Skocz do zawartości

III Piknik StrefaCarAudio - Marózek 15-17.07.2011


Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie wpadne, będe mógł zabrać nawet kogoś z poznania a nawet i 3 osoby na luzie, jednak zależne czy uda mi się auto doprowadzić do stanu " używalności " na tą chwile 27l/100km a do zrobienia łącznie ponad 800 km z poznania... Na dniach oddaje do juz chyba 7 mechanika, zobaczymy co ten poradzi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 471
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzisiaj dostalem odpowiedz ze nie ma wolnych domkow na 15-18 w wiosce filmowej w osrodku wiatraki sa dwa miejsca wolne ale trzeba odrazu wziasc na 7 dni za 900zl(osoba) ale ja nie moge zostac dluzej niz 4 dni...Radek jak mozesz zorientuj sie prosze jak z noclegiem gdy bedziesz na miejscu prosze.Moze sa jakies inne domki do wynajecia w promieniu paru kilometrow??? P.S jak daleko od Marozka jest ten Hotel z aquaparkiem??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Marózka,zrobiłem kilka przydatnych w dojeździe fotek(tak mi się wydaje).

Jadąc z Olsztynka w kierunku Szczytna należy skręcić na tym skrzyżowaniu w prawo:

Raadek hmmm...pozytywy wczoraj robiłem trasę Gdańsk-Siedlce przez Marózek (tzn. widziałem drogowskaz :super: ) nie trafic tam to żenada :lol: .

 

Negatywy ...Sony jak został położony na warsztacie (w lekkiej poniewierce :wstyd: ) tak leży rozmemłany i ...kwiczy (te pie... delegacje) na 100% nie zrobię cudaka do pikniku :mur1: mam brać, czy może nabierać dalszej mocy urzędowej? :ok:

 

P.S. jak deklarowałem raczej będę w jednym egzemplarzu (miałem w zamysłach żonę i juniora ale ostatnio mam wrażenie , że przy porodzie wpadł Nam do kociołka z amfetaminą :D obejście by zdemolował) i zapłacę na miejscu wraz z odsetkami karnymi :ok: póki co do zobaczyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto zrobione w setupie jak w moim wątku ...na piknik to ja ROBIĘ WSZYSTKO by doczłapać się z tym majdanem.

Po pikniku zmiana planów :rotfl:

Subaru Impreza w kombi i ...może zmiana ogłośnikowania :kwasny: a na pewno zamiast małego i jednej trzysetki będzie jedna sztuka studio 500 na cały 3 way i żadnych innych bo mi nie "grajom" tak jak łone :rotfl: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...