Skocz do zawartości

Zwrot towaru zakupionego przez internet


pantol89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Grzegorz ciągnie się bo na samym początku zaproponowałem nawet lepszy wzmacniacz ( więc każdy kupujący nawet ja na taka ofertę bym przystał) pantol89 sobie stwierdził że jednak nie. Zresztą wywodów na ten temat było już dużo w tym wątku.Tym bardziej że wzmacniacz to był częścią zakupów u mnie które dotarły bez problemów żadnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czesc...

 

 

przeczytałem wątek i jako ze miałem i mam do czynienia z uzytkownikiem Green i od siebie mogę napisac tyle ze mam same dobre doswiadczenia.. tzn. moze akurat terminowosć wysyłek jest jego słabostką;) no ale tez różne są okolicznosci. dla mnie to akurat drobiazg.. zamówiony towar dostawałem dobry - ostatnio uzywane Pro x - jak nowe.. także mam powody do zadowolenia..

no i był tez kontekst pt. 'internetowy naciągacz'- to juz brzmi absurdalnie :)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam same dobre doswiadczenia..

 

Cieszymy się Twoim szczęściem :) Jednak jak widzisz, inni nie mają tak kolorowo a takie sytuacje dotykają wszystkich forumowiczów pragnących trochę pohandlować - o czym wspomniał Grzegorz. Różne sytuacje się zdarzają ale czytając wypowiedzi obu stron ( na tym i innych forach ) nie można dojść do innego wniosku niż " TAK SIĘ NIE ROBI" :krzeslem: Usprawiedliwianie tego w jakikolwiek sposób jest nie na miejscu i zachowań takich forumowa społeczność tolerować nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat się ciągnie od jakiegoś tam czasu, ja osobiście dopiero dziś z nudów w niego się zgłębiłem.

Przeczytałem cały temat od dechy do dechy i mnie zdziwko złapało, kupiłem kilka gratów u Grześka i żadnego

problemu nie miałem, ostatnio nawet zamówiłem maskownicę Focal GR27 za pobraniem, wysłał mi ją beż żadnych zgrzytów.

 

Heh, sam nie wiem, jak się mam odnieść do tego tematu, ja z Grześkiem nic nie zgubiłem a wręcz znalazłem w d....j cenie.

Może to tylko przejściowe komplikacje kolegi lub sam nie wiem co??

 

Co do przekrętów to takie istnieją od xxx czasu, tylko na naszym forum chyba ludzie rzadziej to wywlekali na światło dzienne,

jakoś chyba to było załatwiane polubownie lub faktycznie jest więcej łowców łatwego zarobku, mnie w zeszłym roku

jebnął w rogi gościu z Ostródy na dwa błotniki do E36 Coupe na kwotę 300-stu złotych i tych pieniędzy nie zobaczę już

do końca swoich dni.

Miejmy nadzieję, że wszystko zostanie załatwione ze strony kolegi Green na ludzko ludzkim poziomie, bez angażowania osób trzecich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niestety mam nadzieje że moja sprawa będzie przestrogą dla innych. Jestem cierpliwą osobą ale do czasu dałem kolejny termin Greenowi i kolejny raz pokazał jak słownym jest człowiekiem, moim zdaniem pomylił się co do hobby oraz zainteresowania, powinien zostać poetom bo pisze bajki jak mało kto... 11.03 miały być Pieniądze na 100%, prosił żeby sprawy nigdzie jeszcze nie zgłaszać. 15.03 w końcu się do niego dodzwoniłem i otrzymalem wiadomość że mu konto w banku zawiesili, że złożył reklamacje że po 14 zadzwoni, o 16:30 po moim smsie dostałem że w ciągu 2 dni roboczych dostane pieniądze. Czekam i nic. Wtedy kolejny raz teraz już na poważnie udałem się do rzecznika i na komisariat aby potwierdzić zgłoszenie. W piątek wieczorem otrzymałem informacje że jak nie ma dzisiaj to w poniedziałek będą na pewno i niestety nie ma. Znowu nie odbiera tel. Dzisiaj mam urodziny i nie chce psuć sobie nerwów ale obiecuję że ja tego tak nie zostawie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie foty miał dodać hellsin nie ja. Ale postanowiłem dodać z bardzo prostego względu hellsin napisał że winien byłem mu fundusze.Miał mi znaleźć proca udało się namierzyć (szedł przez blisko miesiąc) wiec rux został sprzedany na allegro.Więc niestety zacznijcie czytać ze zrozumieniem lub nie wypowiadajcie się wcale. A co do pantola ma połowę wpłaconą. I do dnia dzisiejszego rzekomych jego pism od rzeczników nie dostałem. W rozmowie wyszło nawet że kupił wzmacniacz może używkę może nie. stąd też moje przypuszczenia dlaczego zrezygnował z transakcji.

