Skocz do zawartości

Zwrot towaru zakupionego przez internet


pantol89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

powiem wiecej, takich komedii jest wiecej ale ja jestem bardzo cierpliwym czlowiekiem . W tej chwili to mam oczy w dupie, strach cokolwiek kupowac. Dobrze ze jednak jest kilka osob na forum, ktorym mozna zaufac....... jednak takie akcje ucza ze nie ma co pieniedzy wysyłac na zaś........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kurde tak czytam te niektóre posty i nie rozumiem niektórych ludzi jak można brać od kogoś pieniądze nie posiadając towaru kilka razy miałem sytuację że ktoś mi chciał wpłacić pieniądze za towar wcześniej ale powiedziałem NIE dopóki nie będę miał towaru w ręku nie przyjmuję pieniędzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam czasem ludziom z SCA pomagam coś ściągnąć z UE, więc fizycznie nie posiadam towaru, nie mniej jednak jak tylko on się pojawia u mnie sprawdzam go i ślę dalej, nie widzę w tym nic złego, jeśli towar faktycznie trafi do adresata szybko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie Hellsin ludzie Cię znają więc to inna sprawa ja jestem od niedawna na tym forum ale pomimo tego ludzie się przekonali że można mi zaufać tak samo jak tobie, chodzi mi o typów którzy biorą kaskę a potem towar nie dociera do kupującego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko rozumiem. Ale gdy wychodzi taka sytuacja , to dla mnie niedopuszczalne by "klient" czekal na zwrot pieniedzy jesli stwierdzi ze niechce czekac na towar tylko chce zwrot. Za wszelka cene staral bym sie zdobyc ( jesli bym nie mial ) i oddac pieniadze. A nie kupowac sobie nowe zabawki a inni niech czekaja zwodzeni z tygodnia na tydzien :krzeslem:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie Hellsin ludzie Cię znają więc to inna sprawa ja jestem od niedawna na tym forum ale pomimo tego ludzie się przekonali że można mi zaufać tak samo jak tobie, chodzi mi o typów którzy biorą kaskę a potem towar nie dociera do kupującego.

 

kto zna, ten zna, na renomę baaardzo długo się pracuje, bardzo łatwo ją utracić, przynajmniej piszę ludziom jak jest stan faktyczny, praktycznie nie biorę za to ani grosza ( no chyba że ktoś dobrą flaszkę uważa za duży koszt to jego sprawa :) ) i staram się jak najszybciej ogarnąć dany temat.

W końcu cieszy mnie jak coraz więcej ludzi jeździ z porządnym sprzętem.

Robiłem już transakcje z paroma userami i wszyscy raczej byli happy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem panowie że ja jestem początkującym na tym forum w porównaniu do was "WETERANóW" :wink2: i tak jak Hellsin napisałeś na renomę pracuje się długo a stracić można szybciutko ja robie wszystko żeby wszyscy klienci byli zadowoleni(jak narazie mi sieto udaje) bo niebawem planuje otwarcie sklepu Car Audio u siebie w mieście więc nie mogę sobie pozwolić na zszarganie mojej dobrej opini. Dobrze że większość ludzi na tym forum jest godnych zaufania i oby tak było dalej OSZUSTOM MÓWIMY KATEGORYCZNE N I E
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba poczytał o krętaczach na forum.Trzeba coś z tym zrobić :)

 

jak sprzedawałem skrzynkę miałem to samo ... bo facet się naciął, ale przekonałem go i oto skutek :

 

Temu Allegrowiczowi daję WIELKIEGO pozytywa za bardzo dobrą i sprawną transakcję,po prostu gość godny polecenia!!!

 

w sumie nie dziwię się bo stracił 200 zł za pierwszym razem, ale ostatnio nawet nagminne to się stało na alle :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety od jakiegos czasu strach cokolwiek uzywanego kupic :( Na szczescie (odpukac! ) nie stracilem jeszcze kasy ale np . napalilem sie na pewne tweetery, czekalem na nie prawie miesiac a gdy przyszly okazalo sie ze jeden niezyje. Udalo sie dogadac ze sprzedawca i po 3 tygodniach odzyskalem kase... ale strach byl..i wku***nie. Z paroma osobami handlowalem na forum i bylo to mile doswiadczenie :) Mam nadzieje ze te osoby moga powiedzec to samo :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. 100% sprawne a jednak okazalo sie ze w 30% - tzn jeden nie gra, a drugi jakies dziwne esy-floresy rysowal przy pomiarze .

 

takie zajefajne tweetery

 

Nawet nie mow :( Napalilem sie a tu lipton...

 

Aha! Od razu mowie ze kupione na Allegro - nie przez forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. 100% sprawne a jednak okazalo sie ze w 30% - tzn jeden nie gra, a drugi jakies dziwne esy-floresy rysowal przy pomiarze .

 

szkoda, bo jak rozmawialiśmy prze tel. to tak Ci gratulowałem, Ty też się cieszyłeś, dobrze na szczęście, że zakończyło się wszystko w 100% dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko żebyście mnie źle nie zrozumieli ja na początku byłem bardzo zadowolony, niestety gdyby nie ten piec to złego słowa bym nie powiedział... no ale sytuacja wymknęła się z pod kontroli... Robiłem już zakupy u Grzegorza1969(naprawdę bardzo duży plus) bo i o pomoc można spokojnie zapytać, hehepack (no tutaj niestety ja miałem problem z zapłatą ale już wszystko wyprostowane nawalił bank), i teraz czekam na paczkę od fck44... mam nadzieję że wszystko dobrze się potoczy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam dom handlowy "u Raadka" k. W-wy, dobry pośrednik, a Sobih również b. dobry kontrahent, ale tu był towar za pierniądze z rączki do rączki;) Także Raadek jako sprzedawca jest w 100% wiarygodny, Maximo nie mam nic do zarzucenia.

Także mój Anonimowy Alkoholik od użytkownika MARER jest w porządku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...