Skocz do zawartości

Gliwicka Wiosna


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja mam pytanie do pana Józka, a konkretnie: czy w tym roku na wiośnie pojawi się szara/grafitowa Skoda Octavia, w wersji kombi na gliwickich blatach ?

W zeszłym roku taki samochód się pojawił na lotnisku i byłem bardzo ciekaw jak tam jest rozwiązana sprawa z wooferami, ponieważ seryjne głośniki umieszczone są w takim miejscu w drzwiach, że grają w pośladki, podobnie jak w Golfie V :szok:

Dlatego jestem ciekaw co i jak jest tam zastosowane no i przede wszystkim jak ta furka gra.

O ile się nie mylę, to klocki jakie tam siedziały to: 7939R, 2x lub 3x XES-M1 plus dwa subiki Infinity Beta Ten lub Beta Eight do końca całego setupu nie pamiętam :P

 

BTW, Jarek jak będziesz odbierał Warszawiaków to dokładnie w którym miejscu się umawiacie ?

Jak co to ja się zabiorę razem z Wami, tylko pisz gdzie i o której, bo w sumie tak średnio wiem jak zajechać na rzeczone miejsce :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do pana Józka, a konkretnie: czy w tym roku na wiośnie pojawi się szara/grafitowa Skoda Octavia, w wersji kombi na gliwickich blatach ?

 

Tego nie wiem , ale wiem , ze właściciel tego samochodu z całą pewnością wie o spotkaniu :wink2:

W zeszłym roku taki samochód się pojawił na lotnisku i byłem bardzo ciekaw jak tam jest rozwiązana sprawa z wooferami, ponieważ seryjne głośniki umieszczone są w takim miejscu w drzwiach, że grają w pośladki, podobnie jak w Golfie V :szok:

Dlatego jestem ciekaw co i jak jest tam zastosowane no i przede wszystkim jak ta furka gra.

O ile się nie mylę, to klocki jakie tam siedziały to: 7939R, 2x lub 3x XES-M1 plus dwa subiki Infinity Beta Ten lub Beta Eight do końca całego setupu nie pamiętam :P

Znam chyba wszystkie szczegóły instalacji która wtedy oglądałeś , ale do ich napisania na forum publicznym jest uprawniony jedynie właściciel pojazdu. Z cała pewnością Oprawca czasami zagląda i na to forum .

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

A tu jego wypowiedź

 

 

Użytkownik nie jest zalogowany Oprawca

 

Grupa: Użytkownik

Postów 5

Rejestracja: 16 listopad 10

 

Napisano 26 luty 2011 - 15:57

Posiadam 2 x M1 w swoim systemie. Jeden goni T28, drugi LS155. Nie wiem Greg-si jaki miałeś rodzaj aplikacji woofera ale u mnie w niewielkiej komorze gra z takim kopem że gacie z nóg zrywa. Ponieważ miałem pewne perypetie z subem, woofery grały od 25Hz, teraz grają od 70Hz. W obu przypadkach system charakteryzuje się nadzwyczajną dynamiką i precyzją. Druga M1 pod tweetami daje opisywane "smaczki". Poza tym czas "zagrania" tweetera pod tym wzmacniaczem jest o wiele dłuższy od czasu potrzebnego dla "zagrania" woofera. Wynika to z tego że większą pracę musi wykonać wzmacniacz pod kicka i szybciej osiąga optymalną temperaturę pracy. Tweetery dopiero po ok 15min odlepiają się od słupków. Miałem okazję słuchania wielu systemów zrealizowanych w oparciu o M1. Były to zarówno 3 way-e z jedną M1, systemy 2 way z jedną M1, z dwoma M1, 3 way-e z 3 M1. W każdym z tych systemów M1 robił robotę. I mimo że M3 jest mocniejszym wzmacniaczem i teoretycznie lepiej nadawałby się pod kicka to jego "melodyjność" ma się nijak do M1. Dlatego tak mało jest systemów z jego użyciem. Oczywiście jak każdy wzmacniacz, tak i M1 ma swoje niedociągnięcia. Można je jednak bez problemu skorygować zabiegami "kosmetycznymi". Biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny - nie ma na tym polu żadnego rywala. Aby zastosować coś w zamian M1 trzeba się liczyć z wydatkiem kilkunastokrotnie wyższym od obecnej ceny M1.

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Nie wiem Greg-si jaki miałeś rodzaj aplikacji woofera ale u mnie w niewielkiej komorze gra z takim kopem że gacie z nóg zrywa.

 

Tą cześć wypowiedzi mam nadzieję zweryfikować osobiście :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, Jarek jak będziesz odbierał Warszawiaków to dokładnie w którym miejscu się umawiacie ?

Jak co to ja się zabiorę razem z Wami, tylko pisz gdzie i o której, bo w sumie tak średnio wiem jak zajechać na rzeczone miejsce :/

 

Na www.soundoff.pl masz baner z imprezą , po kliknięciu na niego otwiera się mapa.

Taki był zamieszczany i tutaj , ale nie chce tak działać :wink2:

Dojazd banalnie prosty , zjazd z autostrady na DK 78 w kierunku Rybnika , taki zjazd jest tylko jeden :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na www.soundoff.pl masz baner z imprezą , po kliknięciu na niego otwiera się mapa.

Taki był zamieszczany i tutaj , ale nie chce tak działać :wink2:

Dojazd banalnie prosty , zjazd z autostrady na DK 78 w kierunku Rybnika , taki zjazd jest tylko jeden :wink:

A zaglądałem na obie mapki i tutaj i na tamtym forum.

Nie twierdzę, że bym nie zajechałem, zawsze sobie jakoś radziłem i to nawet bez wsparcia GPS'a :wink2:

Poza tym, podróż większą kolumną aut i tym bardziej z Warszawiakami, to sama przyjemność :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zaglądałem na obie mapki i tutaj i na tamtym forum.

Nie twierdzę, że bym nie zajechałem, zawsze sobie jakoś radziłem i to nawet bez wsparcia GPS'a :wink2:

Poza tym, podróż większą kolumną aut i tym bardziej z Warszawiakami, to sama przyjemność :P

Ruby, my z Piotrkiem dojedziemy do Katowic i się spotkamy z wami, pojedziemy wszyscy razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodzisław również się pojawi. Nie wiem tylko czy zarezerwował Pan J. odpowiednią pogodę, bo ponoć... :wink2: ... ale synoptycy lubią się często mylić

 

 

ja dzisiaj w radio słyszałem, że ma byc masakra Hell`sińsko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny pokuszę się o prognozę pogody dla miasta Gliwice i najbliższych okolic w terminie: sobota 4 czerwca 2011r.

 

godz. 05.00 - 11.00 - niebo bezchmurne,

temp. +14...+25*C

wilgotność 75%

ciśnienie atmosferyczne 757 mmHg

wiatr E, 2-4 m/s

 

godz. 11.00 - 17.00 - niebo bezchmurne

temp. +24...+26*C

wilgotność 55%

ciśnienie atmosferyczne 755 mmHg

wiatr NE, 3-5 m/s

 

Mimo w/w prognozy proszę organizatora aby uruchomił sobie tylko wiadome działania w celu zapewnienia odpowiednich warunków atmosferycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak samo jak Grzegorz1969 chciałbym wszystkich bardzo przeprosić, ale niestety za względów osobistych nie będę mógł się tak samo pojawić na imprezie nad czym ubolewam :zalamany: . Niestety czasem tak bywa, że kalendarz obraca się o 180 stopni w dosłownie paru minutach :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...