Skocz do zawartości

Zwrot towaru zakupionego przez internet


pantol89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja nawet na samym Allegro zauważyłem, że ludzie wybierają prawie tylko opcję płatności przy pobraniu... a to dla sprzedawcy jest naprawdę uciążliwe, bo nie raz musiałem się prosić, aby jeden z drugim odebrali paczkę z poczty zanim do mnie ją zwrócą...pomijam kwestie, wypełniania kwitów i czekania na kasę. A wszytko przez takich gnojków, którzy jeszcze później mają pretensje, że ktoś się domaga swojego. Szkoda słów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety sprawa jest na nie najlepszej drodze. Nie mogłem się dodzwonić do Greena a że nie było mnie w domu poprosiłem mamę żeby spróbowała i dostała informacje że pieniądze postara się spłacić do 2 tyg. Ja osobiście mam już tego dosyć, tych kłamstw. 1 termin bym 1 tydzień od 7.02 później nie odbiera, nie odpisuje, nowy termin 21.02 pierwsza wpłata, 22 i tak że w piątek na pewno bedę mieć pieniądze. A teraz mam jeszcze czekać do 2 tyg.? to są już kpiny. Jeżeli w poniedziałek i to już jest ostateczny termin nie dostanę pieniędzy i to całości bo rozbijanie na raty już nie wchodzi w grę nie będzie MOICH pieniędzy na kącie to tak jak obiecałem zgłaszam sprawę na do rzecznika spraw konsumenta, jednocześnie do niebieskich, i nie jest to straszenie tylko domaganie się załatwienia sprawy po ludzku. Umowa została wypowiedziana 3.02 i od tej daty 2 tygodnie wg ustawy minęło. Przykro mi że wpadłeś w kłopoty ale czekałem 2 miesiące na wzmacniacz. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja jestem zlamasem i nie polecam nigdy nikogo, bo polecic to moge siebie bo swoja glowa za to recze, a nadstawiac jej za kogokolwiek nie mam zamiaru. Ja takich sytuacji nie rozumiem, zajmuje sie handlem od paru lat, obracam duza kasa i nie wyobrazam sobie wisiec choc zlotowki. Nie mowcie, ze kazdemy moze sie zdarzyc, leszczowi to tak ale nie nikomu powaznemu. Albo profi albo amatorka i tyle.

Co do samego podejscia do zaliczek to nie widze nic dziwnego, jak klient zamawia cos drogiego, dziwnego, nie znam klienta lub nie budzi mojego zaufania to biore zaliczne co prawda symboliczna ale zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie ja tez mam problem a wlasciwie poczatek problemu(chyba)

Odebrałem ze 2 godz. temu paczke z Phd fb 6,1 pro i co sie okazało kopułka w jednym z głośników jest w okolo 70% odklejona.

Jak myslicie jest sens sie dochodzic o ta kopułke czy da rade to przykleic?

Koles jeszcze dzis do mnie dzwonił kolo 14 i pytał czy głośniki juz oddebrałem bo jeszcze mu allegro kasy nie przelalo na konto(opcja place z allegro) i czy mogłbym wystawic mu komentarz.

Mozliwe to ze jesli nie wystawie komentarza to kasy nie otrzyma??? przelew zrobiłem w sobote ale zostal zaksiegowany w poniedziałek i do dzis nie ma tak jakby kasy z tego co mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie jest sens sie dochodzic o ta kopułke czy da rade to przykleic?

 

przecież to jest kopułka, która zapobiega dostawaniu się kurzu do cewki ... nie ma to wpływu na grę głośnika. Podkleić jak najbardziej możesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odklejona kopułka ma wpływ na grę głośnika, bo będzie słychać jej "chrobotanie' jeśli jest niedoklejona.

PS. Niech koleś Ci da 10zł na podklejenie u jakiegoś miejskiego magika albo na tubkę kleju, jeśli masz trochę zdolności manualnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki panowie. a jeszcze tak z ciekawosci to mozliwe jest ze jesli nie wystawie komentarza to kasy nie otrzyma??

