Skocz do zawartości

Zwrot towaru zakupionego przez internet


pantol89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to i ja napiszę, z tego co pamiętam robiłem transakcje z trzema osobami z forum. Kepke_23, Hehepack oraz właśnie green. Przyznam że nie miałem zastrzeżeń do żadnej z nich. Kepke_23 zaskoczył mnie pełnym profesjonalizmem oraz doskonałym kontaktem w bardzo przyjaznej atmosferze co jest dla mnie istotne w internetowych transakcjach. Nie mniej temat z użytkownikiem green mnie zaskoczył, a wątki z forum mazdy są jednoznaczne. Nie przeczę, że może kiedyś ponownie będę coś kupował od Green'a bo dobrze wspominam przebieg transakcji która odbyła się z umową - na "słowo", ale podejdę do niej z dużo większą ostrożnością. Niestety Panie Green chcąc czy nie chcąc w dobie internetu opinię można stracić bardzo szybko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też coś skrobnę. Od użytkownika green kupowałem jakieś 1,5 roku temu używane głośniki Morel Dotech Ovation 6 i transakcja sama w sobie przeszła szybko i sprawnie a głośniki były jak najbardziej w porządku, sprawne itd. Miał też dosłać maskownice do wooferów i jakieś tam pudełko i papiery a że nie dosłałem ich to zaproponowałem zwrot 50 zł za te duperele. Co prawda te 50 zł otrzymałem dopiero wczoraj :D ale ogólnie nie wiedziałem, że była taka sytuacja z nim jak to opisują na forum mazdy. Według mnie i tak jest z nim dużo "lepsza" (jeśli można to tak nazwać) sytuacja z tych gorszych niż z firmą carmania :lol: bo chociaż zbywa ludzi to jednak kasę oddaje, co prawda po roku/dwóch ale jednak :] Ogólnie byłem zadowolony a chłopak nie wiedzieć czemu lubi chyba taki kocioł w życiu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Cię K@mil polecę :D

 

- Rewelacyjny kontakt: PW, e-mail, GG, tel

- Paczka solidnie zapakowana (aż mi się wierzyć nie chciało, ile foli z opakowania kubka wyciągnąłem :przestraszony: )

- Paragonik jak należy zapakowany w osobnej foli, a nie rzucony, pognieciony byle jak

- Szybka wysyłka (doszła paczka na drugi dzień)

 

Tak powinno się kupować w każdym sklepie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie panowie, może i ja coś napiszę na forum, ogólnie można rzec ze jestem jeszcze swieżak na forum i zaufałem własnie Greenowi i nie mam kompletnie żadnego ale! Bo po pierwsze, kupowałem u niego na raty które nie szły przez bank, tylko była miedzy nami umowa słowna przez GG i maile, poszła kasa za dotechy i konda 650zł pierwsza rata i na 3ci dzien dostałem pake z dotechami i kondem, podbitą gwarką i paragonem na sume 1250zł. Dopiero po miesiącu wpłaciłem mu drugą rate. Wcześniej kupowałem maty radio i pare smieći typu dystanse mdf i oploty na kable...paczka na drugi dzien u mnie. Kupowałem Glowa, glow u mnie po wpłacie kasy, coś okolo 3dni po wpłacie. Teraz mam od niego TECa i przyszedł do mnie bez płacenia :) Więc sory ale kto tu komu zaufał ? :) TEC już spłacony jest i wilk syty owca cała ja zadowolony i on :) Powiem szczerze, ale bardzo dobrze mi się z nim wspołpraca układała układa i mam nadzieje ze będzie układać :) Myśle ze jednorazowe wybryki typu że coś nie tak poszło zdażają sie tu każdemu i niema co od razu wojny robic na forum z tego powodu, tylko po prostu zadzownić i się dogadać jak ludzie a nie z ryjem...

 

Co do Kamila, kupowałem nalepke tylko i ale również polecam bo szybko do mnie doszła :) Byłem bardzo zadowolony z obsługi i kontaktu :)

Kupowałem jeszcze u kogoś wzmacniacz z forum ale nie pamietam niku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kto tu z ryjem wyjeżdża... ja widząc właśnie twój temat zaufałem Greenowi... nikt nie jest święty rozumiem że każdy może mieć różne sytuacje ja też miałem w zeszłym roku problemy z dostarczaniem paczek z częściami do samochodów... niestety poniosłem tego konsekwencje ale cały towar pieniądze zostały zwrócone... mam nadzieję że to tymczasowe problemy i naprawi się relacja po wyjaśnieniu spraw, może i wyjdzie tak że jeszcze nie raz dobijemy razem targu ale w chwili obecnej czuje się oszukany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było do mnie napisac i ja bym z Greenem załatwił sprawe :) Niema co afer robić :) Sam też na tym tracisz bo wina nie leży tylko po jego stronie :) A mówie CI że Grześ oszustem nie jest :)

Ale co to by dało że bym się z tobą skontaktował... no ja się nie poczuwam do winy, moim zdaniem i tak bardzo długo zwlekałem z napisaniem tego tematu bo nie jeden już dawno by tu zrobił aferę... w poniedziałek mam dostać pierwszy 1000zł i mam nadzieje że tym razem dotrzyma słowa... ja też jestem w ciężkiej sytuacji... też musiałem pieniądze "wydrukować":)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było do mnie napisac i ja bym z Greenem załatwił sprawe :)

 

 

Napisz to na forum Mazdy i tutaj troche GŁOŚNIEJ to pewnie kilka PW dostaniesz ;) Te problemy to nie jest jednorazowy wybryk , pozatym jezeli komus kase wisisz i jej nie masz to idz do banku i wez kreche zamiast sciemniac ludzi , lepiej wisiec bankowi niz robic z siebie idiote przed setkami ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 przypadek od nowego roku ( 4 osoby walkuja ludzi ) jak tak dalej bedzie to nikt tutaj nie bedzie chcial niczego sprzedac tylko poleci na Alle ;/ i taki bedzie final niestety. Albo chlopaki ogarniecie ten temat albo poprostu no sorry ale dla mnie juz za duzo walkow bylo w ciagu jednego roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie będę kasował nieuczciwych userów i to będzie finał handlowania na forum...

Przez takie akcje kurde tylko same problemy są...

A jak się wku... na maksa to w ogóle będzie ZAKAZ handlowania na forum - łącznie z wywaleniem działu sprzedam.

 

 

Ostatnio jeden forumowicz kupował parę akcesoriów (razem z wysyłką 50 zł) to musiałem mu zrobić fotkę wszystkiego razem, żeby widział, że mam towar a nie kręce wałek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...