiek zrobił na piknik). Decyzję podejmę w ostatnim tygodniu przed piknikiem.

 

No i Astre trzeba wyrozbierać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam prace, lecz chciał bym jak najszybciej uregulować u pewnej osoby fundusze. Jeżeli nawet bym przyjechał to tylko pociągiem/autobusem.

 

 

Moze byc nawet samolotem :D Przyjedz a z glodu nie umrzesz (z pragnienia tym bardziej :D ),do tego osobiscie wpakuje Cie z powrotem do pociagu i nawet bilet kupie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Italiano kojarzę Cię z ...3city choć przebywasz na obczyźnie, pytanie jest szybkie jak jedziesz ?

Ja ruszam 15 lipca wczesnym popołudniem 14-15ta* i pytanie podstawowe czy jedziesz Swoim furakiem czy mam odkurzyć fotel pasażera :rotfl:

 

* można co nieco poprzestawiać jakby co .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie Gdansk-Orunia :wink: Ja bym bardzo chcial jechac (czyt.pochwalic sie :P ) swoim paskiem ale z racji ze sama podroz z U.K to dla mnie dwa dni furka zostaje na obczyznie a w Gdansku wypozyczam autko i 15-tego z rana rowniez frune do Marozka razem z panna :D Przynajmniej taki mam plan.Dzieki za propozycje ale nie chce nikomu zagracac bagaznika tonami wacikow,ubran i kosmetykow :wstyd: Chciaz w trojke zawsze razniej :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...