 

nie ma takiej opcji ja wiele razy dostałem kaskę przez płacę z allegro i nie ma na to wpływu kaskę wypłacałem z allegro dużo wcześniej niz dostałem komentarz. Allegro to nie ebay i paypal bo tam jeśli ktoś ma otwartą sprawę to ma wstrzymane pieniadzę do czasu gdy nie dostanie komentarza oczywiście pozytywnego i dopiero wtedy ma uwolnioną kaskę więc jesli koleżka ci mówi ze mu allegro nie wypłaciło bo mu komentarza nie wystawiłeś to cię w pręta robi to tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
no niestety od tamtej pory otrzymałem 500zł... w piątek niby miał być 1000zł ale do dnia dzisiejszego nie zobaczyłem tych pieniędzy a do niedzieli była umowa że dostane całe pieniądze, zarzekał się że wpłacił że na 1000% do niedzieli się spłaci... Miarka się przebrała dzisiaj po uczelni zawitałem na komisariat złożyłem doniesienie o wyłudzeniu pieniędzy... Niestety szkoda że tak się to kończy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No myślę że i na moim doniesieniu w dniu jutrzejszym się skończy.Tylko w tym momencie nie ja jako firma ale osoba prywatna. Rzekomo miałem dostać pismo od rzecznika spraw konsumenta u którego rzekomo byłeś okazało się że nie byłeś.Wydzwaniasz po rodzinie mojej i kurwami sypiesz.Więc wytłumaczę ci coś takie coś nazywa się nękanie.I już nie ja tym się zajmę a raczej osoby do których wydzwaniałeś. Zresztą tydzień temu dezoo kupował u mnie sprzęt który poszedł do irlandii i nie ma problemu.A tylko idiota jeśli firma oferuję sprzęt wyższej klasy w tej samej cenie nie bierze. A to że masz długi i musisz sprzęt opylać to mnie jako firmy nie interesuje. Zgodziłeś się poczekać i taka jest prawda. Więc bardzo chętnie spotkam się w sądzie z chęcią na odszkodowanie. Gdyż już teraz nie jest wyłudzenie skoro się dogadać chciałem i pójść ci na rękę. A skarżąc się mamie po prostu ośmieszasz sam siebie.I możesz ciągnąć dalej tego bloga.To jest moja ostatnia wypowiedź w tym temacie resztę jak chcesz to ciągnij przez K@mila.Skończyłem w jakikolwiek sposób z tobą dyskutować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoć masz ograniczony dostęp do internetu i telefonu... moja mama zadzwoniła do ciebie tylko z tego powodu że odemnie telefonu nie odbierałeś... nigdy nikomu kórwami nie rzucałem, szukając kontaktu z tobą dzwoniłem pod ten sam adres co jest zarejestrowana twoja firma... ja nie prowadze żadnego bloga... nie potrafisz odebrać telefonu i ty uważąsz się za kompetętną osobę??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to paranoja składać donos na kogoś kto chce odzyskać swoją kase,którą jak wynika z tego tematu koleś zapłacił za sprzęt którego nie dostał nigdy,były terminy,obietnice i inne bajki obligowałeś się że oddasz,wszystko tu jest napisane pokolei,jak dla mnie dałeś dupy po całości i tyle,jeszcze chłopaka o nękanie będziesz posądzał,powiem Ci że i tak wielką cierpliwością się wykazał...

Jak dla mnie sprawa jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że moja sprawa z fkp już dawno została załatwiona... pisałem że miałem problem ale wybrnołem z niego jak najszybciej... były spowodowane jak byś chciał wiedzieć długim pobytem w szpitalu... przeprosiłem wszystkie osoby jakie zostały poszkodowane i wszystko zostało uregulowane...

 

czekam na to potwierdzenie przelewu... pantol89@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda następująco: w poniedziałek mam dostać pierwszą wpłatę, druga za tydzień mam nadzieję że tym razem termin nie ulegnie zmianie...

 

Green, jeśli dobrze przeczytałem temat , to taką umowę zawarłeś z Pantol89 i chyba jej nie dotrzymałeś.

Jeśli tak, to pisząc teraz cokolwiek wykazujesz .......... (tu mogę długo i namiętnie co o takim zachowaniu myślę).

 

PS

Nie wiem na jakiej zasadzie selekcjonujesz z kim dotrzymujesz zawartych umów a z kim nie więc na wszelki wypadek ....

Nic mi nie sprzedawaj i nic ode mnie nie kupuj. :wsciekly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem to w trybie "jeśli" gdyż taką informację zawarł tu Pantol89 a Ty jej nie zaprzeczyłeś.

Swoją drogą dość dziwne jest dlaczego taka mała sprawa (to nie są chyba duże pieniądze) ciągnie się tyle czasu.

To, że:

a) psuje to opinię o Tobie .... raczej mi mało przeszkadza ;

b) podważa zaufanie do UŻYTKOWNIK-ów tego forum ........ już mnie wkurza ;

c) podważa zaufanie do wszystkich zakupów i sprzedaży na odległość ......... już mnie boli finansowo .

 

i tyle ode mnie.

 

Niech administracja zrobi z tym co chce (bana mogę też dostać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...