 

 

dan124 nie mam takiej potrzeby by kupować coś za czyjąś kasę i zastanowiłbym się zanim zaczniesz wyciągać pochopne wnioski.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

No to chyba przyszła kryska na matyska czy jak się to mówi :)

Green i mi kasę wisi, od ponad miesiąca jak nie lepiej, a 2 tydzień przelew idzie, więc nawet poczta tak długo nie spłaca. Dziwię się bardzo Grześkowi, że tyle transakcji zrobiłem z nim razem, ja od niego, on dla mnie i było wszystko ok, nawet pisałem w tym temacie że Green to nie jest złodziej.

No więc, Grzesiu wisi mi kasę, 1000zł + głośniki które rzekomo dla mnie kupił i wydałem za nie 370zł z wysyłką(oddałem Helixa W8+dopłaciłem za wysyłkę za głośniki, helixa wyceniliśmy oboje na 350zł czyli tyle ile za niego dałem). Głośniki miałbyć wysłane kurierem ale ich nie widać... pieniądze miał być przelane ale jest cisza jak makiem zasiał. Więc kwota jest już dość spora, ale strasznie dziwi mnie to że Grześ nie powie prawdy że niema, tylko zapewnia że wszystko uregulował... Myślałem że mam wporzo kumpla ale chyba się pomyliłem... Pieniądze miałbyć przed świętami wielkanocnymi.

 

Olałbym sprawę i mógłbym czekać nawet pół roku na kasę ale ten pieniądz nie jest mój, tylko rodziców. Ja im i tak oddam ze swojego ale -1000 na koncie nie jest fajną sprawą...

 

Mam nadzieje że Grzesiu wypowie się w tej sprawie tutaj i zaproponuje mi jakieś rozwiązanie, inaczej sprawa będzie miała inny tok postępowania.

 

P.S. Dodam że spory czas temu dostałem od Grześka część pieniędzy którą już odjąłem od podanej sumy, było to 350zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Wynikło u mnie na razie nic, jedyne co mogę powiedzieć to to że czekam na paczkę od Grześka :) Dziś dostałem numer listu przewozowego, w paczce idzie głośniczek do suba, mam nadzieje że zgra się on z przyjemnymi morelami :) No i czekam na wzmacniacz mono do końca miesiąca. Czyli wszsytko w przeciągu 2tygodni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby jakie? Że Dawid czeka na Tec'a bo dystrybutor nie miał jeszcze dostawy,a za JL'a nie dopłacił. Więc jak nie wiesz nie to może nie wypowiadaj się. A Pantol wybrał stega więc to chyba jego decyzja. Temat uważam za zamknięty. Jak zawsze najwięcej mówią i podgrzewają sprawę Ci którzy nie mają za wiele do powiedzenia.

 

I pewnie za sponsorowali nowe auto jutro będzie w dziale instalacje skoro tak się tym podniecasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewnie za sponsorowali nowe auto jutro będzie w dziale instalacje skoro tak się tym podniecasz.

 

Spokojnie. To nie ja się tłumaczę na forum ( tym i innych ). Na szczęście nic nikomu nie jestem winny i nikt na nic nie czeka. A że lubię napiętnować kombinatorstwo i cwaniactwo - trudno. Swoje zdanie mam i mogę go wyrażać publicznie, czy to się komuś podoba czy nie. Zakaz podniecania się z tego co wiem także nie został nigdzie wprowadzony więc korzystam ile mogę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc idąc tym tropem co mam założyć tematu że Dawid dostał suba za którego jeszcze nie dopłacił i teraz zaczną się marne komentarze na temat kolejnego user'a?

A najwięcej do powiedzenia będą mieli oczywiście gapie/komentatorzy którzy tak naprawdę niewiele wniosą merytorycznego do samego wątka.

Zresztą jak widzisz Wąski temat dotyczy zwrotu towaru a nie komentarzy zbędnych i nie wnoszących nic do zakończenia sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...