Skocz do zawartości

Mega teksty "fachowców" dziedziny CA


stochus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz tekst gościa, który jak się okazało ma firmę zajmującą się CA. Źródłem jest A3-club.net Tam takich tekstów jest pełno :)

 

"Panowie hertza najczesciej chinole podrabiaja , zestawy do drzwi to raczej szkoda kasy jedyne co warte uwagi to suby hertza es seria i głosniki eliptyczne"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 279
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kupuje. ! Czytając bajki, ktore wypisują sprzedawcy na swoich aukcjach, opisując walory swojego porządnego sprzętu- zaczynam się chichotać. Ale przeciez czasem odrobina rozweselenia nie zaszkodzi. :D

 

Pamiętacie te oczoje*ne Audiony? :D "wychył membrany: 3cm" xDD

 

Ja nawet miałem okazję go dotknąć i odsłuchać. Kumpel kupił. Na początku się śmiałem, ale jak go podłączył to zrobiło mi się go żal. Wychył w porywach z 1cm a on mi mówi: Patrz, patrz 3cm wychyłu. :krzeslem::krzeslem::krzeslem::krzeslem::krzeslem:

 

Dziś dzwoni do mnie typek ws sprzedaży ALpiny CDA 9835R. Wypytuje się o wszystko o co tylko wymyśli w końcu pytanie pada a USB ma? :DDD Odpowiadam, że nie posiada. On na to: To ja się jeszcze zastanowię! :mur1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwoni do mnie typek ws sprzedaży ALpiny CDA 9835R. Wypytuje się o wszystko o co tylko wymyśli w końcu pytanie pada a USB ma? :DDD Odpowiadam, że nie posiada. On na to: To ja się jeszcze zastanowię! :mur1:

 

"no wiesz! ...radio za tysiaka (a może i więcej) i to jeszcze używane powinno mieć wszystko: z usb/czytnik kart/zaje...iste wodotryski na czele!!!"

 

czasami żal mi takich gości, ale przecież każdy ma inne priorytety!?

 

a ja tu marzę o takiej alpince :zawstydzony:

 

jakoś mam też radio z usb od 5 lat i może z 3 razy z tego korzystałem!

 

cały czas słucham jednak formatu właściwego (nie mp3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mailem taka akcje z policja :]

 

Dowod rejestracyjny prawo jazdy, OC - "prosze bardzo"

Ale pan ma gaz w samochodzie ... (diesel) Prosze o dokumenty.. ??

hmmm Panie wladzo to Tuba, ale pan ma gaz, prosze otworzyć bagażnik.

"Mowilem ze to jest tuba (subwoofer) :> Pan ma gaz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"no wiesz! ...radio za tysiaka (a może i więcej) i to jeszcze używane powinno mieć wszystko: z usb/czytnik kart/zaje...iste wodotryski na czele!!!"

 

czasami żal mi takich gości, ale przecież każdy ma inne priorytety!?

 

a ja tu marzę o takiej alpince :zawstydzony:

 

jakoś mam też radio z usb od 5 lat i może z 3 razy z tego korzystałem!

 

cały czas słucham jednak formatu właściwego (nie mp3)

 

Dokładnie tak ja piszesz. Ludzie rozmawiając ze mną wyrzucają mi brak U-ES-BE w tym modelu! :ph34r: EEeeeee jak nie ma U ES BE to ja nie chce!!! :D A mi ciśnienie skacze. :D

 

To ja mailem taka akcje z policja :]

 

Dowod rejestracyjny prawo jazdy, OC - "prosze bardzo"

Ale pan ma gaz w samochodzie ... (diesel) Prosze o dokumenty.. ??

hmmm Panie wladzo to Tuba, ale pan ma gaz, prosze otworzyć bagażnik.

"Mowilem ze to jest tuba (subwoofer) :> Pan ma gaz :P

 

:zabanowany: ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wiec tak jade dzisiaj do wiślanina we włocławku oddać głoniki MDSa na gwarancje i pytam o rozdzielacz zasilania gdyż będe montował jeszcze jeden wzmak i mowie:

-Prosze pana a macie moze rodzielacze zasilania z dwoma wyjsciami ?:)

-hmm a jak to wygląda i co to jest ?

-(teraz tłumacze temu panu do czego to służy)

-Aaa no to mamy o takie (tutaj pokazuje, a dokladniej to pokazał mi rozdzielacz gniazd pod zapalniczke :wstyd: )

Powiedzialem :Dziekuje, Do widzenia ... :krzeslem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak jade dzisiaj do wiślanina we włocławku oddać głoniki MDSa na gwarancje i pytam o rozdzielacz zasilania gdyż będe montował jeszcze jeden wzmak i mowie:

-Prosze pana a macie moze rodzielacze zasilania z dwoma wyjsciami ?:)

-hmm a jak to wygląda i co to jest ?

-(teraz tłumacze temu panu do czego to służy)

-Aaa no to mamy o takie (tutaj pokazuje, a dokladniej to pokazał mi rozdzielacz gniazd pod zapalniczke :wstyd: )

Powiedzialem :Dziekuje, Do widzenia ... :krzeslem:

Ten pan z wiślanina zatrzymał się na 90tych latach, a podobno ma swój "warsztat". I pomyśleć że jest to jedyny taki sklep w tym mieście :przestraszony:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest ich 3 i tylko jeden ma jakieś pojęcie, ale przeważnie go nie ma i obsługuje jego brat lub praktykant(ten dopiero to jest as ;) ). Jest jeszcze sklep na Okrzei i na Kaliskiej :wstyd:. Tam też jest ciekawie. Znajomemu polecili do suba jedno cewkowego 4ch wzmacniacz :super:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest ich 3 i tylko jeden ma jakieś pojęcie, ale przeważnie go nie ma i obsługuje jego brat lub praktykant(ten dopiero to jest as ;) ). Jest jeszcze sklep na Okrzei i na Kaliskiej :wstyd:. Tam też jest ciekawie. Znajomemu polecili do suba jedno cewkowego 4ch wzmacniacz :super:

 

Był własnie ten praktykant i niezły as z niego rzeczywisćie :D Ma praktyki gdzies gdzie na niczym sie nie zna :D Mowie do niego że chyba z cewką głośnika coś sie stało a on do mnie : Czyli poszedł na membranie ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2ch na przód i dwa w mostku na suba na przykład?

A jak by był sub dwucewkowy to ile kanałów powinien mieć wzmacniacz?

4ch tylko na suba. Z tymi cewkami to chodziło mi o to, że do dwu cewkowego to jeszcze można byłoby zrozumieć pomyłkę sprzedającego bo chociaż miałby gdzie to wszystko po podłączać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

I kto by go oglądał :) 99% ludzi popukałoby się w głowę, reszta oglądała by to jako egzotyk, ew. instrukcja jak nie zwariować :D

 

Raczej połowa by się popukała w głowę bo to wiedzą, a ta druga połowa obejrzała by to po zrobieniu własnej instalacji i wytykali by sobie błędy..

Nie wspomnę o tych co by napisali:

"A macie taki film do Astry F?"

"A może ktoś zrobi film di Astry F" :D

 

I tak zapewne wiele osób robi tak na tanim sprzęcie. Wiadomo że wyższe moce, lepsza jakość, satysfakcjonujący wygląd, rządzą się troche innymi prawami i ludzie już bardziej do tego sie przykladają..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...