Skocz do zawartości

Gliwicka Wiosna


Rekomendowane odpowiedzi

Scalałem posty w jeden temat , no i jakimś cudem post Daniela wylądował jako pierwszy :zakrecony: Nie można go usunąć lub nie potrafię i wychodzi na to że zamiast p. Józka to Dan124 założył ten temat :) Nie ważne jednak Wiosna w Gliwicach i tak się odbędzie :) Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Było daleko...jest jeszcze dalej

 

Spokojnie , to 2 do 3 porządnych rzutów kamieniem z tego miejsca co ostatnio . Zresztą ja was i tak odbiorę z autostrady i pojedziemy przez Knurów (kopalnię wam warszawiakom pokażę ...albo lepiej przez węzeł A1 i A4 , cobyście widzieli jakie my na Śląsku mamy drogi (największy węzeł w europie!) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Za mało PRO? Jak się nie mylę ostatnio był ktoś z Zabrza (nicku nie pomnę) na Helixach DB62 , więc chyba szukacie problemu gdzie nie trzeba ;)

 

PS: tylko instalki dBdrag i spl będą raczej "oglądane" niż "słuchane" ..to centrum małego miasteczka , więc nikt z organizatorów nie chciałby aby z okien szyby leciały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakamichi :D

Wiem, wiem :D

 

 

Ja , a dlaczego pytasz?

 

Oj tak pytam :)Czysta ciekawość. Jarku, a Twojego samochodu na ostatnim spocie nie miałem okazji posłuchać. Weźmiesz mi teraz te R6A? :)

W cale nie uważam, że za mało PRO, wręcz przeciwnie, bo zazwyczaj wszystko u Was dopracowane jest.

 

strach się pokazać, bo jeszcze Cie zjadą, że za mało pro :krzeslem:

Ja jestem leszcz, o mnie się nie martw :)

 

Pooglądam sobie te SPL'e.. Słuchać nie chcę, bo moim zdaniem nie ma czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strach się pokazać, bo jeszcze Cie zjadą, że za mało pro :krzeslem:

szczerze chciałbym żeby ktoś bardziej doświadczony przypatrzył się mojej instalce, może dało by się coś jeszcze pozmieniać na +

 

Na spotkaniu będzie obecnych kilku sędziów byłej PASCA , tak od oceny instalacji jak tez i dzwięku.

Sądzę , ze trudno o bardziej kompetentne porady

 

PS: tylko instalki dBdrag i spl będą raczej "oglądane" niż "słuchane" ..to centrum małego miasteczka , więc nikt z organizatorów nie chciałby aby z okien szyby leciały ;)

To w zasadzie jedyne ograniczenie jakie stawiam uczestnikom , aby swoją obecnością nie zakłócać odsłuchu czy spokoju innym.

 

Nakamichi :D

Może się zdarzyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...