Skocz do zawartości

III Piknik StrefaCarAudio - Marózek 15-17.07.2011


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 471
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No właśnie oglądałem zdjęcia w internecie i całkiem ładne okolice, a kilku znajomych również chwaliło ją sobie.

Ciekawe tylko jak się sprawdzi mój namiot, bo on ma 100 cm szerokości, 200 cm długości i 90 cm wysokości ;/

Jak się nie zmieszczę, to pójdę spać do mojej ukochanej Cytrynki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mawiają starzy kaszubi :przestraszony:

... damy radę (a może to mawia Bob budowniczy :rotfl: ).

Też okrutnie sie mnie miska śmieje na to spotkanie :super:

Najważniejsze, że będę (to już wiem na pewno) na 100% .

 

Teraz sedno pytań i zagadek ...czy ktos kto przyjedzie ma dostęp i przytaszczy Old ? Cerwin Vegę 104kę ? :lol::lol: i da podłaczyć pod mój kaloryferek cały zeszły (martwy) sezon miałem taki plan więc może wyjdzie?

P.S. osoba wiadoma (w posiadaniu :ph34r: ) może też być malusia dwudziesteczka :ph34r: bo AS 08 również nie podszedł :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera tak sobie myślę po co mam się szarpać z namiotem , tym bardziej że już wiem iż po 8h jazdy po naszych cudownych drogach i tak nie będzie mi się chciało go stawiać (będę wieczorem w piątek) więc postanowiłem że przekimamy się w aucie,znając życie i wspominając zeszły piknik to tylko parę godzin snu :hyhy: a 3os łóżko mi inżynierowie z VW zainstalowali w aucie :padam: ... no i tfu tfu jeśli będzie zimno to mam webasto :hyhy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...